Winnicki na Marszu #STOP447. „Polską racją stanu jest głosować na polskich patriotów, dlatego jest taki wściekły atak”

Robert Winnicki. / foto: YouTube: wRealu24
Robert Winnicki. / foto: YouTube: wRealu24

W Warszawie od godziny 14 trwa Marsz #STOP447, który według organizatorów przyciągnął ponad 20 tysięcy osób. Podczas przemarszu poseł Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy udzielił krótkiego wywiadu, w którym odniósł się do ataku ze strony propisowskich mediów.

Winnicki odniósł się do pytania o to, czy liczebność tego marszu sprawi, że będzie on lepiej słyszalny. – Ten głos musi przełożyć się na konkretne działania. Na to, że polscy patrioci pójdą na wybory i nie będą głosować na mniejsze zło, tylko na tych, którzy faktycznie bronią interesu Polski – powiedział poseł.

Lider Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy odniósł się także do tego, że na marszu pojawili się przedstawiciele Klubów Gazety Polskiej. – Takich jak ona (Ewa Stasinowska, która skrytykowała otwarcie Sakiewicz – red.) jest więcej w klubach Gazety Polskiej, niestety ta inicjatywa jest pacyfikowana przez tych które mają swoje kabzy i swoje interesy – powiedział poseł Konfederacji.

Ja zapraszam wszystkich patriotów, żeby zasilać różne organizacje faktycznie patriotyczne jak Ruch Narodowy czy Konfederacja – dodawał Winnicki. Poseł odniósł się także do ataku ze strony mediów pisowskich, a szczególnie Tomasza Sakiewicza, które nazywają Konfederację ruskimi agentami.

PiS może rządzić tylko dlatego, że 20 procent głosów było „nieważnych” to znaczy rozproszyło się po komitetach, które nie weszły. Takiej sytuacji nie będzie na jesieni i PiS nawet jak zdobędzie 40 procent nie będzie mógł rządzić samodzielnie, Polską racją stanu jest głosować na polskich patriotów, dlatego jest taki wściekły atak – mówił Winnicki.

Źródło: YouTube: wRealu24