Ona jest obłąkaną, podłą kreaturą. Poseł Scheuring-Wielgus profanuje wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej [FOTO]

Źródło: Twitter
Źródło: Twitter/ Pan Andrzej Fajda

Scheuring-Wielgus, posłanka Teraz, czy czego tam sprofanowała wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej. Na Twitterze opublikowała wizerunek Marii w aureoli z tęczy – symbolu, lesbijek, homoseksualistów, biseksualistów i zmiennopłciowców.

Kandydatka Wiosny od Biedronia opublikowała wizerunek Marii z symbolami LGBT i zamieściła komentarz „Piękna ta Maryja teraz”. To najprawdopodobniej reakcja na zatrzymanie kobiety, która w Płocku dokonała profanacji wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej.

Scheuring-Wielgus postanowiła najwyraźniej dokonać prowokacji. Minister Brudziński będzie musiał jakoś zareagować, bo akcja poseł od Teraz, czy tam Wiosny niczym nie różni się od profanacji jakiej dopuszczono się w Płocku.

Cała sprawa pokazuje jak mały sens mają przepisy o obrażaniu uczuć religijnych. To jedno. Osobną sprawą jest funkcjonowanie takich osób jak Scheuring-Wielgus w życiu publicznym. Ta kobieta jest zwyczajnie podła, ale nie da się wykluczyć, że tez chora psychicznie. Kto normalny, jako poseł próbuje np. wwozić na teren Sejmu w bagażniku jakichś ludzi.

Scheuring-Wielgus zrobi wszystko, by zaistnieć. Ile podłości trzeba mieć w sobie by dla swych chorych ideologicznych wizji tak bardzo obrażać uczucia innych?

32 KOMENTARZE

 1. Nie ma takiego muru który byłby w stanie ochronić żydów przed nimi samymi.

  • Święte słowa. Swoją drogą ciekawe czy oddawanie moczu na panią poseł Szojring jest dozwolone bo chętnie oddam i to gratis.

  • Przekaz informacji o podłych czynach innych osób, nie może być w żadnym wypadku profanacją. Czy taka informacja nie jest bardziej wiarygodna dla wszystkich? I o to raczej chodziło autorowi tekstu. O prawdę popartą dowodami. Nie takie ataki takich podłych śmierdziuszków obraz tzw. „Czarnej Madonny” przeżył to i ten przeżyje. Gorzej było z tymi co profanowali. Wielu już od dawna nie żyje… Wspomnisz kiedyś moje słowa, że to zło wróci do nadawcy. I to szybko wróci… Wiele razy tak bywało. Poza tym czy ciebie może obrazić ziarenko piasku? W tym wypadku jest to samo. Czy jakaś niestabilna psychicznie osoba może obrazić świętość wielu? Myślę, że nie może. Jest to tylko biedna na umyśle i wielce pokrzywdzona istotka. Ale osobo czujące się obrażone profanacją ich świętości jak najbardziej powinny zareagować. Nie może być tak, że w NASZYM! kraju byle kto może obrażać świętość wielu. A z tego co wiem, to katolicyzm jest u nas od wieków religią wiodącą. Tym bardziej jakaś rada parafialna czy inne zrzeszenie katolików powinno tej zaburzonej i podłej istotce wytoczyć sprawę i tak powinni wszyscy reagować na obrażenie uczuć religijnych Polaków. Zwłaszcza chrześcijan.

   • Ta wywłoka już została pokarana: pokracznością i debilnym „intelektem”. Karykatura czieka.

 2. Piszecie na tym portalu i nienawiści do zydkow ,rozumiem was ,bo też mam identyczne odczucia ,ale jednocześnie jesteście zaklamani ,gdyż to właśnie Żydzi mówią i wyśmiewają się z tych wierzących w żyda Jezusa ,że koanuacue się żydom ,wręcz ich uwielbiacie i mają rację . Jeśli ci wierzący chrześcijanie katoliccy ,to wierzą w żyda u jego uczniów Żydów. A przecież my ,Słowianie ,Polacy ,mamy swoją religię i wiarę ,dlaczego do niej nie wrócimy ?; są z pewnością wśród was osoby inteligentne i wiedza ,że my nie istniejemy od 1000 lat ,tylko od kilku tysięcy lat ,ale było zabronione mówić i pisać o naszym pochodzeniu. Mamy wspaniała Historię ,dużo lepsza niż Historia żydowska ,bo Żydzi to rod morderców ,zlodzieji ,oszustów ,krętacza i kłamców ,cały czas są tacy sami . Jeśli sprawa dotyczy tego że pani Wielgus z nowoczesnej ,zrobiła co zrobiła ,to uważam że tak jak wysławiają się pod jej adresem ci katolicy ,to niczym nie różnią się od tzw. islamistów z isis . Ochydni śliwa ,groźby i jakby tylko mogli ci katolicy ,to by tę kobietę zlinczowali ,a ona nic złego nie zrobiła . Natomiast ,dużo złego zrobili ci fanatyczni katolicy w Mojej Ojczyźnie Polsce ,robiąc z zyfowka ,królowa Polski !! To jakieś kpiny ,to jest zwyczajnie chore !! Nie wszyscy wierzymy w waszą religię żydowska i nie macie prawa ,robić z Żydów królów czy królowe naszej Ojczyzny Polski .

  • Robisz podstawowy błąd. Mylisz żydów z Żydami. Poza tym odnoszę wrażenie, że masz małą wiedzę na temat, na który starasz się wypowiadać. Po prostu nie rozumiesz tematu. Postaram się ci tylko uświadomić jedno: nikt z żadnej Żydówki (w tym wypadku narodowość nie jest najważniejsza) nie zrobił królowej Polski, ale matka syna Boga, jak najbardziej może być królową Polski, jeśli wierzący ludzie tak sobie życzą. To dla nas zaszczyt a nie ujma, więc o co i po co się oburzać? Wiara to indywidualna sprawa każdego z nas i taka powinna pozostać. Jednakże pod warunkiem, że nikomu nie zagraża, nie szkodzi itd.

   • Polecam film dokumentalny „Religulous” i cytaty Kościuszki o dogmatach kościelnych.

    • Dawno już znam te teksty, bo i dawno temu czytałam. I co z tego?… Twoją wiarę/religię proponujesz żebym popierała? A jaka to religia?

  • Masz myślenie kolektywistyczne wrzucając wszystkich żydów do jednego wora jak komunista.
   Na świecie są żydzi dobrzy i żydzi źli identycznie jak Polacy, Francuzi, Niemcy itd.

  • Odyn – biały Bóg białych ludzi, ale też łagodny jak wielkanocny baranek nie był.
   Masz jakąś propozycję?

  • „gdyż to właśnie Żydzi mówią i wyśmiewają się z tych wierzących w żyda Jezusa ”

   odwrotnie analfabeto:

   „gdyż to właśnie żydzi mówią i wyśmiewają się z tych wierzących w Żyda Jezusa”.
   Naucz sie pisać po polsku.

 3. Piekło czeka.
  Mt 7:21 „Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.”

  • Może i w tyłek też, ale przede wszystkim kopnięcie poszło w dekiel. I to zdrowo poszło. Nieszczęśliwa kobiecina i tyle. A wspomnisz moje słowa, że od momentu tej podłości będzie z tą istotką coraz gorzej. Dla niej gorzej, dopóki nie zrozumie…

  • Wioząc ją na leczenie sanitariusze zapomnieli nałożyć jej kask rowerowy na łeb.

  • Na wrogie nam i obce religie a zwłaszcza wrogich wobec Polaków wyznawców, nie tylko jest dopuszczalny ale to obowiązek każdego patrioty w NASZYM! kraju.

 4. Szojrungowa jest – zresztą słusznie – przekonana, że obecnie jest w Polsce koniunktura na podlizywanie się Żydom i żydokomunie, więc próbuje stać w awangardzie nurzania w szambie wszystkiego co dla Polaków najświętsze. Żydy jakie są takie są, ale raczej nie mają szacunku dla szabesgojów, zdrajców własnego narodu, religii i kultury, którzy za pieniądze są gotowi sprzedać własną matkę, choćby tę z Jasnej Góry. Bo skoro taka Szojringowa jest gotowa splunąć na własny naród, to tym bardziej Żydami gardzi, tylko robi to za pieniądze i splendory.

  • Ja, qurwa, nie jestem własnym narodem opisywanej tu c.i.p.y z uszami. Do jej „własnego narodu” należy najwidoczniej „Jack_Holborn®” !

 5. Ta Scheuring-Wielgus przy autorze powyższych bełkotów może się jawić jako osoba niezwykle rozsądna i elegancka

 6. Nasza faworyta, anioł nasz . Na Joanne zawsze można liczyć, zabawna, piękna..trochę palnięta, ale tak to już mają kobiety nawiedzone pięknymi ideami purpury

 7. Biedny ten bobek, rak, co sie jej do tego cymbała przykleił, ale on ma muzg bo ta korwa na pewno nie.

 8. 1 Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. 2 Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. 3 Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? 4 Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? 5 Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata. 6 Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały

  Możesz oczywiśie mówić co chcesz ale jeśli wierzysz w Boga powinieneś naśladować Chrystusa, nie chce mi się wierzyć aby ten język którym większość z Was się posługuje był świadectwem miłosierdzia.
  Zastanów się jak bardzo złym człowiekiem jest ten który sączy jad ….

Comments are closed.