Propaganda Kaczyńskiego i Morawieckiego legła w gruzach. Żydzi nie odpuszczają ws. zwrotu mienia i alarmują dziennikarzy w USA

Jarosław Kaczyński, Jonny Daniels i inni Żydzi/fot. Twitter Kris Er
Jarosław Kaczyński, Jonny Daniels i inni Żydzi/fot. Twitter Kris Er

Światowa Organizacja ds. Restytucji Mienia Żydowskiego z Nowego Jorku wysyła informacje prasowe do dziennikarzy, w których alarmują o „atakach polskiego rządu”. Stanowisko organizacji niszczy pisowską propagandę, jakoby ustawa 447 nie dotyczyła Polski, czy też aby roszczenia dotyczyły „odszkodowań wojennych”.

Światowa Organizacja ds. Restytucji Mienia Żydowskiego z Nowego Jorku w mailach do dziennikarzy informuje o stanowisku polskiego rządu w sprawie zwrotu majątków osób, które utraciły je w okresie Holocaustu. W piśmie mowa jest o publicznych atakach polskiego rządu – napisał na Twitterze korespondent RMF FM Paweł Żuchowski. Udostępnił też treść całego dokumentu.

Alarmujemy w związku z publicznymi atakami polskiego rządu i innych na starania sprawiedliwego zabezpieczenia ocalałych z holokaustu i ich rodzin oraz innych Żydów i nieżydów, których własność została znacjonalizowana przez komunistyczny polski rząd – napisano w informacji dla dziennikarzy.

Wspomniane jest wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego z 4 maja, w którym zapowiedział, że jego rząd nie wypłaci rekompensat za własność odebraną podczas II wojny światowej. Wspomniane jest także ugrupowanie Kukiz’15 (w informacji nazwane „partią”) z projektem „kryminalizującym starania o zwrot własności zabranej od żydowskich rodzin zgładzonych podczas holokaustu”.

Zwraca się też uwagę na protesty Polonii w USA. – Protesty skupione były na Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act, czyli mocnym stanowisku prezydenta Trumpa i Kongresu Amerykańskiego, niezachwianie zaangażowanego we wspieranie ocalałych w misji dla sprawiedliwości – podkreślono w informacji.

Zmiana stanowiska rządu za 3…2…1… – skomentował Tomasz Kalinowski ze stowarzyszenia Marsz Niepodległości, które jest organizatorem kampanii informacyjnej na temat ustawy 447 w Polsce oraz żydowskich uroszczeń wobec nas.

Stanowisko Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego niszczy rozpoczętą od kilku dni narrację rządu i polityków PiS. Jasno z niej wynika, że chodzi o mienie znacjonalizowane po wojnie, nie zaś o żadne „odszkodowania wojenne”.

Organizacja podkreśla też, że Kongres USA i prezydent Trump wspierają środowiska żydowskie w ich roszczeniach wobec Polski, gdyż stanowisko to określono jako „potężne”. Oznacza to, że ustawa 447 będzie realizowana przez USA wobec Polski – na przeróżne sposoby.

Dlatego tak ważne jest, by jak najwięcej osób zjawiło się na marszu STOP447, który już w sobotę 11 maja przejdzie ulicami Warszawy. Start o godzinie 14:00 spod Kancelarii Premiera, Al. Ujazdowskie 1/3 w Warszawie.

Źródła: twitter.com/nczas.com

105 KOMENTARZE

  1. Wygląda na to, że państwo polskie jest niebotycznie zadłużone na różne tajemnicze sposoby, i teraz wierzyciele na różne tajemnicze sposoby będą próbowali odzyskać te „pieniądze”. Polecam tą interpretację nawiedzonym zwolennikom różnych 500+. Wy i wasze przesłodkie pacholęta mają na te długi zasuwać. Dlatego powinno być tak jak ze stypendiami fundowanymi, bierzesz, ok. ale twoje bachory stąd nie wyjadą, póki nie odpracują pożyczki. Taka jest logika. Będziemy znowu NAJweselszym barakiem.

    • Ale nasz wielki przyjaciel chce kase od nas kumasz przyjaciel którego tak kochamy chce kase od nas

  2. Judeopolonia najzabawniejsze jest to że mienie polskie i żydowskie nacjonalizowal polski komunistyczny rząd a był to też rząd w całości obsadzony żydami np.bermany i mince itp.duzo zydki krzyczą o zwrocie ich mienia ale o zwrocie mienia Polaków znacjonalizowanego przez zydokomunistyczny rząd cichosza.

  3. a co z 25 bilionami z łotych których nie oddały kahały żydowskie od 18stego wieku??

  4. Proszę o poważną odpowiedź. Kim jest ten Jony Daniels, jakie dzierży funkcje czy stanowisko kto to tu przysłał?

Comments are closed.