Justyna Żyła w samym centrum sąsiedzkiej awantury! Gwiazda Polsatu wylądowała w istnym piekle na ziemi!

Justyna Żyła. / foto: Prt Sc Active Family
Justyna Żyła. / foto: Prt Sc Active Family

Justyna Żyła już niedługo startuje z drugim sezonem swojego show o „praniu brudów”, w którym pomagała zwaśnionym parom dojść do porozumienia. Okazuje się, że w drugim sezonie Żyła będzie godziła także sąsiadów. Obecnie trwają nagrania, a na planie jest naprawdę ciekawie!

Justyna Żyła, która stała się znana dzięki temu, że rozwiodła się ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, teraz robi prawdziwą karierę w telewizji. Była żona Piotra była gwiazdą Polsatu w programie „Taniec z Gwiazdami”, a także prowadzi swój program na antenie Active Family.

Obecnie trwają nagrania do drugiego sezonu programu „Pierzemy brudy do czysta”. Podczas kręcenia jednego z odcinków było naprawdę gorąco, a Żyła znalazła się w samym centrum sąsiedzkiej kłótni.

Okazuje się, że do awantury doszło dlatego, że para pokłóciła się o miejsce parkingowe. Skutkiem tego było porysowane auto i wzajemne oskarżenia, karczemne awantury.

W programie Żyła występuje w roli mediatorki i próbuje pogodzić zwaśnione strony, okazuje się jednak, że władowała się w sam środek sąsiedzkiej awantury i wcale nie było łatwo.

Jedna z bohaterek odcinka przekonywała, że z jej strony dobre chęci były, a wina leży po drugiej stronie. Druga z kobiet miała oczywiście odmienne zdanie. – To jest kłamstwo. Ta pani nigdy nie była dla mnie miła – odparła.

Źródło: interia.pl