Korwin-Mikke o negocjacjach PiS z Przedsiębiorstwem Holocaust. „Ofiarowano im pół miliarda z tych pieniędzy i dlatego to robią”

Janusz Korwin-Mikke. / foto: YouTube: eMisjaTV
Janusz Korwin-Mikke. / foto: YouTube: eMisjaTV

W Warszawie od godziny 14 trwa Marsz #STOP447, który przyciągnął ponad 20 tysięcy osób. Na koniec marszu pod ambasadą USA przemawiał m.in. prezes partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke. Zdradził on z czego wynikają nieuprawnione roszczenia wobec Polski oraz zdradził swoją teorię na temat tego, dlaczego rząd podejmuje rozmowę z Przedsiębiorstwem Holocaust.

Jesteśmy pod ambasadą Stanów Zjednoczonych. To kiedyś był kraj wolności, tak było. Jak jest wolność, to w wolności często powstają różni cwaniacy, jeden założył kopalnię srebra, gdzie nie było srebra, inny wydobywał ropę gdzie nie było ropy i ludzie tam zarabiali. Powstało też Przedsiębiorstwo Holocaust – zaczął Korwin-Mikke.

I ludzie żyli nieźle z tego, że wyciągali pieniądze z bogatych Żydów i Niemców pod pretekstem pomocy ofiarom Holocaustu, ofiary Holocaustu mieli pieniądze, ci cwaniacy sobie żyli, Niemcy mieli czyste sumienie. Niestety skończyły się ofiary Holocaustu – kontynuował prezes partii KORWiN.

Ofiar Holocaustu już nie ma. Minęło już 70 lat (…) Ofiar tych już nie ma i cwaniacy postanowili znaleźć kolejnych frajerów, którzy im zapłacą. No i oto padło na Polskę. Wiadomo że frajerzy, to zapłacą. A więc były takie przygotowawcze manewry, że to Polacy są winni, bo to obozy na polskiej ziemi, Polacy pomagali, a w ogóle to zapłaćcie – dodawał.

Nie płaci się spadku tym, którzy umarli bezspadkowo. Ale uważajcie, oni wpadli na nową formułę. Otóż trzeba zapłacić potomkom tych, którzy umarli bezpotomnie. Taka jest nowa formuła płacenia ofiarom Holocaustu – podsumował lider Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy.

Korwin-Mikke przedstawił również swoją wersję dotyczącą tego dlaczego rząd w ogóle z tymi ludźmi rozmawia. – Są różne teorie. Jedni mówią, że to po prostu durnie, drudzy mówią że są to tchórze. A ja sobie myślę, że to są po prostu normalni ludzie. Ofiarowano im pół miliarda albo miliard z tych pieniędzy i dlatego to robią – powiedział Korwin-Mikke.

Źródło: YouTube: eMisjaTV

10 KOMENTARZE

  • Komunistyczny Układ z Magdalenki PiS-PO jedno Zło!
   PiS – Amerykańska Agentura Zydowska – ustawa 447 i niewolnicza praca Polaków na zydowskie roszczenia
   PO – Niemiecka Agentura Euroazjatycka – zboczona propaganda LGBT w szkołach i zalew islamskiego terroryzmu
   Chcesz tego uniknąć głosuj na KONFEDERACJE

   Piątka KONFEDERACJI:
   1. Sprzeciw względem roszczeń do mienia bezspadkowego.
   2. Sprzeciw wobec promocji LGBTZNP w szkołach.
   3. Sprzeciw wobec aborcji.
   4. Sprzeciw wobec wysokich i skomplikowanych podatków.
   5. Sprzeciw wobec obecnej Unii Europejskiej.

 1. W Polsce można być „poważnym politykiem” tylko wtedy gdy się „to robi”.

 2. 99% prawakow to pedały, 99% procent prawakow to pedały, 99% prawakow to pedały, 99% prawakow to pedały, 99% prawakow to pedały.
  Chcę obciągać żydowskie penisy, chce obciągać żydowskie penisy, chcę obciągać żydowskie penisy, chcę obciągaćnżydowskie penisy

 3. Cygnus — będziesz popierał ,bo jesteś cuchnącym zydkiem ,jak twój prezesiunio. Zawsze mówiłam głośno i nigdy nie ukrywałam swoich poglądów tak jak teraz . Wiemy co robi się że śmieciami wszelkiego rodzaju ?! Dla mnie takimi śmieciami są właśnie zydki ,cuchną i śmierdzą ,oprócz tego mordują i okradają .Halinka Stem

  • @tom To nieprawda, ze Jaroslaw jest zydem, a przynajmniej nie mozna miec co do tego pewnosci. Wprawdzie, jak jeszcze zyl Lech, to w kuluarach sejmowych mowiilo sie, ze jeden z braci Kaczynskich jest zydem, ale nie wiadomo ktory. Tak wiec fifty-fifty. Moze akurat Jaroslaw nie jest.

 4. Za pieniadze ktore Polska musialaby zaplacic zydom, lepiej zakupic kilkadziesiat atomowych bomb walizkowych i kilkanascie z nich umiescic w strategicznych miejscach. Skoncza sie rzadania izraela i grozby junkera.

Comments are closed.