Ona jest obłąkaną, podłą kreaturą. Poseł Scheuring-Wielgus profanuje wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej [FOTO]

Źródło: Twitter
Źródło: Twitter/ Pan Andrzej Fajda

Scheuring-Wielgus, posłanka Teraz, czy czego tam sprofanowała wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej. Na Twitterze opublikowała wizerunek Marii w aureoli z tęczy – symbolu, lesbijek, homoseksualistów, biseksualistów i zmiennopłciowców.

Kandydatka Wiosny od Biedronia opublikowała wizerunek Marii z symbolami LGBT i zamieściła komentarz „Piękna ta Maryja teraz”. To najprawdopodobniej reakcja na zatrzymanie kobiety, która w Płocku dokonała profanacji wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej.

Scheuring-Wielgus postanowiła najwyraźniej dokonać prowokacji. Minister Brudziński będzie musiał jakoś zareagować, bo akcja poseł od Teraz, czy tam Wiosny niczym nie różni się od profanacji jakiej dopuszczono się w Płocku.

Cała sprawa pokazuje jak mały sens mają przepisy o obrażaniu uczuć religijnych. To jedno. Osobną sprawą jest funkcjonowanie takich osób jak Scheuring-Wielgus w życiu publicznym. Ta kobieta jest zwyczajnie podła, ale nie da się wykluczyć, że tez chora psychicznie. Kto normalny, jako poseł próbuje np. wwozić na teren Sejmu w bagażniku jakichś ludzi.

Scheuring-Wielgus zrobi wszystko, by zaistnieć. Ile podłości trzeba mieć w sobie by dla swych chorych ideologicznych wizji tak bardzo obrażać uczucia innych?

Comments are closed.