Korwin-Mikke ostro odpiera zarzuty. „Pedofilowi dajemy po mordzie. Żaden pedofil nie powinien pozostać bezkarny”

Janusz Korwin-Mikke. / foto: Prt Sc Polsat News
Janusz Korwin-Mikke. / foto: Prt Sc Polsat News

W ostatnim czasie skrajnie lewicowy portal oko.press postanowił odgrzać stare wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego, w związku z którymi dziennikarze tego portalu złożyli zawiadomienie do prokuratury. W związku z tym Korwin-Mikke po raz pierwszy od dłuższego czasu został zaproszony do telewizji.

Przypomnijmy, że kilka dni temu OKO.press przeanalizowało stare wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego. „Nie mamy wyjścia. Zgłaszamy sprawę do prokuratury” – poinformowali dziennikarze. Nie wiadomo jak redakcja „analizowała”, ale przytoczone fragmenty bronią się same.

Wolałbym, żeby moja córka trafiła w ręce pedofila, który po pupie pogłaszcze, niż poszła na lekcję edukacji seksualnej, bo to zabija erotyzm – mówił Korwin-Mikke. – Jeśli pedofil poklepie po pupie to nic się nie dzieje – to kolejna wypowiedź prezesa partii KORWiN.

„Pochwałę” pedofilii może w tym tylko widzieć taki „poeta” jak Witkowski. Czy jeżeli ktoś powie, że „wolałby żeby jego żona została zgwałcona, niż zamordowana” oznaczałoby to pochwałę gwałcenia? Oczywiście niezależnie od oceny takiego porównania, wyciąganie takiego wniosku byłoby absurdalne.

Autor tego tekstu Przemysław Witkowski z „Krytyki Politycznej”, specjalizuje się w donosach medialnych na prawicowych działaczy i nie tylko. Pisał już o St. Michalkiewiczu („judeosceptyk, nieźle żyje z datków”), o ruchu narodowym („Duce prowadź do szturmu”), o poddanym eutanazji 2-letnim Alfiem Evansie („biedny bezmóg z Anglii”), czy o prof. Jacku Bartyzelu („antysemita, ultrakatolik”).

No ale nie ma co narzekać, Witkowski zrobił prezesowi partii KORWiN niezłą reklamę – ten w końcu pojawił się w mediach. W programie „Wydarzenia i Opinie” na antenie Polsat News odniósł się do tych absurdalnych zarzutów.

– Zdecydowanie podtrzymuje te słowa, jeżeli poklepie po pupie to nic się strasznego nie stanie, natomiast lekcje wychowania seksualnego są straszne, bo zabijają erotyzm – powiedział Korwin-Mikke.

– Ale czy można mówić, że jak pedofil poklepie po pupie dziecko, to nic się nie stanie? – pytał Bogdan Rymanowski. – A co się stanie? – odpowiadał pytaniem prezes KORWiN-y. – Dobrze wiemy, że na tym się nie kończy – stwierdził Rymanowski.

– Aaa…To wtedy dajemy w mordę takiemu pedofilowi, ja mówię tylko o poklepaniu po pupie. Natomiast lekcje wychowania seksualnego są czymś strasznym, bo dziewczyny przestają umieć kochać, one zaczynają odbywać stosunki seksualne. Zabija się w kobietach erotyzm – argumentował lider Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy.

Poseł Michał Szczerba z PO wspomniał natomiast, że przestępstwa pedofilskie nie powinny ulegać przedawnieniu. – Oczywiście, że żaden pedofil nie powinien pozostać bezkarny, natomiast powiedzmy sobie jasno prowadzicie grę polityczną, robicie histerię, na podstawie filmu – wytykał Korwin-Mikke.

– Niedługo na podstawie filmu „Jurasic Park” się będzie pisało prace doktorskie. W Ameryce jest zasada podstawowa jeżeli świadek czy sędzia obejrzy film, nie ma prawa się wypowiadać na ten temat. Bo już nie mówi własnym głosem, tylko mówi głosem reżysera – podkreślał były europoseł.

25 KOMENTARZE

 1. korwin powinien obalić tą demokrację gdzie trzeba śpiewać jak motłoch chce.

 2. W końcu wsadzą tego oszusta i kłamcę. Ruskiego agenta i stałego bywalca w ruskiej ambasadzie.

 3. Dobrze wiemy, że na tym się nie kończy – stwierdził Rymanowski.

  Ucho.press powinno gościa pozwać.
  Wie na czym się kończy głaskanie po pupie.
  Podejrzane

 4. Panie Korwinie ma Pan 100% racji bo np. na tzw.ZAchodzie UE gdzie wprowadzono tą sex-edukacje[ i homo-indoktrynacje pod przykrywką edukacji] procent młodzieży eksperymentującej z homo-stosunkami sięgnął 10%[w Polsce 2%] a liczba aborcji i niechcianych ciąż się zwielokrotnila.Nie wspominając o rozbiciu rodzin ,narkomani itp. lewackich sukcesach.Tylko powinien Pan to powiedzieć tak -„dotyk pedofila jest zły ale homo-indoktrynacja i seksualizacja dzieci jest 1000 razy gorsza i wyniszczająca psychikę dziecka.”.

  • Wy waszej mniemanologii stosowanej, liczą się tylko słowa, które wypowiedział Korwin w ostatnich 12 miesiącach. Za swoje słowa i czyny odpowiada się przez całe życie.

   • trollu wpadłeś we wlasne sidła bo Korwin wyraźnie potępił i jedno i drugie uznając i slusznie sex-edukacje i homo-indoktrynacje za większe zagrożenie.Tylko że jak zwykle słowa wyjęto z kontekstu i zmanipulowano a tobie podobni trolle robią resztę

    • Jak się przekonuje niezdecydowanych wyborców? Patent JKM to używanie zwrotów typu -dać komuś w mordę. Z kolei bronienie JKM w temacie klepania po pupie to już kompletne zaślepienie, 100% sekciarstwo, czyli bezkrytyczne uwielbienie swojego guru. JKM mówi rzeczy sensowne , ale mówi też dużo szkodliwych idiotyzmów, myślę że tylko dlatego , iż chce być za wszelka cenę oryginalny.

     • Przecież wyraźnie napisalem że JKM powinien użyć innych słów by wyrazić to samo.A to szczególnie że JKM jest politykiem od wielu lat i wie jak to funkcjonuje.

    • Przez takie niefortunne gadanie konfederacja traci głosy, które mogą zaważyć o przekroczeniu progu. .

 5. Mam propozycję, skoro nie można obalić lewaków ich własną bronią to może siłą? Aby tylko wojsko namówić do współpracy.

 6. Korwin-wariat

  Korwin to kompletny wariat:
  Nie chce, by panował szariat!
  Nie chce dopłat, regulacji,
  Chce …redukcji biurokracji!

  Dowód jak dalece zbłądził:
  Chce, by każdy sobą rządził –
  Żył na SWĄ odpowiedzialność…
  To chyba niepoczytalność?!

  Dla wariata tego z muszką
  Znajdzie się w psychuszce łóżko.
  Tego chcemy tu zebrani
  Wszyscy niżej podpisani:

  Politycy, pederaści
  I złodzieje wszelkiej maści.

 7. Popieram. W wieku 17 lat mając już własne doświadczenia na drętwe i suche „wychowanie seksualne” reagowaliśmy śmiechem mając już swoją wiedzę z bardziej kompetentnych źródeł, np. za moich czasów popularna jeszcze była dobra „Sztuka Kochania”. W UK nieumiejętnie prowadzone wychowanie seksualne spowodowało lawinę ciąż niechcianych wśród nastolatek.
  Taki Witkowski jest nikim, jak każdy lewak, który ma we krwi polowanie na ludzi i zakłamywanie faktów.

  • pierwsza miesięczka u dziewcząt występuje w wieku 12-13 lat, wytrysk u chłopców też około tego, nasi posłowie ustalili dozwolony wiek stosunków seksualnych na 15 lat, czyli przez 3 lata muszą się sami masturbować wyłącznie.

 8. Ostatni mit o Korwinie obalony. Nie wiem co teraz będzie musiał odwalić żeby go znowu zaprosili do TV. Jednak Polsat z tych wszystkich telewizji jest prawicy najbardziej przychylny i trochę prawicę pokazuje. Panie Solorz czego Pan się boi? Tych sսkinsynów z rządu? Trzeba się im postawić.

 9. Mikke to zwyrodniały pedofil, który gwałcił własne dzieci. Korynna może to potwierdzić. Nie bez przyczyny walnęła kochanego „tatusia” nożem po brzuchu.

 10. Hahah a to zabawne „lepiej, żeby moja żona została zgwałcona niż zamordowana”. Po pierwsze przyrównywanie edukacji seksualnej do morderstwa to skrajny brak obiektywizmu, a po drugie powiedzenie, ze poklepanie po pupie przez pedofila to nic złego to już pochwała wyrażona dość jasno i wprost. Idąc za przykładem zamordowanej żony, to tak jakby powiedzieć, ze zgwalcona zona to nic zlego.

  • Nie wiem gdzie tu widzisz pochwałę dla pedofilii imbecylu. Albo masz urojenia albo zwidy.

Comments are closed.