Unioentuzjaści jak komuniści. Kandydatka Konfederacji niszczy agresywną prounijną retorykę i przypomina wystąpienie ostatniego I sekretarza KC PZPR [VIDEO]

Klaudia Szenderowicz i Mieczysław Rakowski/fot. Facebook Klaudia Szenderowicz
Klaudia Szenderowicz i Mieczysław Rakowski/fot. Facebook Klaudia Szenderowicz

Wyjście ze związku państw to głupota? W obronie Unii Europejskiej ideolodzy używają dokładnie takiej samej narracji, jak komuniści. Klaudia Szenderowicz, kandydatka Konfederacji w wyborach do unioparlamentu przypomniała archiwalne nagranie z wystąpienie ostatniego I Sekretarza KC PZPR Mieczysława Rakowskiego, który krytykował wyjście ze związku z sowietami. Podobieństwo do obecnej narracji wobec UE jest uderzające.

Jesteśmy jedynym komitetem, który otwarcie mówi, że jest przeciwny Unii Europejskiej, a z drugiej strony słyszymy głosy, że jesteśmy szaleńcami, świrami i kretynami. To już kiedyś było – napisała Klaudia Szenderowicz na Facebooku.

Tak samo w PRL mówiono o tych, którzy chcieli wyswobodzić Polskę z objęć Związku Radzieckiego. Historia lubi się powtarzać – oceniła kandydatka Konfederacji w okręgu 13.

Na nagraniu udostępnionym przez kandydatkę Konfederacji widzimy przemówienie Mieczysława Rakowskiego, premiera u schyłku PRL i ostatniego I sekretarza KC PZPR.

Za największy sukces narodu polskiego uważam ustanowienie po 1945 roku przyjaznych stosunków z wielkim narodem rosyjskim, narodami Białorusi, Ukrainy i Związku Radzieckiego i tylko skończony kretyn polityczny może kwestionować to, tylko… – mówił Rakowski.

To są szczyty – tu się nie waham powiedzieć tego – to są szczyty głupoty politycznej. Himalaje to są średnie góry przy tej głupocie – dodał.

Źródło: facebook.com

24 KOMENTARZE

 1. ! ! ! ! ! DO PIEKŁA Z WSZYSTKIMI „lewusami” i parchami i jankesami i szkopami i ich sługusami CZYLI kapo i NIECH TAM ZGNIJĄ, A NA SKU_WIONYM PIER_OLONYM SĄDZIE OSTATECZNYM NIECH ZGINĄ NA WIECZNOŚĆ ! ! ! ! !
  A M E N ! ! ! ! !
  KTO CHCE ZOBACZYĆ JAK ORZEŁ DOPADŁ węża NIECH OTWORZY SOBIE LINK PONIŻEJ ! ! ! ! !
  lh4.googleusercontent.com/-GiVWOW1uJ5s/U2nvNTVJefI/AAAAAAAACTU/311762wNgFo/w800-h800/taken-in-right-moment-eagle-catches-snake.jpg
  pis = partia interesów syjonistycznych
  po = partia odniemiecka
  frühling (z germański’ego=niemieckiego) = wiosna
  jest jeszcze więcej jakichś parchówlewusów „nowoczesne czy jakieś inne”
  pis + po + frühling + parchylewusyWSZYSTKIEinne = JEDNO ZŁO !!!!!
  parchate i sku_wiałe kapo nad POLAKAMI ! ! ! ! !
  O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
  START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
  KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
  NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
  CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
  youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs
  ! ! ! ! !
  Horytnica – Lis Kula ( Jest Z Nami )
  youtube.com/watch?v=1Za282a4K_s

  • Byli tacy, co chcieli i wyswobodzili Polskę z objęć Związku Radzieckiego, teraz są tacy co za tymi objęciami wzdychają. Jeśli nie wspólnota Europejska, to putinowska. O to wam chodzi, na szczęście tylko margines nie kuma.Pani Klaudia pożyteczną konfederatom idiotką jest.

 2. Brawo!!! młodzi Konfederaci, orać, i jeszcze raz orać pamięć aż do bólu!
  myślałem, że nie doczekam na tą chwilę, głosuję na Konfederację!

 3. Ty durna s.u.c.z. porownujesz unie do zwiazku sowieckiego?
  No i pewnie Kaczora do Hitlera?
  Lecz sie panienko. Poki co Unia nie zamodrowala 30 mln ludzi.
  I nawet taka kretynka ja ty chyba widzi ze jednak w uni ( mimo zlodziejstwa, zydowskiego zaprzanstwa i mega-machlojek wierchuszki) ludziom jest lepjej niz u sowietow. Jak nie wierzysz to pojedz do Rosji i wyjedz pare kilometrow poza Moskwe czy Petersburg, o azjatyckiej czesci to nawet nie wspomne.
  No gigantyczna idiotka z dziurami w edukacji o swiecie, ze boli sluchac.

  • A co z promowaną przez lewactwo aborcją i ofiarami islamistów? Jeśli ci mało to poczekaj aż powstanie armia europejska, tyle że wtedy będzie za późno… Ps. PiS i PO armię unijną popierają!

  • Kaczora wiele łączy z Hitlerem i Leninem, a POPiS można porównać do NSDAP i KPZR

   „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”
   Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

   • z daleka śmierdzi od ciebie pisowskim motylkiem, obecnie korwinowską larwą

    • Od ciebie śmierdzi na odległość komunistycznym lewactwem z POPiS.

 4. Doczekamy się czasów gdy Układ z Magdalenki w miarę ubywania elektoratu połączy siły i utworzy coś na wzór POPiSu już w jednej formacji antypolskiej.

 5. Gdy już Juncker będzie miał do dyspozycji armię, to nie wyjdziemy z e-kołchozu tak łatwo.
  Pewnie dojdzie do pierwszej w UE wojny secesyjnej…

  • nawet jesli tej armii nie bedzie mial whyski juncker, to nasz prezydent andreas jude sie o to postara,by byl wpis w konstytucji o zakazie wystapienia z tego szamba, co ochoczo wykorzystaja niemcy sterujacy swoimi marionetkami w Polsce i w partiach lewackich.

Comments are closed.