Trzej muszkieterowie Konfederacji w Parlamencie Europejskim. Braun, Sośnierz i Liroy wywołają szok w Brukseli [VIDEO]

Grzegorz Braun, Dobromir Sośnierz, Piotr Liroy Marzec. Foto: yt/SośnierzTV
Grzegorz Braun, Dobromir Sośnierz, Piotr Liroy Marzec. Foto: yt/SośnierzTV

Wyobraźcie sobie Grzegorza brauna, Dobromira Sośnierza i Piotra Liroya Marca wspólnie w Parlamencie Europejskim… Unijoentuzjaści i inni marksiści doznaliby niewątpliwie szoku poznawczego. Do tego jeszcze Janusz Korwin-Mikke, Krzysztof Bosak, Robert Winnicki, Kaja Godek i Jacek Wilk. Widok min europejskiej lewicy będzie bezcenny.

Podczas niedawnej wycieczki do Parlamentu Europejskiego Dobromir Sośnierz nagrał wiele materiałów dla swojego youtubowego kanału SośnierzTV. Właśnie ukazało się kolejne, wcześniej nie publikowane nagranie.

Na filmie Grzegorz Braun, Dobromir Sośnierz i Piotr Liroy Marzec rozmawiają o Parlamencie Europejskim i rzeczywistości unijnej.

„To jeszcze jeden efekt ostatniego wyjazdu do Brukseli, który na koniec tej kadencji udało mi się zorganizować. Wśród wielu ciekawych gości znaleźli się też bohaterowie tego filmu. Zwracam uwagę, że przy odrobinie szczęścia w kolejnej kadencji nagrania w takiej konfiguracji mogą się stać codziennością, czego sobie i wszystkim życzę. :) „ – napisał Sośnierz w komentarzu.

28 KOMENTARZE

 1. Zobaczyć G.Brauna na mównicy eurokołchozu witającego: „Szczęść Boże”. Bezcenne. Powodzenia.

   • Tez czekam na chwile gdy Bog bedzie przywolywany na glos wsrod tamtej zdemoralizowanej spolecznosci. Aby tak sie stalo trzeba wpierw wlasciwie zaglosowac i zagnac do wyborow jak najliczniej rodzine i znajomych

 2. Komunistyczny Układ z Magdalenki PiS-PO jedno Zło!
  PiS – Amerykańska Agentura Zydowska – ustawa 447 i niewolnicza praca Polaków na zydowskie roszczenia
  PO – Niemiecka Agentura Euroazjatycka – zboczona propaganda LGBT w szkołach i zalew islamskiego terroryzmu
  Chcesz tego uniknąć głosuj na KONFEDERACJE

  Piątka KONFEDERACJI:
  1. Sprzeciw względem roszczeń do mienia bezspadkowego.
  2. Sprzeciw wobec promocji LGBTZNP w szkołach.
  3. Sprzeciw wobec aborcji.
  4. Sprzeciw wobec wysokich i skomplikowanych podatków.
  5. Sprzeciw wobec obecnej Unii Europejskiej.

  • Ad 4 – dlatego właśnie wsparli w Sejmie rozszerzenie 500+, czyli podwyżkę podatków i socjalizm na niebywałą skalę.

   • Jakubiak nie jest jedynym członkiem konfederacji, a on sam zdanie ZMIENIŁ! Te „ad 4” piszesz za każdym razem jakby to do ciebie nie docierało…

   • Bo takie same lewactwo jak PiS – zedrzeć z pracujących, żeby przekupić wyborców.

 3. KONFEDERACJA ma wiele wspólnego z obecnie rządzącą Szwajcarską Partią Ludową

  Szwajcarska Partia Ludowa
  Ideologia polityczna: narodowy konserwatyzm, eurosceptycyzm, agraryzm
  Poglądy gospodarcze: liberalizm gospodarczy

  „Socjalizm jest niemoralny. Dawanie czegokolwiek za darmo jest demoralizujące. A więc zgubne dla narodu. Głoszenie socjalizmu jest przestępstwem większym i groźniejszym, niż pochwalanie rabunku i kradzieży!”
  Janusz Korwin-Mikke, 14 kwiecień 2019

  • Gula, daj już spokój z kopiowaniem tej bzdury pod każdym artykułem. Nie wiesz, że nawet dobry dowcip powtarzany do znudzenia już nie śmieszy?:)

 4. Wiary już nie ma więc koniec bliski.
  Koniec świata może być w każdej chwili. Pomyśl o wieczności. Masz do wyboru niebo albo piekło. Nie dbasz o zbawienie duszy?

  • Ludzkość byłaby bardzo smutna gdybyśmy byli dobrzy tylko z powodu wiary w jakiegoś Boga – ze strachu przed jego karą lub w oczekiwaniach na jego nagrodę.
   Dobroć, moralność też podlega ewolucji. Współczesny człowiek świadomy, światły nie potrzebuje już bata i strachu przed piekłem aby żyć uczciwie i moralnie.Zapóźnionym ewolucyjnie trudno to zrozumieć.
   Uważasz katoliku, że bez strachu przed karą byłbyś padalcem ?? Smutne

   • Ewolucja moralności lewaków: nazista, softnazista, pedonazista, ekonazista

  • Uważaj na to, co wypisujesz Kubo Rozpruwaczu, ty seksualny maniaku. Wujek Michno stracił już do ciebie cierpliwość. Będzie pałowanie.

   • Możesz mnie w zadek pocałować, Michno. ZOMO-wskie ścierwo. Tfu! Padlina. Uczepiła się mnie ubecka swołocz.

 5. Mam nadzieje, że po wygranych wyborach do PE zagościcie przede wszystkim w polskim parlamencie
  i zaczniecie realnie wpływać na dobrostan Polski i Polaków. Szczęść Boże!

 6. Unijoentuzjaści, Braun małą literą. Nauczcie się pisać żeby nie powstawało wrażenie że nasz portal prowadzą gimnazjaliści….

 7. Polacy ,nie wiedzą o połowie tego co dzieje się w parlamencie polskim . Nie pokaże żadna stacja tv ,jak Polonia PILSKA broni nasz Kraj ,nasz Ojczyznę Polskę przed żydami chcącymi nad ograbić ,którym sekundują rządzący byli i obecni Żydzi i bandersyny w Polsce. W Waszyngtonie przed Białym Domem ,Był protest przeciw S447 ,u we wszystkich stanach USA ,Polonia POLSKA
  protestowała . Nie popierają rządzących w Polsce ,mówią otwarcie ,że politycy w Polsce i rządzący ,zgodzili się na ten haniebny drenaż Narodu POLSKIEGo.Chwala młodych z RN ,śpiewali Hymn POLSKI ,ogladzaluscie to na YouTube ?! Nie sądzę ,czytając wasze wpisy. Andrzej Duda ,żyd z pochodzenia ,jego dziadek ,żyd ukraiński ,służył w bojówkach bandery przeciwko Polakom ,mordował Polaków ,obejrzyjcie na YouTube ,a później pomyslcie co piszecie i jak piszecie.

 8. Będę głosował na KONFEDERACJĘ bo chcą zniesienia podatku dochodowego od osób fizycznych oraz Cit-u.

 9. Będę głosował na KONFEDERACJĘ bo chcą zniesienia podatku dochodowego od osób fizycznych oraz Cit-u…

 10. Na tym polega ten system, że trzeba wkręcić do niego każdego. Nawet rapera czy nacjoprzygłupa. Chodzi o to by każdy miał swego eurokratę, brał udział w tej zabawie i w ten sposób akceptował ich reguły gry i nie był w stanie nic zmienić. Cieszcie się dalej!!!

Comments are closed.