W odmętach lewackiego szaleństwa. Za znak „ok” możesz nigdy nie wejść na amerykański stadion [WIDEO]

"Rasistowski" znak "ok" za plecami reportera amerykańskiej telewizji. Źródło : Twitter/ NBC Chicago Sports

Walka z rasizmem w Stanach Zjednoczonych osiąga nowe paranoiczne wymiary. Kibic baseballa otrzymał dożywotni zakaz wejścia na stadion w Chicago za pokazanie „rasistowskiego” znaku „ok”.

Do incydentu z pokazaniem nieprawomyślnego znaku doszło w czasie meczu Chicago Cubs z Miami Marlins. Widzieli go tylko widzowie śledzący transmisję telewizyjną.

Siedzący za czarnoskórym reporterem kibic złożył palce w kółko i pokazał znak „ok”. Paranoiczni tropiciele rasizmu od jakiegoś czasu uznają go za znak „białej supremacji”. Klub wszczął śledztwo i  zidentyfikował kibica. Dostał on dożywotni zakaz wstępu na stadion Wrigley Field w Chicago.

– Na takie zachowanie nie ma miejsca w naszym społeczeństwie, w baseballu i nie na stadionie Wrigley Field – powiedział prezes Cubs Theo Epstein. – Osoba, która wykonała ten gest już nigdy nie wejdzie na stadion Wrigley Field. To ważne, by przekazać wiadomość, że to miejsce dla wszystkich – dodał dalej, najprawdopodobniej zupełnie nie uświadamiając sobie absurdalności i groteskowości własnych słów.

Informacja o strasznym rasistowskim incydencie obiegła amerykańskie media i mówiono o niej nie tylko w serwisach sportowych.

Znak przypominający „ok” został uznany za „rasistowski” przez zawodowych tropicieli rasizmu z Ligi przeciwko Pomówieniem. To jedna z wielu lewackich organizacji zajmujących się wynajdywaniem takich incydentów, pozywaniem do sądu i szantażowaniem ludzi za ich słowa, czy gesty. Znak został wprowadzony przez internetowego trolla i od tego czasu jest zakazany. Podobnie jak „zielona żaba”, która ma też w „tajnym kodzie” oznaczać rasizm.

Siła tych lewackich organizacji i napędzających walkę z rasizmem jest tak wielka, że paranoi ulegają wszyscy, a już zwłaszcza ci, którzy uczestniczą w życiu publicznym. Dotyczy to zwłaszcza gwiazd telewizji, filmu, sportowców, dziennikarzy etc. Każdy na kogo padnie choćby cień podejrzenia o nieprawomyślne rasistowskie poglądy zostanie zaszczuty, a jego kariera legnie w gruzach. Władze klubu ze strachu wydały więc zakaz.

11 KOMENTARZE

  1. To jest muka tak na marginesie, ale ban za to faktycznie jakaś paranoja….

  2. Lewacka czy zydowska? Bo jesli ta Liga to ADL, to raczej nie ukrywa swej etnicznej proweniencji, nie udaje raczej „uniwersalistycznej lewicowej” organizacji….

    • Oni w tym NC połowę newsów gdzie powinno być „żyd” zamieniają na „lewak”. Tchórze albo głupki.

  3. Czas na Słownik Gestów Zakazanych. Żeby się w tym nie pogubić i nie popełnić w dobrym towarzystwie fo pa.

  4. Na najblizszym meczu, na umówiony znak wszyscy kibice na stadionie powinni wykonac ten znak. A niech zamkna stadion z braku kibiców.

  5. To jest biała gwiazda. Faktycznie, kiedy zrobil tak przy twarzy czarnoskorego, to co najmniej troll.

  6. USA, Francja, Szwecja, Niemcy, Holandia, etc. – to panstwa tonace w zaklamaniu i przegrane.

Comments are closed.