Kaja Godek nie ma wątpliwości: pod rządami Prawa i Sprawiedliwości wykonuje się więcej aborcji niż za Platformy Obywatelskiej

Kaja Godek na konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: LiveOn.pl
Kaja Godek na konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: LiveOn.pl

– Nie da się budować państwa, nie da się budować dobrobytu na śmierci dzieci – przekonuje Kaja Godek, liderka mazowieckiej listy Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy. – A proceder ten przybiera na sile.

Mnie nie interesuje Kaczyński, mnie interesują nienarodzone dzieci. Interesuje mnie to, że robi się krzywdę najsłabszym i najbardziej bezbronnym. Nie da się budować państwa, nie da się budować dobrobytu na śmierci dzieci. Jeżeli nie będzie ochrony życia i prawa do życia, to człowiek nie ma żadnych innych praw. To jest pewna baza, którą trzeba zabezpieczyć – mówiła Godek w polsatowskim programie „Grafittoi”.

Kandydatka Konfederacji podkreśliła, że zaczynała swoją działalność publiczną „za rządów Platformy Obywatelskiej, która ignorowała projekty obywatelskie”. – Ta zmiana, która miała nastąpić cztery lata temu, na którą wszyscy liczyliśmy, absolutnie nie nastąpiła. Jak zabijano nienarodzone dzieci za PO, tak się je zabija za PiS-u. Wręcz tych aborcji jest coraz więcej – oceniła.

Milion sygnatariuszy tego projektu czeka na jego uchwalenie. Jeżeli PiS-owi nie wystarczają metody społeczne, to zobaczy ten postulat ponownie na drodze politycznej – dodała i stwierdziła, że „zakończenie tego tematu może być tylko jedno: uchwalenie ochrony życia”.

Ja, wchodząc do Konfederacji, powiedziałam jasno, że wchodzę, żeby bronić życia. Ja z tego nie robię tajemnicy. Moje wejście do polityki jest związane z tym, ze PiS zamroził projekt „Zatrzymaj aborcję” i sparaliżował TK, żeby nie uchwalał ochrony życia – oświadczyła Kaja Godek.

Źródło: Polsat News

9 KOMENTARZE

 1. No, ale pan Putin mógłby być prezydentem Polski, jak (podobno w żartach) stwierdził pan Janusz. A tam wykonuje się kilkaset razy więcej aborcji niż w Polsce. Weźcie w tej Konfederacji uwspólnijcie w końcu przekaz.

  • Spadasz do poziomu ali wilk.Napisz jeszcze,że Putin i Hitler to idol polskiej prawicy,a pomyślę,że razem z alą piszecie te mądrości.Może sprawdź ile aborcji wykonuje się poza Rosją,np.w stanach złajdaczonych,Szwecji(ukochanej przez alę wilk),czy ogólnie w tzw.UE.Nudzisz człowieczku.

 2. Polecam książke pt „Czerwony, brunatny i zielony socjalizm” autor Josef Schüßlburner

  Co jest podstawowym celem socjalizmu? Próba stworzenia nowego człowieka i nowego społeczeństwa za pomocą radykalnych środków, takich jak pełna kontrola państwa nad wszelkimi sferami ludzkiego życia, włącznie z eliminacją całych klas czy ras stojących na drodze postępu.
  Wbrew temu, co się powszechnie uważa, źródłem rasizmu, antysemityzmu i eksterminacyjnych projektów nie powinniśmy szukać u Adolfa Hitlera, lecz u jego ideowych przodków: Marksa, Engelsa i Lassalle’a. To u nich znajdujemy szczegółowo nakreślone plany stworzenia centralnie sterowanego społeczeństwa, w którym powszechną równość dałoby się uzyskać dzięki likwidacji bądź przymusowej reedukacji części obywateli. Eugenika, przymusowa eutanazja i aborcja, łagry i obozy koncentracyjne były tylko konsekwentnym rozwinięciem tego planu. Z tej perspektywy budowane dziś w Europie globalnego państwa opiekuńczego okazuje się kolejną, choć na razie łagodniejszą wersją projektu realizowanego wcześniej przez Związek Sowiecki i III Rzeszę, współczesna lewica jawi się zaś jako ideowa spadkobierczyni NSDAP.

  • 1 luty 1933r. po objęciu urzędu kanclerskiego Hitler przemawiał „ Rząd bronić będzie podstaw chrześcijaństwa stanowiących źródło siły narodu …tą bazą całej naszej moralności oraz rodziną jako komórką naszej społeczności”
   W Bawarskiej Pasawie 27 października 1928r. Hitler mówił : „ W naszych szeregach nie ścierpimy nikogo kto by przynosił uszczerbek myśli chrześcijańskiej. Kto by się przeciwstawiał, zwalczał albo manifestował wrogość do chrześcijaństwa. Nasz ruch jest chrześcijański …będziemy zapobiegać każdej próbie poddawania w naszym ruchu myśli religijnej pod dyskusję „
   Wystąpienie szefa nazistowskich związków zawodowych „ Adolfie Hitlerze ! z tobą się tylko jednoczymy i w tej godzinie chcemy śluby nasze odnowić. Na tej ziemi tylko w ciebie wierzymy , wierzymy że narodowy socjalizm jest jedyną drogą do zbawienia naszego ludu. Wierzymy w Pana Boga w niebiosach, który stworzył nas, prowadzi nas i obdarza swoim błogosławieństwem. I wierzymy też, że On zesłał nam Adolfa Hitlera, aby Niemcy stały się podstawą całej wieczności”
   Biskup katolicki Franz Bornerwasser „ Z podniesioną głową i energicznym krokiem wkraczamy do nowej Rzeszy i jesteśmy gotowi jej służyć z wszystkich sił , ciałem i duszą.”
   Biskup sufragan Burger „ Cele rządu Rzeszy są od dawna celami naszego kościoła Katolickiego” – „Kościół a faszyzm anatomia kolaboracji” str. 62
   W liście biskupów do kanclerza Rzeszy 20 sierpnia 1935r. „ Związki katolicko narodowe pragną ofiarnie i wiernie służyć narodowi niemieckiemu i ojczyźnie, zgodnie z duchem narodowego socjalizmu.”

   Kardynał Bertran przewodniczący Konferencji Episkopatu początkowo potępiał nazizm, później uważał Hitlera za męża pokoju. 2 listopada 1938r. opublikowano jego telegram do Fiihrera : „ Wielkie dzieło strzeżenia pokoju między narodami skłania niemiecki episkopat występujący w imieniu katolików do wyrażenia z całym szacunkiem gratulacji i podziękowania i zarządzenia w niedzielę uroczystego bicia w dzwony” Cornwell str.246.
   Teolog Joseph Lortz o książce „ Mein Kamph „Hitlera wypowiada się jednoznacznie- „doprawdy wielkie dzieło” dopatrzył się „ pokrewnych pryncypiów doktryny narodowo socjalistycznej i katolicyzmu ..pod wieloma względami tylko katolicyzm może być spełnieniem narodowego socjalizmu… Wreszcie poza Kościołem pojawia się wielka siła i wielkie kształtowanie życia, które w znacznym stopniu realizują co głosił papież Grzegorz XVI, Pius IX, jak też Leon XIII.”

 3. 99%pedofili to pedały. Żydymordercy wymordowali wiecej swoich i Polaków niz Hitler. Żydymordercy wymordowali wiecej swoich i Polaków niz Hitler. Żydymordercy wymordowali wiecej swoich i Polaków niz Hitler. Żydymordercy wymordowali wiecej swoich i Polaków niz Hitler i Polaków niz Hitler.

Comments are closed.