Uuuu, sukcesu tu raczej nie będzie! Gasiuk- Pihowicz w rozpaczliwej akcji rozdawania własnych ulotek wyborczych [VIDEO]

Kamila Gasiuk Pihowicz ma warszawskiej
Kamila Gasiuk Pihowicz ma warszawskiej "patelni" i w czasie wiecu wyborczego z Grzegorzem Schetyną . Źródło: Twitter/ Kamila Gasiuk_Pihowicz.. PAP/Radek Pietruszka

Kamila Gasiuk -Pihowicz, ubiegająca się o mandat poseł do Parlamentu Europejskiego rozdawała swe własne ulotki przy wejściu do warszawskiego metra na Rondzie Dmowskiego. Po reakcjach ludzi, widać, że kandydatka Koalicji Europejskiej szanse ma raczej mizerne.

Gasiuk-Pihowicz pojawiła się rano na warszawskiej „patelni” przy wejścia do metra w centralnym punkcie Warszawy – na Rondzie Dmowskiego, gdzie jest skrzyżowanie Alei Jerozolimskich z Marszałkowską. Codziennie przechodzi tamtędy dziesiątki tysięcy osób.

Posłance towarzyszyła grupka smutnej młodzieży. Jedni trzymali skromne plakaty, inni próbowali częstować przechodniów kawą. Sama Gasiuk-Pihowicz w gustownym czerwonym płaszczyku rozdawała, czy też próbowała rozdawać ulotki.

Nagranie ze swej akcji zamieściła na Twitterze. Każdy sam może ocenić entuzjazm i dynamikę towarzyszącą tej akcji. I reakcje przechodniów. Według nas posłanka Gasiuk-Pihowicz tłumów nie porwie i powinna zacząć szukać sobie jakiejś uczciwej pracy, bo jesienią sukcesu tez nie odniesie.

14 KOMENTARZE

 1. Komunisci POPIS od 1990 — nie odpuszczaja Polakow, ale to juz UBekow koniec!!

  POLSKA I POLACY glosuje na Polakow RUCH NARODOWY I KONFEDERACJE!!

  • Piątka KONFEDERACJI:
   1. Sprzeciw względem roszczeń do mienia bezspadkowego.
   2. Sprzeciw wobec promocji LGBTNSDAP w szkołach.
   3. Sprzeciw wobec aborcji.
   4. Sprzeciw wobec wysokich i skomplikowanych podatków.
   5. Sprzeciw wobec obecnej Unii Europejskiej.

 2. Doczekamy czasów gdy Układ z Magdalenki w miarę ubywania elektoratu połączy siły i utworzy coś na wzór POPiSu już w jednej socjalistycznej formacji antypolskiej.

 3. Stulejarstwo polityczne na najlepszym przykładzie…

 4. Nie da się ukryć – menopauza.Cała para poszła w gwizdek, i po ptokach.

 5. Tak jest jak ktoś bez kwalifikacji do życia udaje zbawcę narodu. Ten podpięty do rozżarzonego żelaza tyłek osobniczki z nawiedzeniem i obłędem w oczach powoduje słowotok panegiryczny i gonitwę myśli wykształciszka. Twarz nie skażona głębszą refleksją na temat własnego istnienia powinna się z mężusiem ekonomistą i Rysiem nauczyć wypełniać przelew bez błędu i nie uciekać od długów Rysiowej formacji. To typowy półprodukt ,,tzw polskiej” edukacji z rozwiniętym otworem gębowy i brakiem miejsca w czaszce gdzie mogłyby się zderzyć choć 2 komórki mózgowe powodujące refleksje- spójrz w lustro.

 6. Ja pierniczę, ale żenada, ze wstydu bym się pod ziemię zapadł, lepszą skuteczność ma rumun (cygan) żebrak…Weź się kobieto za uczciwą pracę…Warszawka Cię olała…zero charyzmy.

 7. „Rozdajemy gorącą kawę” hehehe, kawą za kilka groszy chcieli przekupić.

 8. Po pierwsze pani Kamila niebrzydka kobitka, powinna pomyśleć o dodatkowych bodźcach, przynajmniej wobec brzydszej części warszawiaków. Mini, dekolt po pępek, a nie tak jakoś nijak.
  Po drugie jakiś cep nakręcił to chyba telefonem, bo w pionie. Ten cep nie zauważył też, iż w 31 sekundzie w tle jest jakiś niecenzuralny tekst tyczący się kobiety, która sprzedaje się obcym za pieniądze…

Comments are closed.