PILNE! Atak ekoterrorystów na biura Kaczyńskiego i Schetyny. Odcięli ich od światła [FOTO]

Atak Greenpeace na siedzibę PiS przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Foto: tter/Karolina Opolska
Atak Greenpeace na siedzibę PiS przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Foto: tter/Karolina Opolska

Ekorterroryści z Greenpeace postanowili zaatakować kwaterę główną PiS czy biuro partii przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie, gdzie urzęduje prezes Jarosław Kaczyński. także siedizba Platformy Obywatelskiej przy ulicy Wiejskiej została zasłonięta.

Ekoterroryści wspięli się na budynki przy Nowogrodzkiej i Wiejskiej i zawiesili na nim wielkie czarne płachty z napisem „Polska bez węgla 2030”.

Materiał całkowicie przesłonił okna budynków.

Na miejscu jest policja, ale najwyraźniej nie mają ochoty wspinać się na dach za wariatami.

Jednak ekowariaci źle uderzają. Przecież rządy PiS to upadek polskiego górnictwa! Nigdy w historii nie wydobywaliśmy tak mało własnego węgla, jednocześnie kupując tak wiele z Rosji. Greenepeace powinni być wdzięczni PiSowi za to.

Zielone ludziki czepiają się także Platformy Obywatelskiej, żeby wyjść na apolitycznych.

39 KOMENTARZE

 1. To niech poprą Konfederację, która chce podziemnego zgazowania węgla by produkować ogromne ilości WODORU za grosze! Żadnej sadzy, smogu, smrodu… Ideał!

  • Hasło do bani ale inspirujące. Mam następne: „POLSKA BEZ GREENPEACE 2020. KONFEDERACJA”

  • przecież tym co za nimi stoją nie chodzi o czyste paliwo im chodzi o czysty pieniądz więc nie dopuszczą do powszechności paliwa wodorowego wcisnęli głąbom kit że co2 jest wraże teraz musieliby wypromować nową bajkę np że spalanie wodoru powoduje powstawanie śmiertelnego monotlenku diwodoru

 2. TO SA JAJA I TYLE. PANSTWA POLSKIEGO NIE MA. AGENTURA ROBI CO CHCE.

  • Myslałem, że te budynki są jakoś chronione. Przecież ten cyrk pokazał, że byle wariat może tam wejść i zrobić kaczorkowi jesień średniowiecza z dudy, albo go wziąć na zakładnika a potem streamować w yt filmik z jego mokrymi gaciami. Gdzie są służby??? Brudziński dał dudy jak ukrainka przy szosie! Helikopterkiem sobie lata na dni strażaka a bezpieczeństwo jarkacza zawisło na włosku.
   A może o to chodziło? Może specjalnie „nie dopilnowano” „ekoterrorystów” żeby jarkaczowi pokazać, gdzie jest jego miejsce?
   Może właśnie oglądamy walkę buldogów pod dywanem?

 3. Jak najbardziej wygląda to na ustawkę dla dodatkowej deklasacji Konfederacji, na rzecz POPIS, ale ponieważ medialnie PIS może najwięcej zyskać, a z PO się zawsze dodaga, więc dla zasłony dymnej Wiejska.

 4. Niech Greenpeace zrobi to Merkelowej, to Niemcy mają najwięcej elektrowni węglowych.

 5. Agenda 2030 klubu rzymskiego , punkt 5 konstytucji – zrównoważony rozwój = 15mln Polaków niewolnikow. Wszystko wg planu.

 6. Polska bez Greenpeace 2020!
  Były szef Greenpeace ujawnił na youtube jaką bandą dyletantów, ignorantów i figurantów jest ta organizacja.

 7. Lewuchy nie nawidza natury ciągle ją niszczą i modyfikuja, walczą z dwutlenkiem węgla bo jest niezbedny do życia roslinom

  • Tak samo jak ekodebile nienawidzą naturalnych futer, a nie wiedzą że sztuczne futro to sam plastik, z którym tak zaciekle walczą.

 8. Przecież Greenpeace to żadna pro ekologiczna organizacja. To V kolumna makreli. Zobaczcie sobie kto zasiada z zarządzie tego chorego tworu. Ilu tam jest Polaków a ilu Niemców??? Wtedy wszystko będzie jasne . Dostali polecenie z Berlina by rozwalać nasz kraj . Podłe germańskie dziadostwo…

 9. Witam Greenpeace zapraszam za Odrę gdzie spała się najwięcej węgla na świecie. Nawet Chiny i USA razem mniej spalaja niż Niemcy. Tam proszę o plakat. Polska 50 lat była pod okupacją Zssr i dzięki USA i UK po nią byliśmy. To dlaczego w ciągu 15 lat mamy naprawić 100 lat zacofania. Produkcję Energi z węgla zapoczątkowała UK i USA. A teraz oni są wielce mądrzą bo spalili 70 procent światowych zasobów i im się skończyły węgiel.
  Węgiel w Polsce nie jest problemem tylko koszty z jego rezygnacji. Bo co dalej kupować 2 razy droższy prąd od Niemców czy od Ukrainy która spała węgiel. Brak elektrowni atomowej której większość była przeciwna po wybuchy Czarnobyla skutkuje 30 letnim zacofaniem. Sami tego chcieliśmy a Greenpeace niech szuka naprawdę przyczyn niszczenia środowiska a nie udaje świetrzych niz są. Proszę jeździć samochodami na prąd lub rowerami a nie na paliwa kopalnie.

  Andy

 10. Mam wątpliwości co do przymusu wykorzystania polskiego węgla w tak szybkim tempie. Nie wiem czy nasz rzyond ( czy jaki ich zwał) ma możliwości wybudowania w tak krótkim czasie tylu elektrowni, które są w stanie przerobić takie pokłady węgla do 2030r.??? Dodatkowo, według mnie, lepiej spalać mniej i powoli – nie spowoduje to tak dynamicznego zanieczyszczenia środowiska, jak w przypadku nagłego spalenia całego węgla….
  ps. następne akcje „polska bez gazu”, „polska bez asfaltu” (bez podtekstów).
  Pozdrawiam

 11. Niech jadą do USA, Chin. Durnie nie czytają nawet wikipedii. Najpierw mogliby sprawdzić jakie kraje mają największą emisję CO2 ale po co. Kolejna ustawka.

 12. Ludzie pomyślcie!! Jak oni dostali się na dach z tymi banerami. Przecież to jasne że ktoś ich tam wpuścił. Teraz będzie jak to Pis z „KoKo euro spoko” bronią polskiej racji stanu. Przecież po takim czymś połowa zatrudnionych w kopalni zagłosuje na pis!!!

 13. Panowie i panie redaktorzy! Naprawdę – nie możemy przeginać aż tak bardzo z brakiem logiki. „Nigdy w historii nie wydobywaliśmy tak mało własnego węgla, jednocześnie kupując tak wiele z Rosji. Greenepeace powinni być wdzięczni PiSowi za to.” Przecież ci wariaci nie protestują przeciwko wydobyciu węgla tylko przeciw jego spalaniu.

  • Oczywiście, przecież węgiel wydobywa się dla sportu i żeby tak sobie leżał.

   • Naturalnie nie biorą pod uwagę faktu, że np. w Niemczech, gdzie wydobycie i spalanie węgla jest na dużo większą skalę, wszystkie puszcze zostały już wycięte!!! Polska ma olbrzymie zielone płuca! Ekoterroryści trafili pod niewłaściwy adres!

 14. Gdzie był Greenpeace gdy osuszano dwa razy jezioro i wycinano las pod zamek w puszczy noteckiej? Gdzie są gdy właśnie wycinają hektary lasów w Powidzu pod amerykański złom i niszczą chronione obszary „ciepłolubne dąbrowy”?

 15. Polska bez węgla to niemożliwe. Żadne źródło energii nie jest tak czyste ( wbrew pozorom ) jak elektrownie węglowe. Nawet elektrownie atomowe generują odpady – zużyte rdzenie z radioaktywnego plutonu, które trzeba utylizować.

 16. Węgiel, ropa i gaz to podstawa energetyczna współczesnego świata.

  Nazistowsko komunistyczne lewactwo z Grenpiss chce powrotu do czasów kamienia łupanego.

 17. Polska bez węgla od dziś sprowadzonego z Rosji, Niemiec. Wydobycie z polskich kopalni nz zasadach wolnorynkowych

 18. Kiedy atak na budynki partii w Niemczech?
  Polska emituje 10% CO2 w UE. Niemcy 22.5%, Pomimo inwestycji w elektrownie wiatrowe i inne źródła odnawialne. Jedyne co uzyskali, to wzrost ceny 1 kWh o 50% i praktycznie zerowy spadek emisji CO2. W związku z tym rząd niemiecki ogłosił, że Niemcy pozostaną krajem węgla brunatnego. Do tego wycinka lasu pod kopalnię odkrywkową węgla (gdy naszą skutecznie zablokowali).

Comments are closed.