Danuta Stenka zarobiła fortunę. Zobacz dzięki czemu wzbogaciła się znana aktorka

Danuta Stenka. Foto : PAP
Danuta Stenka. Foto : PAP

Ostatnio Danucie Stence mocno sprzyja fortuna. Aktorka nie narzeka na brak pracy i regularnie gra w filmach, serialach czy teatrze. Przekłada się to na duże zainteresowania reklamodawców. W tym roku dzięki reklamom ma zarobić prawdziwą fortunę! 

Danuta Stenka znana ze swoich lewicowych poglądów często narzeka w wywiadach na dyskryminację kobiet w świecie filmowym.

Artystka twierdzi bowiem, że aktorzy mogą liczyć na większą liczbę propozycji. Jednak patrząc na apanaże, pani Danuta jeżeli chodzi o reklamy nie ma co narzekać.

Jak informuje „Super Express”, popularny producent szkieł do okularów właśnie przedłużył z nią kontrakt na kolejny rok.

„Danuta dostanie za to 150 tys. zł. To standardowe honorarium jak na tego typu reklamę” – powiedział „Super Expressowi” jeden z przedstawicieli branży reklamowej.

To nie jest jedyna dobrze płatna reklama na jaką Stenka może liczyć. Producent farb do ścian również był zainteresowany wizerunkiem popularnej aktorki .

„Dogadali się i Stenka będzie reklamować ten produkt za ponad 300 tys. zł” – dodaje kolejny informator „Super Expressu”.

Jak szybko podliczymy to Danuta Stenka za parę dni pracy może liczyć na prawie 500 tyś. złotych zysku z zaledwie dwóch reklam. Żyć nie umierać!

Źródło: Super Express

17 KOMENTARZE

 1. Wszakże należy do szlachty jerozolimskiej, należy jej się jak psu buda.

 2. Te kontrakty to nagroda za jej „lewicowe poglady”?
  Gdyby miała poglądy prawicowe, czyli patriotyczne, to by takich ofert nie było?

  Figurska czy Zelnik nie maja co liczyć na takie oferty, nie?

  Widzicie jak to działa?

  Przy okazji, redaktorzy NCz! czemu używacie eufemizmu (czyli ładniejszego terminu) „lewicowy” zamiast właściwego terminu: „KOMUNISTYCZNY”?

  Zamiast ściemniać, że ten czy ta ma „poglądy lewicowe”, walcie wprost, że on czy ona ma poglądy KOMUNISTYCZNE. Nie chrońcie komuchów ściemnianiem, że nie są komuchami.

  • Lewicowcami byli również Naziści zwalczający prawicowych narodowych konserwatystów

   Główny socjalistyczny ideolog NSDAP Joseph Goebbels:
   „Zgodnie z ideą NSDAP to my jesteśmy niemiecką lewicą […]. Niczego bardziej nie nienawidzimy niż prawicowego narodowego bloku bogatego mieszczaństwa”
   Joseph Goebbels, 1931

   • Czyli naziści byli komunistami. Co, nie prawda? Dowodem, że prawda jest m.in. ideologia i funkcjonowanie dzisiejszej Unii Europejskiej, nie? To ideologia i praktyka oparta na wzorach hitlerowskich, tak?
    Słowo „lewica” to eufemizm. Podobnie słowo „socjalizm”. Notabene „socjalistyczną” nazywała siebie Rosja Sowiecka. A także Polska rządzona przez popieranych przez Moskwę Sowiecką zbirów komunistycznych.

    A ty co, bronisz używania ściemniackich, łagodniejszych terminów „lewica” i „socjalizm”? Czemu? Komuchy dzisiejsze lubia te terminy, bo one odwracają uwage od faktu, że te komuchy są spadkobiercami potwornych ludobójców, takich jak Stalin, Hitler, Mao.

    • Pełna zgoda. Nazizm i Komunizm wywodzą się z tego samego pnia ideologicznego czyli marksistowskiego socjalizmu.
     Lewica ciągle zmienia narracje tworząc kolejne wersje socjalizmu gdy poprzednie z nich bankrutują.

     • A ty dalej „socjalizm”, „lewica”. :)

      Mówię ci, chłopie, że jeśli chcesz walczyć słowem z wiadomym syfem, będziesz walczył skuteczniej za pomocą słów „komunizm”, „komuna”, „komunistyczny” niż słów „lewica”, „socjalizm”, „lewicowy” itp..
      Ale twoja wola, których słów używasz – szanuję twoją i każdego innego wolność wypowiedzi. Najważniejszą ze wszystkich wolności.
      Pozdrówka.

     • W razie potrzeby można ich używać na przemian w zależności od kontekstu.
      Lewactwo jest zarówno nazistowskie jak i komunistyczne.

 3. Reklamodawcy to idioci, wyrzucają pieniądze w błoto. W żaden sposób żadna aktoreczka nie przekona mnie do kupienia takich czy innych farb. Może to zrobić jedynie fachowiec, który zna się na rzeczy gdy ma moje zaufanie. Największa reklamą w mojej branży był znający się profesjonalny fachowiec.

 4. Pani Danuta powiedziałaby: to prawda,że zarabiam szmalu jak lodu ale martwi mnie to,że ciągle mnie to nie cieszy i odczuwam pustkę!

 5. A co to kogo obchodzi ile zarabia ta kobieta? Jak nie piszecie ile zgarnia Michalkiewicz to nie piszcie też o niej. Bawicie się w kontrolę urzędu skarbowego?

  • Wiadomo, dla lewactwa kapitalizm dla hołoty socjalizm.
   Chciałbym widzieć Danute Stenke w walce przeciwko socjalistycznemu gnębieniu polskich przedsiębiorców coraz bardziej debilną i opresyjną biurokracją.

  • @ Lisowa

   Ty, „mądra”, a co to ciebie obchodzi co to kogo obchodzi ile zarabia ta kobieta? Wiesz?
   Jeśli tak, to może też wiesz co mnie obchodzi co to ciebie obchodzi co to kogo obchodzi ile zarabia ta kobieta?

   Mówisz, że jest rzeczą złą pisać ile dany osobnik zarabia, jeśli sie nie napisało ile zarabia jakiś inny? Czyli pisanie ile kto zarabia jest zawsze rzeczą złą, nie?

 6. ” ma ryja jak kopara” powinna zagrać w obcym z marszu bez charakteryzacji

Comments are closed.