Braun wprost na Marszu #STOP447. „Tu nie o pieniądze chodzi, tu chodzi o wrogie przejęcie państwa polskiego”

Grzegorz Braun. / foto: YouTube: eMisjaTV
Grzegorz Braun. / foto: YouTube: eMisjaTV

W Warszawie od godziny 14 trwa Marsz #STOP447, który wg organizatorów przyciągnął ponad 20 tysięcy osób. Na koniec marszu pod ambasadą USA przemawiał m.in. lider Pobudki Grzegorz Braun. Mówił on o tym o co tak naprawdę chodzi z roszczeniami żydowskimi i o tym, że głównym celem wcale nie są pieniądze.

Długi dzień proszę państwa. Piękny dzień, dla niektórych zaczął się przed świtem. Przyjechaliście państwo z różnych stron (…) Ja tylko w ramach tego wywoływania, ja dziękuję kluczom Pobudki, które tutaj z różnych stron przybyły. Kościół, szkoła, strzelnica, mennica – powiedział Braun.

Właśnie do Waszyngtonu przybywa autokar z naszymi rodakami, którzy stają razem z nami na gruncie polskiej racji stanu (…) Tu nie o pieniądze chodzi, tu chodzi o wrogie przejęcie państwa polskiego. Proszę nie mieć tutaj wątpliwości. Te pieniądze są wylicytowane na kwoty tak zawrotne, na sumy z kosmosu – dodawał.

Nie chodzi o pieniądze, to jest narzędzie tresury, tak jak wcześniej narzędziem tresury były te wszystkie kłamstwa, to robienie z Polaków winowajców II Wojny Światowej. To tylko środek do osiągnięcia celu. To nie jest to co daje naszemu przeciwnikowi satysfakcję – podkreślał kandydat do Parlamentu Europejskiego.

Chodzi o zgarnięcie całej puli, chodzi o wrogie przejęcie państwa polskiego. Proszę nie łudzić się, że jest jakaś granica, za którą my mili, naiwni z sercem na dłoni Polacy cofniemy się o krok i Żydzi nam wtedy odpuszczą. Taki scenariusz nie jest w ogóle brany pod uwagę – mówił lider Pobudki.

Źródło: YouTube: eMisjaTV

20 KOMENTARZE

 1. Gdy się zorientujecie już wszystko będzie spłacone tj.oddane w naturze-działki,lasy,pola,jeziora,budynki itd.itp.nie chodzi o pieniądze a o całkowite przejęcie naszego Kraju tzw.uwłaszczenie się osób pochodzenia Izraelskiego na dobrze wspólnym.

 2. Pochwała za organizacje i dyscyplinę.1V było 5-7 tyś. uczestników.11V 20-25 tyś uczestników.Oby równie z frekwencją rosło poparcie podczas wyborów bo to zadecyduje o Polskiej Drodze.

 3. Myślę, że sprawa jest poważniejsza. Żydzi zorientowali się, że muszą się ewakuować z Izraela, bo araby i persy ich prędzej czy później pozabijają i żadna broń nuklearna im nie pomoże. Terytorium Izraela to ok 7 % pow. Polski, jak odejmiemy pow pustyni Negev, to zostanie 3-4 %, czyli 2-3 powiaty. Cała akcja jest chyba po to, by wydzielić z Polski Polin i ustalić jaką część można zaj…ć za te 300 mld. W tym kontekście zupełnie inaczej patrzę na stanowisko PiS-u w kwestii nieprzyjmowania muslimskich emigrantów.

 4. Dlaczego , żaden historyk i polityk nie porusza kwestii ohydnej i haniebnej kradzieży oraz złodziejskiej działalności żydowskich organizacji już w czasach I Rzeczpospolitej???
  Przecież są i istnieją dokumenty z Sejmu tz. Raport o nie spłaconych zobowiązaniach żydowskich i ich stan na dzień obrad Sejmu Wielkiego podpisany przez S.A. Poniatowskiego. Ówczesna kwota wyłudzonych pożyczek wynosiła 3,5 miliona polskich złotych, co z godnie z obowiązującymi prawami rynku finansowego stanowi dzisiaj kwotę 17 bilionów wraz z odsetkami . Dlatego postanowieniem króla , sprawa żydowska i osiedlonych w ówczesnzch granicach Rzeczypospolitej nie została wzięta pod uwagę w czasie uchwalania konstytucji 3-go maja. To już wtedy żydzi poważnie nadszarpnęli własna reputację i wiarygodność wobec skarbu państwa. Dokumenty te posiada Uniwersytet Łódzki i prywatne archiwum Potockich. Pozdrawiam.

  • Juz pisalam na swojej stronie zeby teraz hrabia Potocki ciezka artlerie wyciagnal ze swojego archiwum o dlugach zdow nie splaconych jeszcze za krola Poniatiwskiego .Najwyzszy czas zeby te dokumenty ujrzaly swiatlo dzienne .Szczegolnie ich pomagier a nasz ” sojusznik” ten awanturnik Trump .

 5. Głosuje na Konfederację i oczekuje zniesienia podatku dochodowego od osób fizycznych oraz Cit-u.

  • Likwidacja podatku to likwidacja państwa. Głupie gadki dla potrzeb wyborów. Z czego utrzymać urzędu ,policje,wojsko itp ..?
   Obietnice które sa śmieszne .

Comments are closed.