To nagranie zakończy karierę Roberta Biedronia. Wyciekło kompromitujące nagranie lidera Wiosny [VIDEO]

Robert Biedroń wchodzi w dziecięce odchody. / foto: YouTube
Robert Biedroń wchodzi w dziecięce odchody. / foto: YouTube

To był prawdziwy hit miesiąca na nczas.com. Czy kontrowersyjne wideo zakończy dopiero co rozpoczętą karierę partii Wiosna? Robert Biedroń, kreowany przez lewicowe media na zbawcę Polski, taplał się w dziecięcych odchodach i jęczał! Wszystko uchwyciły kamery.

Robert Biedroń kreowany jest na „nową siłę polityczną”. Prawda jest jednak taka, że był już w polskim parlamencie, a w ostatnich latach był Prezydentem Słupska. Teraz ponownie próbuje dostać się do Sejmu, w czym wydatnie pomagają mu media głównego ścieku.

Tymczasem w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak Biedroń…tapla się w dziecięcych odchodach, przy tym wszystkim jęcząc…tzn. imitując śpiewanie. Wszystko w ramach absurdalnego „programu rozrywkowego”.

„Kilerskie Karaoke” to program, który był emitowany na antenie ESKA TV, jednak po pierwszej edycji program został zdjęty z anteny. W programie uczestnicy śpiewali piosenki przechodząc przez swoisty „tor przeszkód”.

Biedroń, który był już wówczas posłem, miał do pokonania m.in. obcięte włosy oraz pieluchy z dziecięcymi odchodami. – Najbardziej po tym występie boli mnie pupa (…) W moim przypadku boląca pupa to znaczy, że było dobrze – komentował swój występ Biedroń.

28 KOMENTARZE

  • Dżiecieca Pupa, Dziiecieca kupka,… hmm, czy Polska Zasluzyla , na takiego Pana Prezydenta i Pana Smiszka, jako Pierwsza Dame,. Jak Pani Agata, wam, nie odpowiasą, to Baardzo Prosze he he he 😅

 1. No właśnie, po co to powtarzać? Z pewnością macie coś na ludzi z PIS, PO, coś szokującego.

 2. Jaka kariera to cyrk a nie kariera.Kto bierze tego pseudo polityka na poważnie

  • Spoko. Zaden to Cyrk. Pan Biedron iii Jego Partia, Wiosna, to Trzecia Skla w Polskim, Par lamencie, wiec nie zartuj sobie, ze to Cyrk, jakis,. Dzikecieca Pupka, Dziecieca Kupka,to som Drobiazgi Nieistotne 🙄. Tak Uwazam .

 3. Dewiant? Tyś idiota skoro używasz tego słowa w owym kontekście. Dokształć się najpierw, by móc się wypowiadać.
  Ponadto, nie widzę w występie Biedronia nic kompromitującego. A wspominając o jego dewiacji, dotyczy ona z pewnością wrażliwości, empatii, rozsądku, inteligencji i uogólnionej klasy na tle polskiego społeczeństwa, które nie potrafi rozsądnie decydować o losach własnego kraju.

  • Klasa sama w sobie, w postaci postępowego znęcania się nad rodziną :)

 4. Nie dziwię się, że pokolenia wychowane na peerelowskich programach telewizyjnych są jednak mądrzejsze.

 5. Spoko. Zaden to Cyrk. Pan Biedron iii Jego Partia, Wiosna, to Trzecia Skla w Polskim, Par lamencie, wiec nie zartuj sobie, ze to Cyrk, jakis,. Dzikecieca Pupka, Dziecieca Kupka,to som Drobiazgi Nieistotne 🙄. Tak Uwazam .

 6. Lepiej pokażcie nagranie jak przyznaje się do tego że w kampanii wyborczej sponsoruje go niemieckie MSZ… Kolaborant i zdrajca…

 7. Ten portal , ta strona nczas.com szuka sensacji, lecz jej nie znajduje. Podajcie się do dymisji. Denne te wasze informacje

 8. A już się z partnerem cieszył że zaadoptują 2 chłopców dla wspólnej zabawy. Co za wstrętna choroba im się przytrafiło. Nieuleczalna. A co winne będą adoptowani chłopcy.

 9. Wyciekło? Przecież jest dostępne od wielu lat na YT, tylko teraz byle jaki pseudodziennikarzyna je odkrył 🤦‍♀️😂
  Kliki się zgadzają ✌

 10. Każdy pedał to dewiant !! A temu to z ryja już widać że lubi nutellę wyjadać kolegom z branży !

 11. To że zabawia się z odchodami mi nie przeszkadza bo nie wpływa na moje życie.
  Ale to że jest socjalistą i chce mnie okraść zasługuje na potępienie. Socjaliści już raz doprowadzili Polskę do upadłości czy chcecie to powtórzyć. Głosuje na Konfederację i oczekuje zniesienia podatku dochodowego od osób fizycznych oraz Cit-u. KONFEDERACJA PIT 0% CIT 0% PODATEK PRZYCHODOWY 1.5 % VAT 16%
  I koniec z okradaniem Polaków.

 12. To że zabawia się z odchodami mi nie przeszkadza bo nie wpływa na moje życie.
  Ale to że jest socjalistą i chce mnie okraść zasługuje na potępienie. Socjaliści już raz doprowadzili Polskę do upadłości czy chcecie to powtórzyć. Głosuje na Konfederację i oczekuje zniesienia podatku dochodowego od osób fizycznych oraz Cit-u. KONFEDERACJA PIT 0% CIT 0% PODATEK PRZYCHODOWY 1.5 % VAT 16%
  I koniec z okradaniem Polaków…

 13. Homoseksualizm to choroba psychiczna i dewiacja. Nic dziwnego że przyciąga inne dewiacje. Tyle na ten temat.

Comments are closed.