Żydzi jednak nie przyjadą do Polski! PiS przed wyborami udaje patriotów, a skończy jak zwykle

Premier Mateusz Morawiecki i Gwiazda Dawida/fot. P. Tracz/KPRM/Flickr/Pixabay (kolaż)
Premier Mateusz Morawiecki i Gwiazda Dawida/fot. P. Tracz/KPRM/Flickr/Pixabay (kolaż)

Polski MSZ poinformował, że izraelska delegacja, która miała przybyć do naszego kraju by rozmawiać z przedstawicielami rządu o restytucji mienia żydowskiego została odwołana. Powodem miała być niezapowiedziana zmiana składu strony izraelskiej. Historia nieudolnie prowadzonej przez PiS polityki zagranicznej podpowiada, że to zagranie jest jedynie elementem przedwyborczej gry.

Fiasko ustawy o IPN

Prawo i Sprawiedliwość może przed wyborami udawać twardego gracza chcącego walczyć o interes narodu, jednak warto przypomnieć sobie historię ustawy o IPN. Gdy nieudolny polski rząd słusznie starał się spenalizować fałszowanie historii na niekorzyść Polaków to poniósł sromotną klęskę, gdy tylko Żydzi głośniej tupnęli obcasem. Sztuczny konflikt polsko-izraelski był później grillowany przez stronę rządową tak długo jak długo się jej to wizerunkowo opłacało, jednak w końcu polski MSZ musiał się spektakularnie poddać i wystawić nasz kraj na śmieszność.

Plują na nas lecz udajemy, że pada

Konflikt powrócił gdy przedstawiciel izraelskiego rządu kłamliwie oskarżył Polaków o ,,wysysanie” antysemityzmu z mlekiem matki. Przy tej okazji pisowski rząd zamachał pare razy szabelką, jednak ostatecznie nie wyciągnięto z tego zdarzenia żadnych konsekwencji. Żydzi na tej aferze zbudowali sobie w tamtym czasie kampanie wyborczą w Izraelu – teraz PiS wykonuje podobny ruch w Polsce, przed wyborami do Europarlamentu.

Źródło: MSZ

15 KOMENTARZE

 1. Żydzi jednak nie przyjadą do Polski! zamiast tego ‚Polacy’ pojada do izraela i beda cos tam podpisywac

 2. zdjęcie bankstera wizytówką „pis’u” <- BARDZO BARDZO BARDZO PRAWIDŁOWO ! ! ! ! !
  pis = partia interesów syjonistycznych
  po = partia odniemiecka
  frühling (z germański’ego=niemieckiego) = wiosna
  jest jeszcze więcej jakichś parchówlewusów „nowoczesne czy jakieś inne”
  pis + po + frühling + parchylewusyWSZYSTKIEinne = JEDNO ZŁO !!!!!
  parchate i sku_wiałe kapo nad POLAKAMI ! ! ! ! !
  ! ! ! ! ! DO PIEKŁA Z WSZYSTKIMI „lewusami” i parchami i jankesami i szkopami i ich sługusami CZYLI kapo i NIECH TAM ZGNIJĄ, A NA SKU_WIONYM PIER_OLONYM SĄDZIE OSTATECZNYM NIECH ZGINĄ NA WIECZNOŚĆ ! ! ! ! !
  A M E N ! ! ! ! !
  KTO CHCE ZOBACZYĆ JAK ORZEŁ DOPADŁ węża NIECH OTWORZY SOBIE LINK PONIŻEJ ! ! ! ! !
  lh4.googleusercontent.com/-GiVWOW1uJ5s/U2nvNTVJefI/AAAAAAAACTU/311762wNgFo/w800-h800/taken-in-right-moment-eagle-catches-snake.jpg
  NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
  CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
  youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs
  ! ! ! ! !
  Horytnica – Lis Kula ( Jest Z Nami )
  youtube.com/watch?v=1Za282a4K_s
  CONTRA MUNDUM – „Już dopala się ogień biwaku” / Utwór do filmu ‚,Wyklęty’’ (2017)
  ( polecam czas 3 minuty i 29sekund )
  „Żeby Widzieć Padając W Ataku : POLSKĘ Wolną i Czystą Jak Łza ! ! ! ! !”
  youtube.com/watch?v=RsrHTr2wKU8
  ! ! ! ! ! ŚWIĘTA PRAWDA ! ! ! ! !

  • i kto to będzie czytał. Nagryzmoliłeś masę głupot, aż ci pot chyba z czoła spływał

  • obowiązuje zasada, im więcej , tym mniej.
   Wklej jeszcze 13=tą księgę Pana Tadeusza i bądź przekonanym, ze nikt tego nie przeczyta!

 3. jak powiedział wczoraj Bąkiewicz w Mediach Narodowych: post i modlitwa!
  no i ja jestem po różańcu za Ojczyznę i dzisiaj poszczę

 4. PiS nie udaje żadnych patriotów.
  PiS to są patrioci: izraelscy, ukraińscy, sowieccy, amerykańscy, PRL.

 5. Ta cała sytuacje jest bardzo nietypowa i nie należy brać jej poważnie. To jak myślę, zagrywka strony żydowskiej i PISuaru. Takich wizyt nie załatwia się w 5 minut!!! Moja teoria jest taka – PIS do Izraela – dajcie nam coś, no to przyjedziemy, tzn ogłosimy przyjazd, a wy go odwołacie i to w takiej formie, żeby wyglądało na wycofanie się z negocjacji ws roszczeń. Sory, że to tak dziecinnie, ale PIS taką dziecinadę nam wciska.

 6. A powinni przyjechać i dostać od rządu jasny komunikat, że żadnych złodziejskich roszczeń żydowskich Polacy nie będą płacić organizacjom mafijnym ani nikomu innemu. A tak to PIS odwleka sprawę w czasie i gra z nami w ciuciu babkę przed wyborami. PIS obserwujemy was!

 7. Nie – wcale nie słusznie chciano penalizować fałszowanie historii Polski. Takich przepisów W OGÓLE nie powinno być, bo wolność słowa na tym cierpi. Podobnie jak nie powinno być penalizowane zniesławienie (przepisy cywilne powinny wystarczyć) i znieważenie prezydenta i organów państwowych (bo niby z jakiej racji? Przecież to nie król i królestwo!). Ale skoro już uchwalono tę nowelizację ustawy – to pozostały trzy wyjścia: dwa honorowe i jedno tchórzliwe. Ostatnie to wyjście które wybrał rząd – czyli ustępstwa. Dwa pozostałe to: uparte trwanie przy nowelizacji i uchylenie nowelizacji RAZEM Z CAŁYM ARTYKUŁEM 55 (czyli penalizowaniem tzw. kłamstwa oświęcimskiego). Osobiście najbardziej podoba mi się uchylenie całego art. 55 – ciekawe jakby Żydzi tłumaczyli, że akurat kłamstwo oświęcimskie nie narusza wolności słowa i badań, podczas gdy kłamstwo obozowe – tak!

 8. Przegłosują ustawę Michałkiewicza to może zmienię o nich zdanie ale jak na razie PiS to żydostwo.

 9. Wczoraj leciała delegacja a dzis widać, ze to była przedwyborcza ustawka dla motłochu, żeby PISowi napędzić głosujących.

 10. Tłumaczenie fragmentu dzisiejszego artykułu w mediach izraelskich:

  W poniedziałek Yair Lapid, opozycjonista Netanjahu i Katza w sprawie odwołania przez Warszawę wizyty delegacji Izraela, mówiąc: „polski rząd ponownie zawstydza rząd Izraela w sprawie pamięci o Holokauście.
  „Jeśli Netanjahu i Katz nie powstrzymają tego i przestaną negocjować Holokaust, świat będzie wiedział, że pamięć o Holokauście nie jest święta dla rządu Izraela” – powiedział. „Ta hańba musi zostać powstrzymana”.

 11. Bardzo dobry art. Dlatego ,że PIS pogrywa sobie z narodem , chce go po cichu sprzedać to powinniśmy głosować na Konfederację . Nie wiedzę innej alternatywy obecnie , bo kto nas obroni przed chciwymi parchami ? Na pewno nie PIS , jeśli wygrają wybory – to po nas , żyd panował będzie w całym kraju. Nie możemy dopuścić do tego .

 12. Na tym portalu realistów to jest jak na lekarstwo. Wam się wydaje, że jak się uchwali ustawę, powie NIE, to sprawa roszczeń będzie zamknięta. Bardzo jesteście naiwni. Sprawa roszczeń będzie wałkowana przez długie lata i ŻADNA inicjatywa Polska, nie zatrzyma ostatecznie roszczeń (co nie znaczy, że będziemy płacić), bo Polska jest zbyt słabym krajem, by sprawę przeciąć jednym ruchem. Pozostaje nam sprytne lawirowanie i budowanie silniejszej pozycji w relacji wobec Izraela, poprzez powiększanie swojego znaczenia dla USA. Trzeba też mieć świadomość bardzo przykrego faktu, że żaden inny sojusz nie zatrzyma roszczeń żydowskich, bo Niemcy dbają o dobre relacje z Izraelem i Żydami, Rosja ma wielu żydowskich bogaczy i penetruje migracją Izrael, który kokietuje Rosję. Należy też mieć świadomość geopolitycznego faktu, że sąsiedztwo niemieckie i rosyjskie jest podstawową determinantą naszych losów, a nie żydowskie roszczenia.

Comments are closed.