Godek i Winnicki niszczą pisowską propagandę na temat nieokreślonych roszczeń. „PiS to partia niespełnionych obietnic, oszukuje Polaków w sprawie roszczeń” [VIDEO]

Tomasz Grabarczyk, Kaja Godek i Robert Winnicki/fot. Twitter Korwin Braun Liroy Narodowcy
Tomasz Grabarczyk, Kaja Godek i Robert Winnicki/fot. Twitter Korwin Braun Liroy Narodowcy

Kaja Godek i poseł Robert Winnicki podczas dzisiejszej konferencji Konfederacji w Sejmie odnieśli się do pojawiających się zapowiedzi o „niespłacaniu roszczeń” wobec nie wiadomo kogo przez rząd. PiS oszukuje Polaków w sprawie roszczeń żydowskich.

Kaja Godek podkreśliła, że rząd wykazał się już niewiarygodnością w kwestii deklaracji na temat Żydów i ich postulatów. Zaczęła od zaproszenia „wszystkich Polaków” na marsz przeciwko ustawie 447, który odbędzie się 11 maja o godz. 14:00 pod Kancelarią Premiera w Al. Ujazdowskich 1/3.

Ostatnio ze strony prominentnych polityków PiS słyszymy uspokajające komunikaty, że Polska nie będzie płaciła za żadne roszczenia. Trzeba powiedzieć jasno: PiS jest partią niespełnionych obietnic wyborczych. W tej chwili zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego, potem do krajowego, PiS znowu ucieka w retorykę obiecywania ludziom wszystkiego, czego oczekują – stwierdziła Kaja Godek.

Podobnie było z aborcją, podobnie było z ustawą o IPN, gdzie deklarowano, że nie będzie żadnych zmian w ustawie i przejdzie w takim kształcie, w jakim została przygotowana. A potem dosłownie w ciągu kilku godzin, w jedną dobę, wprowadzono do niej poprawki, które były korzystne dla środowisk żydowskich – przypomniała Godek.

Mamy prawo podejrzewać, że ta obietnica z roszczeniami jest również uspokojeniem własnego elektoratu, ale nie jest to zapowiedź realnych działań politycznych. Te komunikaty ze strony rządu PiS nie płyną ani do ambasady Izraela ani amerykańskiej – powiedziała.

Z kolei poseł Robert Winnicki przypomniał, że „przez wiele lat obśmiewany był temat majątkowych roszczeń żydowskich” i „twierdzono, że to nieprawda” czy „spiskowa teoria”.

Było tak do momentu, gdy okazało się, że te roszczenia to oficjalna agenda USA, co wynika też z odpowiedzi MSZ na moją interpelację w ubiegłym roku. MSZ przyznał, że strona amerykańska, strona żydowska wielokrotnie podnosiły i podnoszą cały czas w relacjach dwustronnych z Polską temat majątkowych roszczeń ze strony środowisk żydowskich – podkreślił szef Ruchu Narodowego.

Przypomniał też o notatce z tajnego spotkania ujawnionej przez Stanisława Michalkiewicza. – Tam jest jasno mowa o tym, że Amerykanie wykazują zrozumienie wobec Polski, że do wyborów nie będzie się o tym publicznie mówiło. To oznacza, że rząd RP prowadzi tajne negocjacje na temat roszczeń – stwierdził Winnicki.

Jak podkreślił, „również w kuluarach tego rządu mówi się, powtarza szeptem, że mowa jest o lasach państwowych jako majątku narodowym, który miałby przynajmniej w jakiejś części iść na spłatę żydowskich roszczeń”.

Źródło: facebook.com

47 KOMENTARZE

 1. Komunistyczny Układ z Magdalenki PiS-PO jedno Zło!
  PiS – Amerykańska Agentura Zydowska – ustawa 447 i niewolnicza praca Polaków na zydowskie roszczenia
  PO – Niemiecka Agentura Euroazjatycka – zboczona propaganda LGBT w szkołach i zalew islamskiego terroryzmu
  Chcesz tego uniknąć głosuj na KONFEDERACJE

    • a ty co, po mandaryńsku nie rozumiesz? zafajdany chiński trollu

   • Wódnik szuwarek, kolejny „oświecony” przez Sakiewicza z banderowskim medalikiem…

   • O proszę, trolling żmijowy w natarciu!
    Podszywają się pod pseudonimy komentatorów.
    Łżą jak bura suka!
    Może szekle na ćwierkaniu zarobicie, ale polskiego majątku nie dostaniecie!
    Ciekawe kto tym trollom płaci?
    Izrael?
    USA?
    PiS?
    czy żydowscy cwaniacy z Hameryki?

    Tej sprawy trolle żmijowe nie zakrzyczycie, POLACY mówią NIE żydowskim przebierańcom holokaust w sprawie uroszczeń bezspadkowych.
    I nic nas nie obchodzi ten cyrk,
    jaki urządza prezes żoliborski i rząd RP,
    NIE dla żydowskich roszczeń!

  • Ustawa o ochronie własności Rzeczypospolitej Polskiej i własności obywateli polskich przed grabieżą
   Art. 1.1. Zobowiązuje się Radę Ministrów do oświadczenia, że Rzeczpospolita Polska nie zadośćuczyni żadnym roszczeniom, kierowanym pod adresem Polski przez środowiska żydowskie, a odnoszącym się do tak zwanej własności bezdziedzicznej.
   autor – Michalkiewicz

 2. Aborcja w Rosji dobra, aborcja w Polsce zła.

  Logika prawiczkowa jest niesamowita.
  pch24.pl/dramatyczne-informacje-o-skali-aborcji-w-rosji–kazdego-roku-zabijanych-jest-750-tys–dzieci,67335,i.html

  • ala wilk Sodomia w Rosji zła, u nas niezakazana/dobra

   Logika wilczycy lewoskrętnej imponująca!

  • Nigdzie i nigdy, trollu lewacki, aborcja nie jest dobra. Coś złe z natury, nie może się zmienić w dobro.

   • To dlaczego popieracie Putina i komunistyczne Chiny? Tam aborcja dozwolona

     • Wolność w Chinach – rząd decyduje ile mozna mieć dzieci

      pch24.pl/chiny–rzad-zdecydowal-o-przymusowej-aborcji–nie-zezwolil-matce-na-trzecie-dziecko,65022,i.html

     • Za to wykonuje się milion aborcji rocznie – stąd uwielbienie prawiczków dla KGBowca Putina.

     • Putin jest prawicowcem, a szacunek mam do niego za niskie podatki i zakaz lewackiej propagandy zboczonego LGBTZNP.

     • Putin jest prawicowcem? Przecież to komunista były agent KGB popierający aborcję.
      pch24.pl/dramatyczne-informacje-o-skali-aborcji-w-rosji–kazdego-roku-zabijanych-jest-750-tys–dzieci,67335,i.html

     • Putin jest prawicowcem ponieważ zakazał lewackiej propagandy zboczonego LGBTZNP i wprowadził niskie podatki w Rosji.
      Kwestia zakazu aborcji jest tam rozważana, to kwestia czasu.

     • Putin to komunista KGBowiec popierający aborcję w Rosji. Niskie podatki też były w III Rzeszy a wy twierdzicie że Hitler był socjalistą.

      pch24.pl/dramatyczne-informacje-o-skali-aborcji-w-rosji–kazdego-roku-zabijanych-jest-750-tys–dzieci,67335,i.html

      Milion zabitych dzieci rocznie = prawica?

     • Putin jest prawicowcem ponieważ zakazał lewackiej propagandy zboczonego LGBTNSDAP i wprowadził niskie podatki w Rosji.
      Kwestia zakazu aborcji jest tam rozważana, to kwestia czasu.

 3. Prawiczkom jak widać marzy się powrót PRL, sojusz z Rosją i hiperinflacja. Kiszczak nadal idolem polskich prawiczków.

  • Lecz się chory umysłowo trollu. Macie plemienne urojenia od dawna.

  • Pytanie : co Tobie się się marzy szczerząca kły wilczyco??? i co masz obiecane za Twoje wilcze komentarze???

   • Soros mi płaci 1 euro od postu + ZUS. A wy u Krula nadal za darmo? Cóż kapitalizm.

    • Za taki gówniany trolling nie dał bym nawet złamanego grosza i kazał bym wypieԁalać.

  • ala wilk– czosnkowy zydo=wski — najemniku wracaj do zydow na Wzgorza Golan! Odpieprz sie od POLSKI i POLAKOW…. uciekaj kiedy mozesz bo bedzie z wami zle… wkrotce.

   Rodacy — tylko glosujemy na KONFEDERACJE !
   POSEL ROBERT MAJAK — Prezydent PL 2020!!

 4. Dobra, ale dlaczego by nie upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu i nie wprowadzić ustawy o zakazie uchwalania budżetu z deficytem (również przez samorządy) tak jak chce Korwin?

  Ja nie rozumiem dlaczego nikt nie protestuje przeciwko deficytowi budżetowemu, przecież to jest dokładnie to samo co roszczenia Żydowskie. 😝 Przecież państwo rąbie Polaków na dużo większe miliardy, niż te które jakieś organizacje Żydowskie próbują wyżebrać. Rozumiem, że kiedy banda złodziei z rządu i urzędnicze darmozjady rąbią Polaków to jest dobrze, ale kiedy jakieś organizacje Żydowskie próbują coś wyżebrać to już nie jest OK? Tylko dlatego, że Ci ludzie z tych organizacji są Żydami (chociaż też nie ma na to żadnych dowodów, że faktycznie nimi są) jest taki sprzeciw. Cóż.. wiadomo, że ludzie mają w dսpie logikę i kierują się emocjami – w tym przypadku jakąś niczym nieuzasadnioną nienawiścią do Żydów. To Ja nie wiem… To może powiedzieć narodowcom, że urzędnicy też są Żydami – wtedy szybciej to państwo się rozleci i zapanuje Akap. Ci żałośni ludzie z tych organizacji Żydowskich tylko ośmieszają się swoim żebractwem, więc Ja nie rozumiem w czym problem? Przecież to jest śmieszne – Jak można w ogóle na poważnie brać to, że ktoś chce jakieś pieniądze? Chcieć to sobie może. To w takim razie Ja też chcę, żeby Morawiecki oddał mi wszystkie zrabowane pieniądze które obecnie ma w budżecie państwa. Nie rozumiem, dlaczego nie ma protestów na Nowogrodzkiej – przecież to od Kaczora zależy czy nałożone zostaną wyższe podatki z których konsumenci zapłacą na te organizacje Żydowskie w cenach towarów. W takiej sytuacji powinienem się spodziewać co najmniej sparaliżowania skarbówki przez narodowców. Ten cały rabunek nie zależy od Żydów tylko od PiS-u, więc wszyscy powinni dążyć do odwołania rządu PiSowskiego, zamiast protestować pod ambasadą USA. Protestowanie pod ambasadą USA czy Izraela nic nie da – nawet zerwanie stosunków dyplomatycznych z tymi krajami nic nie da, dopóki w Polsce rządzi PiS.

  Wiecie ile wynosi obecnie dług publiczny? Tak samo jak wydatkami spłacają odsetki i zadłużają coraz bardziej kraj, tak samo teraz jeśli będą chcieli zwiększyć na coś wydatki, to zwiększą podatki i za wszystko zapłacie Wy w cenach towarów. W historii tego państwa, nie było jeszcze partii która by tak bardzo opodatkowywała Polaków jak PiS, więc nie dziwcie się jeśli niedługo będziecie widzieli drożyznę, a później jeszcze hiperinflację – w takiej sytuacji najbardziej w kość dostaną najbiedniejsi (w tym najczęściej emeryci), bo inflacja uderza w najbiedniejszych.

  • Przecież w Rosji i Chinach jest deficyt budżetowy a JKM wychwala Rosję i Chiny.

   Dlaczego twierdzisz że JKM jest przeciwko uchwalaniu budżetu z deficytem?

  • Co masz przeciwko inflacji? Przecież za rządów Wilczka była inflacja a JKM twierdzi że wtedy było lepiej niż dziś.

   • Ta inflacja była spowodowana wcześniejszymi rządami komunistów, a nie ustawą Wilczka.

    • Ale wg JKM komuniści są lepsi niz UE.

     Przecież JKM wychwala chińskich komunistów którzy burzą kościoły katolickie

     deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,35216,dramatyczna-sytuacja-w-chinach-z-dnia-na-dzien-wyburzaja-koscioly-katolickie.html

     • ale nie popiera własności państwowej i centralnego planowania.

 5. Panie Winnicki co pan robi w tym towarzystwie? Boi się, że narodowcy nie mają sami szans. Drugim Romanem Dmowskim to pan niestety nie jest.

 6. Ustawa o ochronie własności Rzeczypospolitej Polskiej i własności obywateli polskich przed grabieżą
  Art. 1.1. Zobowiązuje się Radę Ministrów do oświadczenia, że Rzeczpospolita Polska nie zadośćuczyni żadnym roszczeniom, kierowanym pod adresem Polski przez środowiska żydowskie, a odnoszącym się do tak zwanej własności bezdziedzicznej.
  autor – Michalkiewicz

Comments are closed.