23-latek rzucił przepiękną kobietę, żeby zostać mistrzem w „Call of Duty”. Internauci nie pozostawiają na nim suchej nitki [FOTO]

Faze Censor / Yanet Garcia fot. instagram.com/faze_censor / instagra.com/iamyanetgarcia/
Faze Censor / Yanet Garcia fot. instagram.com/faze_censor / instagra.com/iamyanetgarcia/

Badania naukowe nie kłamią, coraz więcej młodych mężczyzn rezygnuje z uprawiania seksu na rzecz gier komputerowych. Najlepszym tego przykładem jest Douglas „FaZe Censor” Martin. 23-latek rzucił dziewczynę, aby skupić się na mistrzostwach w „Call of Duty”.

Moi rodzice byli zdziwieni, że przez cały okres liceum nie całowałem się z żadną dziewczyną. Dla mnie zawsze ważniejsze było zostanie graczem numer jeden w „Call of Duty”. Taka okazja nie zdarza się często. Jestem dumny z tego, że podjąłem taką decyzję. Morał z tej historii jest taki: niech kariera będzie twoim priorytetem, a wszystko inne będzie jej podporządkowane. Sprawy same się poukładają, a ty będziesz zadowolony z końcowego rezultatu – napisał niedawno na twitterowym koncie.

Jednocześnie dołączył we wpisie link do artykułu, w którym naukowcy publikują wyniki badań, z których wynika, iż lawinowo rośnie liczba mężczyzn, których bardziej interesują gry niż kontakty seksualne z kobietami.

Sprawa zapewne przeszłaby bez echa, gdyby nie wygląd rzuconej przez niego kobiety. Yanet Garcia będąca prezenterką pogody w jednej z meksykańskich telewizji może pochwalić się prawdziwie nieprzeciętną urodą.

Podkreślają to internauci, którzy w dobitny sposób odnoszą się do sprawy. W odpowiedzi na twitterowy wpis Douglasa Martina, większość komentarzy można, mówiąc bardzo łagodnie, określić jako negatywne.

Źródło: Ladbible.com / NCzas.com

Comments are closed.