TRANSMISJA NA ŻYWO. Wielki marsz przeciwko ustawie 447! Tysiące patriotów na ulicach Warszawy [VIDEO]

Marsz przeciwko ustawie 447. / foto: YouTube: wRealu24
Marsz przeciwko ustawie 447. / foto: YouTube: wRealu24

Marsz „STOP 447” rozpocznie się w sobotę 11 maja o godz. 14:00. Uczestnicy zgromadzą się przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów (Aleje Ujazdowskie 1/3) gdzie odbędą się przemówienia, a następnie przejdą pod ambasadę USA.

“Nie Dla Roszczeń” to kampania społeczno-informacyjna prowadzona przez Stowarzyszenie “Marsz Niepodległości” przeciwko amerykańskiej “ustawie 447” dotyczącej zwrotu pożydowskiego mienia bezspadkowego. Sobotni Marsz jest częścią tej kampanii.

“Ustawa 447” (S.447 – Justice for Uncompensated Survivors Today/JUST Act – “sprawiedliwość dla ofiar, którym nie zadość uczyniono”) to amerykańska ustawa, która dotyczy restytucji mienia ofiar Holocaustu. W maju 2018 roku została podpisana przez prezydenta USA, Donalda Trumpa. Jest konsekwencją Deklaracji Terezińskiej, sygnowanej przez 46 państw, w tym Polskę, w czerwcu 2009 roku.

Z ustawy wynikają dwie konsekwencje:

1. zobowiązanie Departamentu Stanu USA do złożenia sprawozdania na temat sytuacji zwrotu mienia pożydowskiego,
2. ustawa jest podstawą prawną do tego, żeby USA poprzez swoje kanały dyplomatyczne wspierały odzyskiwanie pożydowskich majątków bezspadkowych. Stany Zjednoczone mają wspomagać międzynarodowe organizacje wspierające ofiary Holocaustu.

Co nam grozi?

Po pierwsze ustawa budzi polski sprzeciw, ponieważ jest niezgodna z polskim i międzynarodowym prawem. Według tych ogólnie przyjętych regulacji mienie bezspadkowe, czyli takie, do którego nie ma spadkobierców, przechodzi na Skarb Państwa danego kraju, natomiast organizacje żydowskie roszczą sobie pretensje na podstawie prawa krwi.

Po drugie, nie ma powodu, dla którego Polacy mieliby komukolwiek wypłacać jakiekolwiek sumy – nasz naród podczas II wojny światowej poniósł największe straty osobowe. To sprawcy, a nie ofiary, są zobowiązani do wypłacenia odszkodowań.

Po trzecie, kwoty roszczeń organizacji żydowskich sięgają nawet 300 miliardów dolarów – to trzykrotność rocznego budżetu Polski! Wypłacenie takiej sumy oznaczałoby kompletne bankructwo i upadek gospodarczy naszego kraju lub przejęcie polskiego mienia przez organizacje żydowskie.

Źródło: ustawa447.pl

51 KOMENTARZE

 1. Serce każdego Polaka rośnie kiedy widzi tylu patriotów broniących suwerenności naszej Ojczyzny.

  • Powinno byc minimum 50 000 ludzi?? A tego nie ma ? 50 tys Polakow???!! ha ha ha ha Tylu to nie ma wcalej Polsce!! ha ha ha ha

   • 50.000? ja myślałem że przebudzonych jest już co najmniej 500.000-1.000.000
    obudzą się z ręką w nocniku i bez dachu nad głową.

  • Wspaniale .. rodacy dziekujemy a najbardziej przemowienie P. Grzegorz Braun, po ang.. takich POLAKOW chcemy w rzadzie Polskim i PREZYDENTA …prosimy P. Boze!!
   P.Boze bron i blogoslaw Polske!

 2. Jedno zło? Uważajcie, żebyście się nie przekonali, że zło złu nierówne !!!

 3. Kto przygotowuje repertuar muzyczny? Jakiś raper „kurw.mi” rzuca w głośnikach. Chcecie, by potem Was poważnie traktowali? Przecież to brzmi i wygląda jak przemarsz kiboli.

 4. Nie wiem czy nie jest już za późno. Kaczynski jako ukraiński żyd, Duda mąż żydówki, Morawiecki w zasadzie nie wiadomo kto. Jak wynika z notatki ujawnionej przez Michalkiewicza tajne rozmowy trwają.

  • Nie ma się co dziwić oni– mosad – dają polecenia i teraz dostał takie M.M. żeby powiedzieć 3-ego maja że nic nie dadzą żadnych odszkodowań za mienie bez-spadkowe, powiedział to bez specjalnego nagłośnienia w TVPIS A I W INNYCH MEDIACH,
   Powiedział to żeby zmniejszyć frekwencje na marszu 11 maja, typowe kontr natarcie.

 5. za malo nas powinno byc ok.100 tys. w mediach zydowskich cisza wnioski…..przy urnach pokazmy ze zaglosujemy na polakow PIS-PO SAMO ZLO tylko kukis15 lub konfederacja tam nie boja sie zydow

 6. Byłem na tym marszu było nas dużo a powinno być nas 100razy więcej żeby ten rząd zobaczył że to nie są żarty.Mam do tego prawo mój wujek zginął w obozie Niemieckim Auschwiz do którego wyłączność mają tylko żydzi to skandal.

 7. może trochę brak profesji w tym marszu . W Polsce mamy wiele ciekawych
  patriotycznych piosenek , super fajnych , miłych dla ucha, a tu , no ale liczą się chęci. Po drugie , sam początek transmisji to różne rozmowy liderów tego spotkania, dogadywanie się, czyli sprawy organizacyjne , a przy na tych gości ustawiona kamera – takich rzeczy profesjonalna tv nie pokazuje, Pan Braun jako doświadczony reżyser powinień zorganizować to od podszewki bo jest specem w tych sprawch, równiż co sie tyczy przekazu TV.

 8. sorry, komentarz mój dotyczy innego wcześniejszego przkazu tv, pomyliłem he , tamta kamera ustawiona była w str. liderów, a tam jakieś dyskusje organizacyjne itp .

Comments are closed.