Pierwszy „Thug Life” Dobromira Sośnierza. Przejechał się po TVN. Nowy hit internetu [VIDEO]

Dobromir Sośnierz w formie o TVN-ie. Foto: Facebook
Dobromir Sośnierz w formie o TVN-ie. Foto: Facebook

Dobromir Sośnierz był gościem programu Tweetuprepublika w TV Republika. Zapewniał, że Konfederacja Korwin Braun Liroy i Narodowcy ma się dobrze i rośnie w sondażach, tylko niektóre stacje telewizyjne starają się jej po prostu nie zauważać. Wtedy podał przykład TVN-u.

Gdy dziennikarka prowadząca program Tweetuprepublika zapytała europosła, czy przyjąłby zaproszenie od TVN-u, polityk zapewnił, że jak najbardziej i jednym zdaniem zmiażdżył pro-niemiecką stację.

„Widzowie TVN-u pewnie jeszcze nie wiedzą, że ja w ogóle istnieję, bo nie zdążyli się na mój temat zająknąć” – zaczął europoseł Konfederacji Dobromir Sośnierz.

„Jezus między nierządnice chodził nauczać. Nie można się obrażać” – stwierdził Sośnierz.

W dalszej części rozmowy polityk podkreślił, że Konfederacja to zbiór różnych podmiotów, które łączą podobne wartości, ale które mogą się różnić w konkretnych pomysłach, jako przykład podał kwestię polityki zagranicznej.

Za poniższy filmik z serii „Thug Life” Sośnierz podziękował swojemu sympatykowi. „O, i doczekałem się swojego pierwszego „Thug Life’a”. Dziękuję p. Piotrowi za wrzutkę. :)”

Źródło: facebook/Dobromir Sośnierz/ telewizja republika

17 KOMENTARZE

 1. Republika to nie jest prawicowa tv. Kto jest jej szefem, tak ciężko zrozumieć?

 2. Komuniści z POPiS doskonale wiedzą, że Konfederacja na antenie TVN-TVP spowodowałaby drastyczny odpływ ich elektoratu w kierunku wolnościowców. Dominacja POPiSu na scenie politycznej jest kruchą fikcją opartą na kłamstwie i manipulacji naiwniakami.

  • Gula, nie oszukuj sama siebie (jak ostatnio z notatką). Głosowanie na Brauna czy Korwina to naprawdę, dla normalnego człowieka, pewien obciach, a gdyby ich częściej w TV pokazywano i mieliby szansę więcej mówić np o Putinie, więzieniu dla gejów, masonerii, faszyzmie przejawiającym się w zapinaniu pasów, wstąpieniu do NAFTA, żydowskim pochodzeniu Mistrza Yody, Hitlerze, co o Holokauście nie wiedział, kobietach, co są głupsze i mniej zarabiać powinny, płaskiej ziemi czy, jak ty, wszystkich nazywać komunistami – to byłoby na pewno śmiesznie, ale powyżej 5 procent dojść to by Konfederacji nie pomogło.

   • Tani komunistyczny agitator przyczłapał

    Całkowitym obciachem jest obecnie popieranie komunistycznej Magdalenki z POPiSu czyli kompletnych amatorów i analfabetów ekonomicznych bez żadnego pojęcia o rządzeniu krajem.

    • Amatorów i analfabetów ekonomicznych:)

     Najśmieszniejsze u zwolenników takiego Korwina jest naiwne przekonanie, że ich idol (idole) to się naprawdę na ekonomii znają:)

   • A poza tym, to u Pana wszystko w porządku? Niczym nieskrępowana Nienawiść nie wylewa się z butów i ust, uszu ni odbytu? Cyfra IQ nie marzy o jakiejś koleżance na miejscu przed? No ale tvn-y i inne niemieckie media w paluszku, co?

    • Nie wiem, co się panu wylewa z uszu czy odbytu i chyba nie chcę wiedzieć. Mnie się jedynie wylewają spod klawiatury wypowiedzi liderów Konfederacji, które tu przywołałem. I bynajmniej – krytykowanie, wyśmiewanie głupich wypowiedzi to jeszcze nie jest nienawiść, ogarnij się pan.

     P.S. A mediów wiele przeglądam, nawet głupich (jak NCzas), choć niektórzy jak dzieci wierzą, że jak ktoś ich Korwina skrytykuje to pewnie przez GW czy tVN nasłany.

   • Coś tam słyszałeś że gdzieś dzwonili i tak zebrałeś do kupy co w tv ci wyświetlili. Nie ma pisemnego dowodu że Hitler wiedział. To taki psryczek w twój nosek. Innych glupotek nie chce mi się komentować. Śnij i bajaj dalej.

 3. Pan Dobromir to profesji zmienić nie powinien? Do aktorstwa jakąś smykałkę ma, fotkę sobie strzelił niczym Bond z dziewczyną Bonda, ale w europarlamencie jeden z najmniej aktywnych posłów.

   • Darmowym, a nie tanim – uczenie matołków z mojej strony jest w pełni gratis. Nie doceniasz mojej nauki? Gdybys np wczoraj mnie posłuchała, a nie, jak zwykle, wyzywała od komunistów czy kogo tam innego, jak to tylko potrafisz, to może oszczędziłabyś sobie obciachu z tą notatką z WikiLeaks?

    • Pejsy nie zapomniałeś przyciąć? Jak wiadomo, dobry żyd to zakamuflowany żyd.

   • Ja też widziałem i co z tego? Przecież nie napisałem, że go w europarlamencie nie było albo że nie miał wystąpień. Napisałem, że był jednym z najmniej aktywnych posłów i opieram to o publiczne statystyki / rankingi, czyli zupełnie obiektywne mierniki.

Comments are closed.