To nagranie zakończy karierę Roberta Biedronia. Wyciekło kompromitujące nagranie lidera Wiosny [VIDEO]

Robert Biedroń wchodzi w dziecięce odchody. / foto: YouTube
Robert Biedroń wchodzi w dziecięce odchody. / foto: YouTube

To był prawdziwy hit miesiąca na nczas.com. Czy kontrowersyjne wideo zakończy dopiero co rozpoczętą karierę partii Wiosna? Robert Biedroń, kreowany przez lewicowe media na zbawcę Polski, taplał się w dziecięcych odchodach i jęczał! Wszystko uchwyciły kamery.

Robert Biedroń kreowany jest na „nową siłę polityczną”. Prawda jest jednak taka, że był już w polskim parlamencie, a w ostatnich latach był Prezydentem Słupska. Teraz ponownie próbuje dostać się do Sejmu, w czym wydatnie pomagają mu media głównego ścieku.

Tymczasem w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak Biedroń…tapla się w dziecięcych odchodach, przy tym wszystkim jęcząc…tzn. imitując śpiewanie. Wszystko w ramach absurdalnego „programu rozrywkowego”.

„Kilerskie Karaoke” to program, który był emitowany na antenie ESKA TV, jednak po pierwszej edycji program został zdjęty z anteny. W programie uczestnicy śpiewali piosenki przechodząc przez swoisty „tor przeszkód”.

Biedroń, który był już wówczas posłem, miał do pokonania m.in. obcięte włosy oraz pieluchy z dziecięcymi odchodami. – Najbardziej po tym występie boli mnie pupa (…) W moim przypadku boląca pupa to znaczy, że było dobrze – komentował swój występ Biedroń.

Comments are closed.