Pierwszy „Thug Life” Dobromira Sośnierza. Przejechał się po TVN. Nowy hit internetu [VIDEO]

Dobromir Sośnierz w formie o TVN-ie. Foto: Facebook
Dobromir Sośnierz w formie o TVN-ie. Foto: Facebook

Dobromir Sośnierz był gościem programu Tweetuprepublika w TV Republika. Zapewniał, że Konfederacja Korwin Braun Liroy i Narodowcy ma się dobrze i rośnie w sondażach, tylko niektóre stacje telewizyjne starają się jej po prostu nie zauważać. Wtedy podał przykład TVN-u.

Gdy dziennikarka prowadząca program Tweetuprepublika zapytała europosła, czy przyjąłby zaproszenie od TVN-u, polityk zapewnił, że jak najbardziej i jednym zdaniem zmiażdżył pro-niemiecką stację.

„Widzowie TVN-u pewnie jeszcze nie wiedzą, że ja w ogóle istnieję, bo nie zdążyli się na mój temat zająknąć” – zaczął europoseł Konfederacji Dobromir Sośnierz.

„Jezus między nierządnice chodził nauczać. Nie można się obrażać” – stwierdził Sośnierz.

W dalszej części rozmowy polityk podkreślił, że Konfederacja to zbiór różnych podmiotów, które łączą podobne wartości, ale które mogą się różnić w konkretnych pomysłach, jako przykład podał kwestię polityki zagranicznej.

Za poniższy filmik z serii „Thug Life” Sośnierz podziękował swojemu sympatykowi. „O, i doczekałem się swojego pierwszego „Thug Life’a”. Dziękuję p. Piotrowi za wrzutkę. :)”

Źródło: facebook/Dobromir Sośnierz/ telewizja republika