Jasna deklaracja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz z Człuchowa zdradził kogo poprze w wyborach [VIDEO]

Krzysztof Jackowski/ YouTube: tagentv
Krzysztof Jackowski/ YouTube: tagentv

W swoim nagraniu jasnowidz Krzysztof Jackowski jasno zadeklarował swoje poparcie dla Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy. Jak mówił, jest patriotą i nie chce pozwolić na to, żeby Polska wypłacała Izraelowi roszczenia związane z mieniem bezspadkowym na mocy ustawy 447.

Będę głosował na pewno na Konfederację. Powiem dlaczego. Wydarzenia dzisiejszego dnia ostatecznie przekonały mnie, że w tej sytuacji nie mam wyboru i muszę głosować na Konfederację – oświadczył. – Mam zapatrywania patriotyczne, czuję się Polakiem, szanuję Europę, szanuję też Unię Europejską. (…) Nie mam też jakichś skrajnych poglądów – dodał Jackowski.

Jak kilka lat temu czytałem komentarze pod niektórymi artykułami, jak – najczęściej młodzi ludzie – przestrzegali, że jest jakiś projekt ustawy złożony przez Izrael w Stanach Zjednoczonych o duże roszczenia majątku bezspadkowego w Polsce, roszczenia Izraela, to byłem zaskoczony– wspominał.

– Myślałem, że to jakieś plotki, że to jest niemożliwe. Przecież Polska chyba wzorowo zachowywała się, jeżeli spadkobiercy z Izraela byli i mieli tutaj własność to najprawdopodobniej ją odzyskali, chociaż to było też dyskusyjne, ponieważ Warszawa była w przeważającej części zburzona, zniszczona i tak naprawdę to Polska odbudowała te domy, te kamienice, te fabryki. Tak naprawdę to wartość ziemi, jeżeli ktoś miał akt własności, był spadkobiercą – to wartość ziemi tak, ale przecież te obiekty odbudowaliśmy my sami, tam była kupa gruzu i spalenizny – podkreślał.

Tutaj mamy do czynienia z czymś o wiele poważniejszym, ponieważ tutaj jest to ustawa (447 – przyp. red.), która nakazuje w pewnym sensie Polsce, żeby rząd polski realizował żądania bezspadkowe, czyli właściwie, jeżeli rząd polski by się na to zgodził, to państwo Izrael mogłoby wziąć odszkodowanie właściwie za każdą nieruchomość, za każdą parcelę ziemi, która nie ma spadkobiercy swojego w Izraelu. A Izrael mógłby za to żądać pieniędzy lub odzysku w naturze. To jest bardzo poważne zagrożenie dla gospodarki naszego państwa, wręcz stabilizacji naszego państwa. Kwota jest niebotyczna – zwracał uwagę.

Ta ustawa została podpisana i w tym roku już politycy amerykańscy zaczęli nagabywać polityków polskich i Polskę, żebyśmy się jak najszybciej ustosunkowali do tego i oczywiście zaczęli realizować, dogadywać się z Izraelem, co do oddania w całości – można powiedzieć – tego majątku – powiedział Jackowski. – Sytuacja kuriozalna – dodał.

Szanuję pana Kaczyńskiego, uważam go za bardzo myślącego polityka, taktycznego polityka, ale dzisiaj pan Kaczyński dopiero wybąkał, tak jakoś dziwnie to powiedział, że Polska za nic nie będzie płacić. On nie powiedział tego światu, on nie powiedział tego Stanom Zjednoczonym, on nie powiedział tego nawet Izraelowi, który jest roszczeniowy w stosunku do nas w tym momencie. On to powiedział nam – Polakom – przed wyborami. „Polska nie będzie za nic płacić”. Nawet chyba nie użył zdania, że Polska nie będzie płacić za bezspadkowe roszczenia Izraela względem Polski – podkreślił Krzysztof Jackowski.

Jak ja mogę wierzyć panu Kaczyńskiemu, którego – jeszcze raz zaznaczam – szanuję jako polityka, jak ja mu mogę wierzyć skoro bardzo się cieszyłem z tego zapisu, że nie można używać bezkarnie określenia „polskie obozy zagłady”, a potem się z tego wycofali? Jak ja mam teraz traktować takie dzisiaj dziwne stwierdzenia, że „Polska nie będzie za nic płacić”. To brzmiało tak: „chłopaki, dziewczyny głosujcie na nas, a my za nic nie będziemy płacić, jak będzie ktoś od nas żądał” – to jest żadna deklaracja – ocenił.

Obawiam się, że gdyby nie marsz Konfederacji i nie krzyk pana Brauna, pana Liroya, innych działaczy, polityków Konfederacji, pana Kukiza, który nie jest w Konfederacji, to myślę, że nawet pan Kaczyński przed wyborami nie zmusiłby się do tych słów do nas, takich uspokajających „Polska nie będzie za nic płacić”. Jego słowa w tym momencie nic nie znaczą – skwitował Krzysztof Jackowski.

Źródło: YouTube

24 KOMENTARZE

 1. Panie Jackowski ,żaden cuchnący żydek ,w Polsce nic nueual ,a to co mówił ,że jest jego to kłamstwo . To zyfostwo jest nam ,Polakom ,winne POLTORA BILIONA DOLAROW ,za same tylko podatki ,za to że mogli mieszkać w Najjaśniejszej Rzeczypospolitej !! Żaden kraj europejski i Piza Europą ,nie chciał żydostwa . A Nb PODATKI i SMIERC jest identycznie postrzegana.

 2. „Polska nie będzie za nic płacić” Oj będzie, będzie. Po 1989 roku nie było rządu, którego kolano by się nie ugięło przed Ameryką. Inwazja na Irak, Afganistan, więzienia CIA, bazy nasłuchowe echelona, według Snowdena nawet polskie telekomy współpracują z NSA w szpiegowaniu Polaków, to wszystko się odbywa za zgodą polskich rządów, a Sikorka u Sowy powiedziała coś o robieniu Amerykanom łaski… Po 1989 roku w polskich mediach nie wolno krytykować Ameryki, nie pojawiają się żadne krytyczne artykuły na temat tegokraju. Wczoraj Moskwa dziś Waszyngton i Berlin. Cała reszta to rozpaczliwa próba pokazania ptubylcom, że krajowe rządy są jednak niepodległe. Po owocach ich poznacie.

  • Taka jest smutna prawda, ale cieszy, że pan Jackowski dobrze zinterpretował obecną sytuację.

   • Tak, Jackowski tym razem „trafił w punkt”. Może by go Konfederację wzięła na swoje listy. Odpowiedź prawna o której mówi Jakcowski to jest właśnie to czego potrzeba. Prawo jest wiążące. Jak nie będzie ustawy prawnej, to Amerykanie zakulisowo jak zwykle urobią kogo trzeba i osiągną co chcą.

 3. jasnowidz patriota? to ja już podziękuję! szkoda, że Korwin wpadł w takie dziwne towarzystwo tych wszystkich narodowców, socjalistów, pajaców, starych trepów, byłych pisowców, którzy straszą żydami i imigranami, którzy z braku wyksztalcenia i zawodu marzą jedynie o ciepłym stołku w brukseli, gdzie ten dawny Korwin mówiący o gospodarce?

 4. I bardzo dobrze, p.Jackowski ma dużą oglądalność i prosto tłumaczy o co chodzi w tej bandyckiej próbie wymuszenia kasy od Polski, każdy sensowny głos poparcia przydatny.

 5. Brawo!!! Pierwszy inteligentny człowiek odważył się jawnie wyrazić poparcie dla Konfederacji Korwin Narodowcy Braun Liroy i Godek.

 6. Ja bym miał prośbę do Waszego redakcyjnego szamana. Niech ogłosi, że miał wizję, że Konfederacja zbliży się wynikiem do 15%. Konfederacji to pomoże (samospełniająca się przepowiednia – tumany wierzące szamanowi uwierzą, że głos nie jest stracony i pójdą do urny) a szamanowi nie zaszkodzi niezależnie od wyniku, gdyż „zbliży się” może znaczyć każdy wynik w granicy 0-15% (zbliżyło się, ale nie osiągnęło). Każda metoda na odsunięcie lewicy jest dobra, więc niech szaman zrobi coś pożytecznego.

  • Przecież interia podaje, że Konfederacja ma 14% poparcia i zajmuje trzecią pozycję w całej Polsce.
   Co Pan z tym szamaństwem?
   Interia też zatrudnia jasnowidzów?

 7. Jesli chodzi o konfederacje poczytajcie o Lilija Moshechkova o tej kandydatce w wyborach.

 8. Przepraszam za uszczypliwość, ale teraz to pora na wywiad w „Sputniku”, czytelnicy na Kremlu czekają. A propos, przypomniał mi się dowcip. Nad siedzącym Stalinem pochyla się Beria i mówi mu do ucha: przyszedł człowiek, który zna przyszłość. Na to Stalin: jakby znał przyszłość, to by tu nie przyszedł. Do łagru z nim!

 9. Skończcie z tą błazenadą… Jasnowidz??? Wciskanie tempym Polakom głupoty. Coraz głupszy ten nasz Naród. Chyba wzoruje się na Wiedźmie z filmu Robin Hood 🤔

  • A w styczniu ogłaszał, że koniec świata miał być😂😂😂😂😂😂

 10. i Pana Kaczynskiego i Morawieckiwgo trzeba zmusic do powiedzenia ze w rzadnej formie ich holokaust biznes sie nie spelni . My juz im zaplacilismy niewiadomo za co tym organizacjom mafijnym .

 11. Inna kwestia trzeba ruszyc to co pozyczyli przed rozbiorami wraz z odsetkami 17 bln

 12. Pan Jackowski swoje wybory powinien zachować dla siebie. Widzę, że dobrze się poczuł w roli celebryty.Swoją oglądalność zdobył dzięki swoim wizjom i niech przy nich pozostanie bo w tym mu dobrze idzie. Agitatorów różnej maści mamy zbyt wielu , przeciągaja ludzi grając na emocjach A tak na prawdę nikomu nie chodzi o Polskę i Polaków, tyłko szukają ciepłego miejsca dla siebie.

 13. Głosuje na Konfederację i oczekuje zniesienia podatku dochodowego od osób fizycznych oraz Cit-u.
  PIT 0%
  Cit 0%
  Podatek przychodowy 1.5%
  VAT 16%
  I nie będzie Niemiec pluł nam w twarz.

 14. Jackowski niech wraca do tokarki tam jgo miejsce choć jak wspominają go koledzy to tokarz był z niego marny (więcej gadał i pił niż robił).
  Od dawna jego przepowiednie to stek bzdur.

  • jestem pod wrażeniem RMF ,bo nie przypomina, sobie że był tokarzem a znam go od dzieciństwa
   ciekawe co to za koledzy może to ci co są życiowymi nieudacznikami czekającymi
   w kolejce do opieki społecznej bo im się należy .A jeżeli piszesz o jego kolegach to musisz być z Człuchowa
   skoro masz takie ”pewne”informację

Comments are closed.