„Czy będziemy wolnym narodem, czy skolonizowanym plemieniem w kołchozowym eurolandzie?”. Mocny spot wyborczy Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy [VIDEO]

Nowy spot Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: Prt Sc Twitter: Fighter RN
Nowy spot Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: Prt Sc Twitter: Fighter RN
REKLAMA

Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy wypuściła nowy spot wyborczy. Grzegorz Braun prezentuje w nim bardzo mocny przekaz: Dobra wiadomość. Jest na kogo głosować. Jest nasza Konfederacja.

Szczęść Boże. Nazywam się Grzegorz Braun. Dobra wiadomość. Jest na kogo głosować. Jest nasza Konfederacja – sojusz polskich patriotów, narodowców, wolnościowców, katolików, za życiem i normalnością, przeciw zabijaniu nienarodzonych i propagandzie dewiacji, w obronie polskiej tradycji i polskiej ziemi, polskiej waluty, pracy i przedsiębiorczości, wbrew dyktatowi eurokomuny, obcych ambasad i lichwiarskiej międzynarodówki – zaczyna Grzegorz Braun w spocie.

REKLAMA

Nadchodzi czas wyborów. Czy będziemy wolnym narodem w suwerennym państwie, czy skolonizowanym plemieniem w kołchozowym eurolandzie? Czy będziemy decydować o własnych sprawach, czy już zawsze obcy będą nam mówić, co nam wolno we własnym domu? – pyta.

Ktoś musi wreszcie wyraźnie powiedzieć: Nie, dość tego, stop inwazji imigrantów, „nie” dla żydowskich roszczeń i banderowskich prowokacji, tu jest Polska nie Polin! Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy. Naszym celem jest bezpieczeństwo wiary, rodziny i własności w niepodległej Rzeczpospolitej. Króluj nam nam Chryste na Podkarpaciu i wszędzie! – tymi słowami kończy spot.

REKLAMA