Kolejny 15-latek zabity ciosem noża w Polsce. 3 osoby aresztowane. Czy to już jakaś koszmarna plaga?

Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay

W Lubinie (Dolnośląskie) w nocy z piątku na sobotę zmarł w wyniku rany odniesionej od ciosu nożem 15-letni chłopak. Policja zatrzymała w tej sprawie trzech mężczyzn.

Jak powiedziała w sobotę PAP Sylwia Serafin, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, policja otrzymała zgłoszenie o rannym mężczyźnie leżącym na Wzgórzu Zamkowym w Lubinie około godziny 1. w nocy.

– Mężczyzna miał ranę klatki piersiowej, policjanci podjęli reanimacji, po przyjeździe pogotowia lekarz stwierdził zgon – powiedziała policjantka. Ofiara to 15-letni chłopak.

W sprawie szybko zatrzymano trzech mężczyzn w wieku 21, 22 i 23 lata. Przebywają oni w policyjnym areszcie. Policja na razie nie ujawnia szczegółów tragicznego zdarzenia.

Dzień wcześniej w czasie bójki dwóch uczniów w szkole w warszawskim Wawrze od ciosu ostrym narzędziem zginął także 15-latek.

12 KOMENTARZE

 1. Co 15latek o tej porze tam robił? Dlaczego nie był w domu w swym łóżku o tej porze? Co na to rodzice? No i co za rodzice?

 2. To jest koszmar, a przykład demoralizacji niestety popłynął ostatnio od wychowawców. Od niesubordynacji zaczyna się wszystko zło, no i poniekąd hasło ”rupta co kreta”!

  • I to jest całe clou obecnej sytuacji.Niestety,lecz na poprawę nie można liczyć

 3. Bezstresowe wychowanie brak leczniczych klapsów, paska …
  Brak kary śmierci dla morderców przeforsowany z pomocą anonimowego dobroczyńcy
  oraz zakaz wykonywania kary śmierci podpisany przez byłego prezydenta rezydenta Szczygnutowicza / Komorowskiego

 4. za zabójstwo w szkole podstawowej, do której uczęszczania przymusza państwo pod poważnymi sankcjami z odebranie praw rodzicielskich włącznie, teraz rodzice powinni zażądać wielomilionowego odszkodowania.
  Za każdą szykanę złe traktowanie, słuchanie obelg, wyzwisk – czyli codzienną rzeczywistość w szkołach przymusowych, rodzice powinni sądowo ścigać państwo czyli instytucjonalnego kidnapera.

Comments are closed.