Biedroń bezczelnie kłamie. Nie zrobił nic z aferą pedofilską w Słupsku

Robert Biedroń/fot. PAP/Piotr Nowak
Robert Biedroń/fot. PAP/Piotr Nowak

Hipokryzja nie zna granic. Robert Biedroń na łamach mediów jest pierwszy do rozliczania pedofilów, ale dziwnym trafem nie pamięta już jak postąpił wobec afery pedofilskiej w Słupsku. A właściwie jak nie postąpił.

O co chodzi? O instruktora Pawła K., który w jednym z ośrodków kultury w Słupsku prowadził kurs nauki tańca. Dzisiaj ma postawione dziewięć zarzutów, w tym pięć o charakterze seksualnym na szkodę czterech małoletnich dziewczynek.

Wszystko działo się za kadencji Biedronia jako prezydenta Słupska. Co więcej, jeszcze przed poinformowaniem o sprawie opinii publicznej, nieoficjalne informacje spływały do urzędników w Słupsku. Nie podjęto jednak żadnych działań w tym kierunku.

Jak zachował się umoralniający na prawo i lewo lider partii Wiosna? – Podjąłem bardzo ważne decyzje, jakie powinno się podejmować: natychmiast zawiesiłem tego faceta i wysłałem dokumenty do prokuratury. Natychmiast to zrobiliśmy i tak powinno się dziać w takich sprawach i być standardem – stwierdził w poniedziałek wieczorem w programie „Kropka nad i” na antenie TVN24.

Na weryfikację tych słów nie trzeba było długo czekać. Bezczelne kłamstwa Biedronia demaskuje na Twitterze dziennikarz Radia Gdańsk Przemysław Woś.

Powołuje się na rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Słupsku, który twierdzi, że żadne dokumenty z urzędu miasta w Słupsku nie wpłynęły do prokuratury. – Uprzejmie informuję, iż z uzyskanych przeze mnie od prowadzącego śledztwo prokuratora informacji wynika, że (…) zarówno SOK w Słupsku jak i UM w Słupsku nie kierowały do tutejszej prokuratury pism, które nosiły cechy zawiadomienia o przestępstwie, którego miałby się dopuścić Paweł K. – informuje rzecznik.

Źródło: Twitter/Radio Gdańsk

11 KOMENTARZE

 1. Przyłapany na takim kłamstwie w przyzwoitym kraju prawa powinien odejść z polityki na dobre!!!

 2. Przeczytane:

  Dwa pedały dziecko miały
  „Pedofilia” je wołały.

 3. Pedał nie jest wiarygodny w niczym co mówi i czyni. W istocie nie jest mężczyzną, a więc nie można go oceniać według męskich kryteriów. I co się tu dziwić? Przecież to nie Biedroń, tylko Biedronka…

  • Biedroń też można rozumieć jako coś żeńskiego, jak jabłoń.

 4. Jak Ziobro chcial wprowadzic rejestr pedofilow, to rozlegly sie krzyki rozpaczy na lewicy i wsrod PO-wcow, ostatecznie rejestru nie wprowadzono. A dlaczego tak istensywnie protestowaly lewaki – a no dlatego, ze wiekszosc pedofilow, to jednoczesnie homoseksualisci. „Pedofila występuje do 20 razy częściej wśród homoseksualistów”.

  • Nie uwierze, że księża to lewaki, a niestety najwiecej tego pedofilskiego draństwa nosi sutanny. Piotrowicz pokazał jak broni pedofila w sutannie i jaki kochany jest przez wyborców pis i pewnie przez Ciebie również. Więc nie przesadzaj w takich ocenach. Odmiennośc seksualna to nie pedofilia, która jest zboczeniem. Zawód ksiedza też nie jest normalnym zawodem i nikt normalny go nie wykonuje, ale ktoś kto oszukuje innych dla korzysci finansowych – bo ma kochanki, dzieci albo jest zboczonym pedofilem.

 5. Ciekawi mnie jaki % pedofilów stanowia nauczyciele, lekarze, mundurowi i prawnicy. Teoretycznie zawody zaufania publicznego.

Comments are closed.