Perfidna zmowa mediów. Tak TVP i TVN oszukały Polaków. Polsat niewiele lepszy

Telewizje kłamią.
Telewizje kłamią.

Tak media manipulują i oszukują Polaków. Największe stacje telewizyjne w Polsce nie są żadnymi przekaźnikami informacji tylko manipulatorami, kreującymi rzeczywistość pod konkretne zapotrzebowanie polityczne. W sobotę 11 maja mogliśmy przekonać się na własne oczy w jak perfidny sposób TVP i TVN to robią. Polsat okazał się niewiele lepszy.

11 maja miała miejsce w Warszawie jedna z największych manifestacji Polaków w ostatnich latach. Około 20 tysięcy polskich patriotów z rożnych zakątków prawej sceny politycznej gremialnie zamanifestowało swój sprzeciw wobec nieuprawnionych roszczeń żydowskich dotyczących tzw. majątku bezspadkowego.

Marsz przeciw roszczeniom #STOP447 (to numer ustawy amerykańskiego Kongresu, która nakazuje rządowi USA dopilnowanie realizacji żydowskich roszczeń) przeszła spod Kancelarii Premiera w Al. Ujazdowskich w Warszawie pod ambasadę Stanów Zjednoczonych.

Pochód tysięcy Polaków robił wrażenie. Całe Al. Ujazdowskie wypełnione były po brzegi polskimi patriotami skandującymi m.in. „Stop JUST Act!” czy „Nie dla roszczeń!”

Manifestację zorganizowało Stowarzyszenie Marsz Niepodległości oraz Młodzież Wszechpolska, ale obecni byli na niej przedstawiciele wszystkich środowisk prawicowych m.in. Pobudka Grzegorza Brauna, Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy, Prawica RP, Kukiz’15, Ruch Narodowy, Federacja dla Rzeczpospolitej Marka Jakubiaka, Kluby Gazety Polskiej, rolnicza AgroUnia i wiele innych.

Także poza granicami Polski podobne manifestacja zorganizowali przedstawiciele Polonii, głownie w Stanach Zjednoczonych. Najważniejsza z nich odbyła się w Waszyngtonie, pod Białym Domem. gdzie nasi rodacy apelowali do prezydenta Donalda Trumpa o wykreślenie jedynie dwóch słów z podpisanej przez niego ustawy: „mienie bezspadkowe”.

Była to największa manifestacja polityczna w tej kampanii wyborczej i największe zgromadzenie Polaków tego dnia na świecie. Wydawałoby się, że polskie media powinny o tym wydarzeniu poinformować – to wręcz ich oczywisty obowiązek. Niestety nic z tego.

Główne serwisy informacyjne w TVN i rządowej TVP, czyli „Fakty TVN” i „Wiadomości TVP” nie wspomniały o tym słowem! Niewiele lepiej wypadły „Wydarzenia” na Polsacie, które powiedziały dosłownie dwa zdania: że była manifestacja, i że z Młodzież Wszechpolską szła Agrounia…

Nie można tego nazwać inaczej jak okłamywaniem Polaków, bo przemilczanie tak dużego wydarzenia jest jawnym oszustwem i wmawianiem odbiorcom, że nic ważnego poza filmem Sekielskiego i konwencjami PiS i PO, nie wydarzyło się w kraju.

Na szczęście w Polsce zaczął funkcjonując na dobre drugi obieg informacji. Jak za komuny. Media internetowe relacjonowały to ważne wydarzenie. Największe relacje video na YouTube na kanałach m.in. wRealu24, media Narodowe czy emisjaTV mają już w sumie ponad pół miliona wyświetleń.

Główne media są zakłamane i Polacy nie mogą u nich liczyć na jakąkolwiek rzetelną relację. Nawet zagraniczne telewizje poinformowały o tym wydarzeniu, a rzekomo polskie zamilczały.

Nic tak nie wkurza Polaków jak jawne oszustwo. Pamiętajmy o tym przy urnach wyborczych.

Comments are closed.