Licytują się, kto ma więcej na sumieniu w sprawie pedofilii. Kolejna odsłona wojny Wiosny Biedronia z Koalicją Europejską [FOTO]

Grzegorz Schetyna i Robert Biedroń/Fot. PAP/Jakub Kamiński/Twitter Bezczelny Lewak (kolaż)
Grzegorz Schetyna i Robert Biedroń/Fot. PAP/Jakub Kamiński/Twitter Bezczelny Lewak (kolaż)

Koalicja Europejska i Wiosna coraz bezwzględniej walczą ze sobą o głosy przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Ugrupowania oskarżają się o grzechy związane z pedofilią.

Kolejną odsłonę coraz brutalniejszej walki o wyborców zainicjował Robert Biedroń, którego Wiosna systematycznie traci poparcie. Lider ugrupowania podjął bardzo modny ostatnio temat pedofilii zarzucając PO bierność w tej sprawie.

„@SchetynadlaPO zapowiada rozliczenie pedofilii wśród księży” – napisał Biedroń na Twitterze. – „Czekam. I pytam. 1) Ilu księży-pedofili skazano w latach 2007 – 2015? 2) Udowodnijcie wreszcie, co jest ważniejsze dla @Platforma_org – poparcie Kościoła i kilka pp. (punktów procentowych – przyp. red.) w sondażach, czy godność ofiar i dobro dzieci?

Na zaczepkę Biedronia zareagował poseł PO Sławomir Neumann, który przypomniał mu aferę pedofilską w Słupsku z czasów prezydentury lidera Wiosny.

„Robert naprawdę? Ciągle szukasz zaczepki? Nawet w takiej kwestii chcesz dzielić? Może przypomnisz co sam zrobiłeś z aferą pedofilską w Słupsku Ośrodku Kultury?” – odpowiedział działacz PO.

Neumann nawiązał do afery pedofilskiej w Słupskim Ośrodku Kultury sprzed roku. Biedroń jako prezydent całkowicie zlekceważył doniesienia o obrzydliwych zachowaniach wobec podopiecznych pracującego w ośrodku instruktora tańca.

Beata Chrzanowska, przewodnicząca Rady Miejskiej w Słupsku zażądała wyjaśnień od prezydenta miasta w tej sprawie. – Chcemy ustalić, czy prezydent podjął wszelkie działania by tę sprawę wyjaśnić – oświadczyła.

Pod wpisem Neumanna posypały się komentarze, w których zwolennicy Wiosny i Kolacji Europejskiej wypominają sobie grzechy związane z pedofilią.

Wybory do Parlamentu Europejskiego są za 2 tygodnie, więc należy się spodziewać kolejnych wymian ciosów pomiędzy Wiosną, a Kolacją Europejską walczącymi o ten sam elektorat.

https://twitter.com/simon___cooper/status/1127517596012687360

17 KOMENTARZE

 1. Socjalistyczne pedofilskie brygady LGBT-NSDAP im Adolfa Hitlera aktualnie pod flagą tęczy

  „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”
  Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

  nczas.com/2018/10/14/sensacyjny-tajny-raport-amerykanskiego-wywiadu-hitler-byl-biseksualista-i-sadomosochista/

  • i kto się licytuje ?????
   banda zdrajców ze zboczeńcami…
   ALE gnój…..

  • Lenin był żydem jak większość ludzi w kierownictwie zssr. Nazwisko Hitler było jednym z najbardziej popularnych wśród imigrantów żydowskich pochodzących z Polski w USA. Pasożyt marks też przynależał do tej zacnej rodziny tych żydowskich nadludzi

 2. Obaj udają, że walczą z pedofilią.
  A obaj popierają edukacje seksualną.
  EDUKACJA SEKSUALNA=PEDOFILIA.

  • Każdy zwolennik propagandowej zboczonej indoktrynacji LGBTZNP w szkołach jest pedofilem.

 3. Socjaliści Biedroń i PO chcą się dorwać do naszej kasy. Będę głosował na KONFEDERACJĘ bo chcą zniesienia podatku dochodowego od osób fizycznych oraz Cit-u.

 4. kto wysyla dzieci w twkie miejsca ? ? ? . nikt madry. pokazcie ich twarzyczki sami sobie winni !!!!!

 5. Nie. Bywalem w. Takich. Miejscach. Nikt. Mn8e. Nie. Gwalcil … proste. Ucztq sie ode mnie

  • Ale ten Biedron musi sie ruchac?? W kiblu na dworcu w Bruxeli??

   • Czy Ty prostaczku PiSi tylko tyle potrafisz ? Czego bronisz, Księży krzywdzacych niewinne dzieci? Kim Ty prostaku jesteś. Jeden Ksiadz PEDOFIL, to o jednego za dużo !
    Znam 2ch Księży, którzy swoim gosposiom, mezatkom zrobili dzieci, a karą za to bylo przeniesienia do innej parafii.
    O czym więc prostaku piszesz ?

 6. To tematy zastępcze piszcie o pieniądzach. Głosuje na Konfederację i oczekuje zniesienia podatku dochodowego od osób fizycznych oraz Cit-u.

 7. Kto pedała upoważnił do wypowiedzi o pedofilach ci pierwsi to też zboczeńcy

 8. Każdy pedał to pedofil !
  Jak ten bezczelny ciota matkobijca śmie oskarżać innych

Comments are closed.