katolicka procesja we Freiburgu atakowana przez lewaków/Fot. screen Twitter
katolicka procesja we Freiburgu atakowana przez lewaków/Fot. screen Twitter
REKLAMA

W Internecie pojawiło się nagranie, które szybko zyskało popularność. Przedstawia ono bowiem prawdziwe oblicze Niemiec. W materiale widać, jak lewacy reagują na katolicką procesję. „Ewidentnie żyjemy w czasach ostatecznych” – skomentował jeden z internautów.

Użytkownik Twittera zamieścił filmik, na którym widać jak katolicy próbują przejść w procesji ulicami niemieckiego Freiburga. „To jest ta słynna tolerancja grup #LGBT, tolerancji której sami żądają od katolików?” – postawił retoryczne pytanie. Nagranie wywołało gorącą dyskusję wśród internautów.

REKLAMA

„„Nie toleruję ludzi nietolerancyjnych” 😉 ale muzułmanom w modłach ci tchórze baliby się przeszkodzić” – skomentowała dziennikarka Dominika Cosic.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem
Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

„to nie są niemcy. Pan Donald Tusk mówił że tam się ludzie do siebie uśmiechają. To nie mogą być niemcy” – ironizował jeden z internautów.

„Gramsci o tym marzył, kiedy zastanawiał się dlaczego nie udała się rewolucja w Rosji, doszedł do wniosku, że należy zniszczyć poczucie moralności, i jak widać to się udało” – rzeczowo skwitował inny użytkownik.

„Dlatego właśnie uważam, że nienawistne organizacje LGBT powinny być zdelegalizowane” – skomentował kolejny.

W materiale widać, jak ochraniana przez policję katolicka procesja, idzie ulicami, które obstawili lewacy. Przedstawiciele feminazistek, LGBTZOQ+ i innych odłamów lewactwa wygwizdują, krzyczą i wymachują transparentami i tęczowymi flagami. Dodatkowo szokuje „strój” feminazistek i feminazistów, a raczej brak jego górnej części.

Tak oto, w tęczowych barwach, maluje się obraz nadciągającej „postępowej” i „tolerancyjnej” Europy. Ostatni w Ciemnogrodzie gasi światło…

Źródło: Twitter

REKLAMA