Danuta Stenka zarobiła fortunę. Zobacz dzięki czemu wzbogaciła się znana aktorka

Danuta Stenka. Foto : PAP
Danuta Stenka. Foto : PAP

Ostatnio Danucie Stence mocno sprzyja fortuna. Aktorka nie narzeka na brak pracy i regularnie gra w filmach, serialach czy teatrze. Przekłada się to na duże zainteresowania reklamodawców. W tym roku dzięki reklamom ma zarobić prawdziwą fortunę! 

Danuta Stenka znana ze swoich lewicowych poglądów często narzeka w wywiadach na dyskryminację kobiet w świecie filmowym.

Artystka twierdzi bowiem, że aktorzy mogą liczyć na większą liczbę propozycji. Jednak patrząc na apanaże, pani Danuta jeżeli chodzi o reklamy nie ma co narzekać.

Jak informuje „Super Express”, popularny producent szkieł do okularów właśnie przedłużył z nią kontrakt na kolejny rok.

„Danuta dostanie za to 150 tys. zł. To standardowe honorarium jak na tego typu reklamę” – powiedział „Super Expressowi” jeden z przedstawicieli branży reklamowej.

To nie jest jedyna dobrze płatna reklama na jaką Stenka może liczyć. Producent farb do ścian również był zainteresowany wizerunkiem popularnej aktorki .

„Dogadali się i Stenka będzie reklamować ten produkt za ponad 300 tys. zł” – dodaje kolejny informator „Super Expressu”.

Jak szybko podliczymy to Danuta Stenka za parę dni pracy może liczyć na prawie 500 tyś. złotych zysku z zaledwie dwóch reklam. Żyć nie umierać!

Źródło: Super Express