#STOP447 nie tylko w Warszawie. 11 maja manifestacje w Berlinie, Sztokholmie, Waszyngtonie i w Chicago

Materiały promocyjne marszu #STOP447/fot. ustawa447.pl
Materiały promocyjne marszu #STOP447/fot. ustawa447.pl

Już pojutrze w sobotę stowarzyszenie Marsz Niepodległości organizuje wielki marsz przeciwko żydowskim roszczeniom wobec Polski pod hasłem #STOP447. Start o godz. 14 pod Kancelarią Premiera. Tego samego dnia odbędą się też manifestacje w Berlinie, Sztokholmie, Waszyngtonie i w Chicago.

11 maja ulicami Warszawy przejdzie marsz #STOP447. Organizatorzy zachęcają, by w ten sposób wyrazić sprzeciw wobec uroszczeń środowisk żydowskich wobec Polski.

W maju zeszłego roku prezydent USA podpisał ustawę JUST, zwaną też popularniej ustawą 447. Rząd USA zobowiązał się w ten sposób do pomocy środowiskom żydowskim do odzyskiwania utraconego mienia na całym świecie i wspieraniu ich w podnoszeniu ich roszczeń.

Marsz rozpocznie się o godz. 14 pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów przy Alejach Ujazdowskich 1/3. Manifestacja zakończy się najpóźniej o godz. 17 pod ambasadą USA przy ul. Pięknej.

Organizatorzy zachęcają, by przybyć wcześniej na miejsce zbiórki. Rozdawane będą wówczas materiały promocyjne, będzie można też złożyć swój podpis pod apelem sprzeciwu wobec ustawy 447.

Jak informuje Joanna Teglund, manifestacje 11 maja przeciwko ustawie 447 oraz żydowskim uroszczeniom wobec Polski odbędą się w kilku innych miastach świata.

O godz. 12 manifestacja rozpocznie się w Berlinie na Pariser Platz. O godz. 13 w Waszyngtonie pod Białym Domem. Równo z warszawskim marszem, o godz. 14 rozpocznie się manifestacja w Sztokholmie przy Dag Hammarskjölds väg 31. Z kolei o godz. 16 manifestacja STOP447 rozpocznie się w Chicago przy Daley Plaza.

Źródła: twitter.com/nczas.com

12 KOMENTARZE

 1. Вставай, страна огромная,
  Вставай на смертный бой
  С фашистской силой тёмною,
  С проклятою ордой.

 2. SUPER ! tak trzymac pogonić to cwaniackie plemię co dorabia sie na wyzysku innych narodów i wydumanej religii spiasanej pod siebie JAHWE NARÓD WYBRANY ITP. nie wolno w to wierzyć Bóg jest jeden sprawiedliwy jednakowy dla wszystkich narodów a żydzi wymyslili te wiare po to by manipulować innymi narodami i czesać kasę BÓG NIE BYŁ NIE JEST I NIE BĘDZIE Z NARODU ŻYDOWSKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BÓG JEST PONAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. 1. Należy wszcząć śledztwo przeciwko żydowskim mordercom z aparatu bezpieczeństwa z czasów stalinowskich
  2. IZRAEL powinien wypłacić Polsce odszkodowania za mordowanie Polaków w czasie sowieckiego terroru w latach 1937 i od 1944.
  3. Izrael i światowi żydzi (niech się dogadują kto) powinien SPŁACIĆ KREDYTY zaciągnięte przed wojną na budowę kamienic, a spłatę których przerwała wojna
  4. Do mordowania żydów przez niemców Polska nic nie ma, niech się biorą za łby między sobą
  5. Za wszelkie skutki zmian własnościowych na terenach PL są odpowiedzialni nimecy
  6. Jeśli jakiś żyd lub jego udowodniony potomek ma roszczenia do jakiejś nieruchomości w PL, powinien wystąpić na drogę sądową. W przypadku decyzji pozytywnej , zwrot może nastąpić po rozliczeniu ewentualnych kredytów wraz odsetkami zaciągniętych przed wojną, oraz ZAPŁATY ZA odbudowanie/utrzymanie/konserwowanie/ zarządzanie/itd nieruchomości zniszczonej przez niemców.

  To tak z grubsza. Ale te ciule z „polskiego” rządu nic takiego nie zrobią. KONFEDERACJA NAPRZÓD. Nie śpijcie.

 4. Brawo Mossad , nie myslalem ,ze Szwecja tez juz jest wasza. Teraz wiadomo czemu tam Muslimom nic nie zrobia.
  11 maja to swieto przylaczenia do ONZ Izraela.
  Nie na darmo wybrala ten dzien polskojezyczna banda na swoj marsz i tlo zrobila zolte na plakietki.
  z daleka bedzie to wygladac jak zolta gwiazda ( zonkil) w swiat pojdzie wiesc ze Polacy znow ciesza sie z obchodow Dnia Niepodleglosci w IZRAELU.

Comments are closed.