Morawiecki zareagował na skandaliczny artykuł „Super Expressu”. Mocne słowa premiera [VIDEO]

Mateusz Morawiecki. / foto: PAP
Mateusz Morawiecki. / foto: PAP

Premier Tadeusz Morawiecki wypowiedział się na temat skandalicznego artykułu Super Expressu, w którym napisano, że adoptował dzieci.
Staramy się z żoną normalnie żyć i dziękuję wszystkim za wszystkie słowa wsparcia – powiedział premier.

Artykuł „SE” został zrównany z ziemią przez polityków i dziennikarzy zarówno prawej jak i lewej strony politycznej.

Podczas konferencji prasowej po spotkaniu okrągłego stołu ds. oświaty premier Mateusz Morawiecki powiedział:

„Kochamy nasze dzieci wraz z moją żona bardzo mocno, jesteśmy z nich dumni i szczęśliwi, że są. Dzieci uczą się, pracują, niekiedy płaczą. Dzieci jak wiele innych”.

„Staramy się z żoną normalnie żyć” – dodał.

31 KOMENTARZE

  • legendowanie bankstera który żeby udawać gościa bez kasy cały swój banksterski majątek miliony złotych przepisał na żonę trwa dalej…
   Czy te adoptowane dzieci też chodzą do żydowskiej szkoły ?????

 1. Można tylko powtórzyć. Jedna z zasad psychologii społecznej głosi, że motłoch identyfikuje się z osobą atakowaną. Ten cały „brat wodza” to taki typowy zidiociały propagandysta. „Polacy z Premierem”. he he. Kolejny dowód na to, że cała afera to robota pisowskich propagandystów.

  • Towarzysz Morawiec jest zwyczajnym amatorem i analfabetą ekonomicznym z pocztowego okienka. POPiSokomuniści nie potrafią nawet znaleźć specjalistów na stanowiska państwowe obsadzając je tępakami, niedorajdami i pasożytami ze swojej magdalenkowej szajki.

   • za to konfederacja ma świetnych specjalistów : od bicia po mordzie, wykrzykiwania zniewag na stadionie, robienia wlepek – tam to jest dopiero prymitywizm programu i umiejętności. Mam nadzieję, że nigdy żaden z nich nie będzie nawet jedną gminą rządzić, a normalne nie–pisowskie władze ich zamkną w jakimś obozie dla skrajnej niebezpiecznej dla porządku prawicy np. w Kiejkutach albo na Rakowieckiej jak sami wołali

    • Tak ponieważ takich ułomnych zјebów jak ty trzeba znieważać. Wolnościowcy mają najwyższe IQ i są elitą tego świata, a ty jesteś tylko śmieciem zwykłym nienadającym się do polityki, więc trzymaj się z daleka od polityki dobrze ci radzę niedoјebany śmieciu. Zabij się!

  • Która to zasada psychologii społecznej? Bo aż jestem zafascynowany tą twoją próbą przebłysku intelektualnego?

   Motłoch reaguje tak, jak się motłoch poprowadzi, a nie identyfikuje się z ofiarą. Gdyby było tak, jak bzdurzysz, to by nie było pogromów lub linczy.

   • Prostytutka reaguje tak jak prostytutka! Raz qurwa jak mawial Orwell, zawsze qurwa!!

    • Bez, qurwa, sensu. Nawet riposty ciętej albo zabawnej nie umiecie, smutne piz..dy, wymyśleć:)

 2. KONFEDERACJA ma wiele wspólnego z obecnie rządzącą Szwajcarską Partią Ludową

  Szwajcarska Partia Ludowa
  Ideologia polityczna: narodowy konserwatyzm, eurosceptycyzm, agraryzm
  Poglądy gospodarcze: liberalizm gospodarczy

  „Socjalizm jest niemoralny. Dawanie czegokolwiek za darmo jest demoralizujące. A więc zgubne dla narodu. Głoszenie socjalizmu jest przestępstwem większym i groźniejszym, niż pochwalanie rabunku i kradzieży!”
  Janusz Korwin-Mikke, 14 kwiecień 2019

  • KONFEDERACJA ma wiele wspólnego z kiedyś rządzącą Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei

   Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei
   Ideologia polityczna: niemiecka skrajna odmiana faszyzmu, opierająca się na darwinizmie społecznym, biologicznym rasizmie, w szczególności na antysemityzmie

   „Za Hitlera było lepiej, bo wtedy były trzy razy niższe podatki niż za Tuska”.
   Janusz Kurwin-Mikke

  • Wiele wspólnego? Też głosuje za jakimś szwajcarskim 500+, wspiera politykę Putina, chce karać gejów więzieniem, a jej lider uważa, że kobiety są głupsze i mniejsze od mężczyzn i dlatego powinny mniej zarabiać?

   Na pewno nie. Konfederacja to jedyny w sobie oryginał.

 3. Obcy wrogowie przybrali polskie nazwiska… Popis wynocha od NIErzadow Polska i Polakami….
  BEDZIEMY GLOSOWAC I CHCEMY RDZENNYCH POLAKOW W SEJMIE I RZADZIE POLSKIM tylko KONFEDERACJA !!!!!!!!!!!!!!

  • rdzennych Polaków w rządzie z konfederacji ha ha ha ha ….ha ha ha ha sam nie wiesz o czym piszesz Marian.

   • Albo głupi jesteś, Albo z premedytacją ŁŻESZ, Albo jedno i drugie obrzezańcu sugerujący, że ktoś inny jest żydem (tak jak zrobił w telewizji jakiś tam sierżancina „daniels” na temat Grzegorz’a Braun’a którego to NIBY przeprosił) :
    XVII. Cztery popularne internetowe bzdury
    (jeżeli komuś NIEchce się oglądać całości to kwestia tej bzdury o której piszesz zaczyna się od czasu 5 minut i 30 sekund)
    youtube.com/watch?v=8qTdA1SEwPc&list=PLb_OPO5Bthn1gMBIgmW4UE3nRbmEpKxF7&index=17

    • Głupi jak but jesteś – albo od tych wykrzykników albo od zbyt częstego oglądania filmiku o orle, co dopadł węża, to i nie oczekiwałbym od ciebie zrozumienia, z kogo w tym ironicznym komentarzu się śmieję:)

 4. To super łajdaki, powinno się zrównać z murawą tych drani za niszczenie dzieci.

 5. No i wymskło się Matełuszkowi-Kłamczuszkowi…
  jego dzieci PRACUJĄ – chyba zaczynają tak wcześnie, żeby mieć godną emeryturę,

  • Mógłby dodać gdzież tak pracują, ale to chyba każdy może się domyśleć.
   Spółek Skarbu Państwa teraz mamy chyba więcej niż za PRL.

   • bardzo dobrze jest z czego ściągać odszkodowanie, szczególnie, ze te spółki państwowe chętnie inwestują i kupują majątek za granicą hehehehehe haaahahahaha buhahahahaha

 6. Morawieckiego trudno obrzucić łajnem, bo to najbardziej energiczny premier od czasu Buzka. Oczywiście, że nie wszystko jest dla wszystkich korzystne, ale po ośmiu latach stagnacji i afer, klaruje się jakaś strategia. A skoro nie da się normalnie, trzeba uderzyć w rodzinę.

  • dobrze napisane. A tu na forum towarzystwo wzajemnej adoracji, oszukujące się , skrajne . Myślicie że jak wejda ci wasi kandydaci z Konfederacji to już b edziecie mieli swoich przedstawicieli?!! Zapomnijcie o tym. To taka sama banda polityków jak większość obecnych , tylko ci jeszcze do koryta nie doszli. Odbierajcie dalej głosy PiSowi to będziecie dopiero mieli POlityków i ich rządy .Korwin od kiedy pamiętam kandyduje gdzie się da i a putina nazywa jego ekscelencją. Zastanówcie się co robicie i jak to wasze myślenie może się skończyć.

   p.s z Kościołem na , który tak często się powołujecie , z tą waszą nienawiścią do każdego innego też nie wiele macie wspólnego

 7. Ciekawe kto jeszcze ten SE czyta? Wstyd nawet pasztetową owijać w ten szmatławiec

Comments are closed.