Lewacka Amnesty International bije na alarm ws. Podleśnej. Łamią tym swoje własne zasady

Elżbieta Podleśna, fot. YouTube
Elżbieta Podleśna, fot. YouTube

Amnesty Polska na swoim profilu na Twitterze wezwała polskie władze do „zaprzestania nękania pokojowych demonstrantów i aktywistów” w związku ze sprawą Elżbiety Podleśnej, która sprofanowała obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, zamieniając złotą aureolę na tęczową – symbol ruchu LGBTZBOQ. Wojciech Wybranowski przypomniał, że lokalna AI z zasady nie wtrąca się w sprawy kraju, w którym działa.

„Wzywamy polskie władze do zaprzestania nękania pokojowych demonstrantów i aktywistów. Władze muszą powstrzymać się od niezgodnego ze standardem międzynarodowym ograniczania prawa do swobodnego wyrażania swoich poglądów” – czytamy na profilu Amnesty Polska.

„Nie mogę sobie przypomnieć podobnych oświadczeń Amnesty po działaniach policji ws do uczestników M. Niepodległości ani po akcji «Widelec»” – skomentował ten „apel” Wybranowski.

„Pamiętam zaś, że gdy szykanowani za rządów PO przedsiębiorcy (7 lat śledztwa) poprosili AI o pomoc -usłyszeli, że AI nie będzie reagować, bo zasadą Amnesty jest, że krajowy oddział organizacji nie interweniuje w sprawach tego samego kraju” – dodał dziennikarz.

Źródło: Twitter

10 KOMENTARZE

  1. Następna Lewacka Zbieranina .broni Lewackiej Zawodowej Mącicielki.A K.K. powinien OFICJALNIE ogłosić : Ci którzy Atakują K.K. nie zostaną Pochowani na Cmentarzach Parafialnych ( 89% Cmentarze Parafialne ,i zgoda Proboszcza na pochówek). Więcej Ustępstw ,a zapłoną w Kraju Katolickim Koś—ły

  2. Podleśną należałoby wytarzać w błocie, oblać smołą, obsypać pierzem i wymoszyć w kloacznym szambie !!!! I to by odzwierciedlało stan umysłu tej pani !!!!!!!!!!

  3. obleśna zasad nie zlamala?, no chyba ze byla przez klub sztuki posranej oplacana ,,neron-janda-and campany,,

  4. Powinna być wychłostana publicznie!!! Niech poobkleja meczety i pokaże mordę, że to ona to zobaczymy jaki będzie finał.

  5. Nie jestem za PIS,ani za kościołem,ale ta stara baba niech się weźmie za robotę ,a nie za głupotę!!!.Niech da przykład dzieciom i młodszym,że żyć należy w zgodzie ze wszystkkim!,a nie wszczyna jakieś idiotyczne burdy!.Powinna dostać po pysku za głupotę,a nie policję jej posłali.Policja w takich sprawach tylko się ośmiesza.

  6. Wszyscy wiedza, ze Soros (i jego kumotrzy) potrworzyl cala mase pseudo-charytatywnych organizacji typu Amnesty International, Fundacja Batorego, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, etc., ktore dra sie tylko wtedy, kiedy zydowskie interesy sa zagrozone, a siedza cicho, kiedy w Izraelu morduje sie Palestynczykow, gina Chrzescijanie, etc.

  7. Jakim cudem tacy bandyci jak A.I ,GrinPajac ,etc.. etc…jeszcze istnieją!!?

  8. musi i w kraju wygrać KONFEDERACJA, która bez problemu poradzi sobie z tą lewacką organizacją mafijną; szybko i bez zbędnych ceregieli;

Comments are closed.