Skandal! Delegacja z Izraela i tak przyleciała do Polski. Teraz „odbywa nieoficjalnie spotkania”

Izrael nic sobie nie robi z odwołanej wizyty ws. roszczeń. I tak delegacja przyjechała do Polski, by – jak twierdzi jeden z dziennikarzy – odbywać „nieoficjalnie inne spotkania bez udziału polskich władz”.  

O tej bulwersującej sprawie poinformował dziennikarz Marcin Makowski na swoim Twitterze.

„Ciekawa sprawa, z tego co mówią moje źródła delegacja Izraela pomimo odwołania wizyty ze strony polskiego MSZ i tak przyleciała do Warszawy, odbywając nieoficjalnie inne spotkania bez udziału polskich władz. Póki co nie jest jasne z kim dokładnie i na jaki temat” – napisał.

„Słyszę, że nie ma żadnych ważnych spotkań, z nikim z oficjeli – póki co nawet media izraelskie nie mają informacji co ta delegacja robi w Warszawie. Pewnie polecieli bo bilety i tak były już kupione. To jest poziom dyrektorski, a nie ministerialny także ja bym się nie spinał” – dodał.

Źródło: Twitter

52 KOMENTARZE

 1. Przypominam, że Kaczyński NIE PIASTUJE ŻADNEGO STANOWISKA W KONSTYTUCYJNYCH WŁADZACH III RP!! Pilnie śledziłbym jego kroki – tak samo, jak kroki Morawieckiego i Dudu! Bo może się nagle okazać, że będą sobie nieoficjalnie z delegacją spożywać kolację. Co więcej – podobno MSZ podała, że spotkanie nie zostało odwołane, ale PRZEŁOŻONE – więc mogą się z nimi spotkać, dajmy na to, JUTRO!! A tymczasem strona MSZ PRZESTAŁA DZIAŁAĆ!

   • Boze chron Polske przed bandytami — PO PIS !!!

    KONFEDERACJA rodacy glosujmy KONFEDERACJA!!!

    • Nie ważne jak ludzie głosują, tylko kto liczy głosy. Nie wiesz tego? Nie ważne kto wygra, wybory są wygrane.

     • i TAK PÓJDĘ GŁOSOWAĆ NA KONFEDERACJĘ ! ! ! ! !
      pis = partia interesów syjonistycznych
      po = partia odniemiecka
      frühling (z germański’ego=niemieckiego) = wiosna
      jest jeszcze więcej jakichś parchówlewusów „nowoczesne czy jakieś inne”
      pis + po + frühling + parchylewusyWSZYSTKIEinne = JEDNO ZŁO !!!!!
      parchate i sku_wiałe kapo nad POLAKAMI ! ! ! ! !
      KTO CHCE ZOBACZYĆ JAK ORZEŁ DOPADŁ węża NIECH OTWORZY SOBIE LINK PONIŻEJ ! ! ! ! !
      lh4.googleusercontent.com/-GiVWOW1uJ5s/U2nvNTVJefI/AAAAAAAACTU/311762wNgFo/w800-h800/taken-in-right-moment-eagle-catches-snake.jpg
      NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
      CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
      youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs
      ! ! ! ! !
      Horytnica – Lis Kula ( Jest Z Nami )
      youtube.com/watch?v=1Za282a4K_s
      CONTRA MUNDUM – „Już dopala się ogień biwaku” / Utwór do filmu ‚,Wyklęty’’ (2017)
      ( polecam czas 3 minuty i 29sekund )
      „Żeby Widzieć Padając W Ataku : POLSKĘ Wolną i Czystą Jak Łza ! ! ! ! !”
      youtube.com/watch?v=RsrHTr2wKU8
      ! ! ! ! ! ŚWIĘTA PRAWDA ! ! ! ! !

   • słyszeliście w zadzie wizji co wasz wielki przyjaciel Ziemniakiewicz Rafałek powiedział o milczeniu TVPIS na temat Konfederacji? że to dla waszego dobra, bo taki Korwin by do TVPIS przyszedł, głupot nagadał, i poparcie by spadło, a tak ono rośnie! Fajny kolo, ten wasz Rafałek.

    • „Socjalizm jest niemoralny. Dawanie czegokolwiek za darmo jest demoralizujące. A więc zgubne dla narodu. Głoszenie socjalizmu jest przestępstwem większym i groźniejszym, niż pochwalanie rabunku i kradzieży!”
     Janusz Korwin Mikke, 14 kwiecień 2019

     Tej prawdy wasza komunistyczna Kiszczakowa banda z Magdalenki nigdy nie powie w telewizorni.

  • Jak najbardziej niech przyjeżdżają . Polska gościła ich prawie od 1000 lat. Niech za tą gościnę zapłacą . Dostali edukację spokój na rozwój i bezpieczeństwo . W czasie 2-giej wojny światowej pouciekali z polskiej armii jako dezerterzy zakładali państwo Izrael . Polska powinna im za to wystawić rachunek za 1000 lat gościnności .

 2. Dlatego trzeba wprowadzić jak najszybciej wizy dla Izraela i dla USA – dla Izraela określić maksimum np 10 tys i pierwszeństwo żeby mieli Żydzi pielgrzymujący na groby cadyków.

 3. Wizyta odwołana a nieproszony gość i tak wepchał swoją gębę do NASZEGO! kraju. A co to u nas sala dyskusyjna dla chazarskich plemion? U nas i tak nie trzymają żadnego pionu ani poziomu, ale! powinni trzymać się od nas z daleka! Był hołd pruski, był hołd ruski… Najwyższy czas pomyśleć o HOŁDZIE chazarskim!…

  • Przecież podobno Kneset obradował sobie w Krakowie, w ogóle nie informując o tym polskiego rządu. Polska to folwark Izraela. To jeszcze mają czekać na zaproszenie, skoro są u siebie?

   • Ponoć. Też takie mnie słuchy doszły… Najwyższy czas przypomnieć tym zależanym i wyjątkowo niepożądanym gościom o dobrych manierach… Czas pomyśleć o HOŁDZIE! chazarskim i o wyproszeniach…

   • Nie rozpowszechniaj głupot. Knesset do Krakowa na zaproszenie Dudy przyjechał.

    A polski rząd np. w Niemczech obradował. Wielka sensacja.

    • No i jaki jest w tym cel żeby różne rządy plątały się w cudzych krajach? U obcych „lepsze” i „bezpieczniejsze” podsłuchy mają, czy agentura bardziej rzeczowa, zdyscyplinowana i sekretna?

     • rumc , jak ktos jest lepiej od Ciebie poinformowany nie wyzywaj go od Żydów, to smieszne

 4. Dopóki nie będzie ustawy uchwalonej przez Sejm, marsz protestacyjny powinien się odbywać co tydzień.

  • Ten gniot Michalkiewicza nazywasz ustawą? Naprawdę myślisz, że on ma jakieś znaczenie z prawnego punktu widzenia? Konfederaci zaraz będą krzyczeli, żeby uchwalić, że Ziemia nie jest płaska, bo bez tego, ich zdaniem, płynąc przez Atlantyk dotrą do krańców Ziemi i spadną w otchłań, prosto w paszczę wielkiego wieloryba….

 5. A czego wy sie spodziewacie po tych kundlach typu Maly Szlomo z Zoliborza albo ten Duda?? Przeciez to zdrajcy!! A gdzie jest „opozycja”???

  • Kwal,
   Już pomijam fakt, że ten obmierzły nic nie znaczący dla mnie wyraz „polin” wyjątkowo mnie wkurza…
   Ale powiedz, po co powtarzać jakieś obce i nie mające nic z nami wspólnego słowo. Chcesz go u nas utrwalić i przyzwyczajać Polaków do jakiegoś obcej goovnianej nazwy plemiennej? ZAPAMIĘTAJ! Nasz kraj ZAWSZE nazywał się Polska i BĘDZIE! się ZAWSZE tak nazywał! Tą obcą nazwę niech sobie nasz wróg zastosuje w kraju swoich przodków albo na arabskich piaskach pustyni, jak Arabowie pozwolą. Od nas WON!

   • Zwracam uprzejmie uwagę, że to od „pola”. Taka gmina… W innych językach nazywamy się: Bulanda, Bulania, Ba Lan, Ppolsykka, Pole (RPA!), Phollandy. A polin? Cóż, towarzysz Polin! Aha, po walijsku Gwlad Pwyl.

   • Polinem czosnkowi przyzwyczaja nas do nowej nazwy, antyroszczeniowa ustawa redaktora Michalkiewicz pokaże kto je czosnek, osobom o mocnych nerwach polecam kanał sympan u o, niby scifi na początku ale po jakimś czasie…

 6. nic dobrego, widać, że rząd RP nie mówi prawdy,

  „Prawo będzie przyjęte. Decyzja już zapadła. Nikt wpływowy w polskiej polityce nie będzie tego kwestionował. To jedynie kwestia czasu”
  – powiedział Jarosław Kaczyński na tajnym spotkaniu z ówczesnym ambasadorem USA w Polsce Victorem Ashem, donosi portal medianarodowe.com.
  notatka ze spotkania Kaczyński – Ash z 12 stycznia 2009 roku ujawnionej przez WikiLeaks

  skoro p. Kaczyński podjął zobowiązania wobec żydów, to żydzi tak łatwo nie odpuszczą geszeftu bezspadkowego póki ten co obiecał, ma środki w swoich rękach to tego, aby słowa dotrzymać

  • Takie zobowiązania to niech sobie Kaczyński podejmuje ale na terenie własnych kalesonów! Polska to NASZ! kraj. Kraj Polaków! Narody nie takich polityków rozwalały i nie takie rządy jeśli to były niekorzystne lub zdradzieckie rządy… Nie mamy innego wyboru jeśli nie chcemy „zamienić się” w Palestyńczyków…

 7. Wniosek: czują się już jak u siebie!!! Nie potrzebują wiz, zgód, przyzwoleń, zaproszeń etc…Wrrrrrrrrr

 8. Czy służby na lotnisku przebadały „turystów” pod względem ewentualnych zagrożeń biologicznych,chemicznych a przede wszystkim nuklearnych???

 9. Jest lepiej Baroness Ruth Deech oskarżyła Polskę o zagrabienie mienia 3 milionów ofiar holokaustu i wezwała instytucje UE oraz UK do zmuszenia Polski do zwrotu zagrabionych dziel sztuki.

  za „Jewish peer claims Poland is ‘squatting on property of 3 million’ Shoah victims” jewishnews.timesofisrael.com

 10. A co powiedzą na ta niesłychana izraelska pogardę dzielni bohaterscy chłopcy i dziewczynki z PiSu:

  Nic to nic to, to tylko najsłodszy żydowski deszczyk pada !!!

 11. I co ?! Żydostwo robi sobie ci chce ,ma nas ,Polaków.ram gdzie słońce nie dochodzi !! Wiedzą zydku ,że nikt na nich nawet głosu w ich obecności nie podniesie. Na kolanach jesteśmy przed śmierdzącym zydostwem !!! BOZE Mój ,do czego to doszło ,nie ma komu bronić NAJJASNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ !!

 12. POLACY, TO TCHÓRZE, DUŻO MÓWIĄ, A MAŁO ROBIĄ! SĄ TYLKO MOCNI W GĘBIE! JUŻ DAWNO POWINNI POGONIĆ WSZYSTKICH ŻYDÓW Z POLSKI. TO BARDZO WREDNY I CHCIWY NARÓD. SWOJĄ MATKĘ, OJCA, DZIECI WYDAWALI NA ŚMIERĆ, ABY RATOWAĆ SIEBIE!

 13. Polacy mają dosyć obłudników i parszywych mord okłamujących Naród Polski.Duda nie jest moim prezydentem,dopóki nie przejrzałem na oczy miałem mieszane zdanie.Atak na polakach,że są antysemitami nie został skomentowany przez żadnego polityka z POmyleńców i PISkorzy.Informacje jeśli są podawane w tvp są szczątkowe i przekręcone.Zajmują się dla zmylenia opinii publicznej kotkami na drzewie,makijażami celebrytów,programami typu czemu ja,policjantki i policjanci czy jakoś tak.Bzdurne programy,które nie uczą niczego,nie rozwijają intelektu młodzieży tylko robią z nich podatne na manipulacje zombi.

 14. Czyżby Grzesiu się z nimi spotkał? Już raz obiecali sprzedać lasy państwowe, by zaspokoić roszczenia żydowskie.

  • Moze z nimi sie dogada oni im pomoga zniszczyc PIS i pomoc mu wygrac wybory a on odda im lasy i kase….

 15. Byli tu, żeby ustalić jaki oklep ma mieć limuzyna Magierowskiego – ze strony ochotnika na areszt domowy…

Comments are closed.