Trzej muszkieterowie Konfederacji w Parlamencie Europejskim. Braun, Sośnierz i Liroy wywołają szok w Brukseli [VIDEO]

Grzegorz Braun, Dobromir Sośnierz, Piotr Liroy Marzec. Foto: yt/SośnierzTV
Grzegorz Braun, Dobromir Sośnierz, Piotr Liroy Marzec. Foto: yt/SośnierzTV

Wyobraźcie sobie Grzegorza brauna, Dobromira Sośnierza i Piotra Liroya Marca wspólnie w Parlamencie Europejskim… Unijoentuzjaści i inni marksiści doznaliby niewątpliwie szoku poznawczego. Do tego jeszcze Janusz Korwin-Mikke, Krzysztof Bosak, Robert Winnicki, Kaja Godek i Jacek Wilk. Widok min europejskiej lewicy będzie bezcenny.

Podczas niedawnej wycieczki do Parlamentu Europejskiego Dobromir Sośnierz nagrał wiele materiałów dla swojego youtubowego kanału SośnierzTV. Właśnie ukazało się kolejne, wcześniej nie publikowane nagranie.

Na filmie Grzegorz Braun, Dobromir Sośnierz i Piotr Liroy Marzec rozmawiają o Parlamencie Europejskim i rzeczywistości unijnej.

„To jeszcze jeden efekt ostatniego wyjazdu do Brukseli, który na koniec tej kadencji udało mi się zorganizować. Wśród wielu ciekawych gości znaleźli się też bohaterowie tego filmu. Zwracam uwagę, że przy odrobinie szczęścia w kolejnej kadencji nagrania w takiej konfiguracji mogą się stać codziennością, czego sobie i wszystkim życzę. :) „ – napisał Sośnierz w komentarzu.