Uuuu, sukcesu tu raczej nie będzie! Gasiuk- Pihowicz w rozpaczliwej akcji rozdawania własnych ulotek wyborczych [VIDEO]

Kamila Gasiuk Pihowicz ma warszawskiej
Kamila Gasiuk Pihowicz ma warszawskiej "patelni" i w czasie wiecu wyborczego z Grzegorzem Schetyną . Źródło: Twitter/ Kamila Gasiuk_Pihowicz.. PAP/Radek Pietruszka

Kamila Gasiuk -Pihowicz, ubiegająca się o mandat poseł do Parlamentu Europejskiego rozdawała swe własne ulotki przy wejściu do warszawskiego metra na Rondzie Dmowskiego. Po reakcjach ludzi, widać, że kandydatka Koalicji Europejskiej szanse ma raczej mizerne.

Gasiuk-Pihowicz pojawiła się rano na warszawskiej „patelni” przy wejścia do metra w centralnym punkcie Warszawy – na Rondzie Dmowskiego, gdzie jest skrzyżowanie Alei Jerozolimskich z Marszałkowską. Codziennie przechodzi tamtędy dziesiątki tysięcy osób.

Posłance towarzyszyła grupka smutnej młodzieży. Jedni trzymali skromne plakaty, inni próbowali częstować przechodniów kawą. Sama Gasiuk-Pihowicz w gustownym czerwonym płaszczyku rozdawała, czy też próbowała rozdawać ulotki.

Nagranie ze swej akcji zamieściła na Twitterze. Każdy sam może ocenić entuzjazm i dynamikę towarzyszącą tej akcji. I reakcje przechodniów. Według nas posłanka Gasiuk-Pihowicz tłumów nie porwie i powinna zacząć szukać sobie jakiejś uczciwej pracy, bo jesienią sukcesu tez nie odniesie.