W „Tańcu z gwiazdami” szykuje się skandal. Gimper aby pozostać w programie zapowiada „diss na jurorów”

Gimper i Natalia w
Gimper i Natalia w "Tańcu z Gwiazdami"/fot. YouTube/Polsat

W piątek miał miejsce półfinał „Tańca z gwiazdami”. Tomasz „Gimper” Działowy pozostał w programie kosztem Tamary Gonzales Perei. Zdaniem jury, to ona zasługiwała na walkę o Krzyształową Kulę. „Gimper” zapowiada diss na jurorów.

Andrzej Grabowski, członek jury programu powiedział, że „Gimper” prześlizguje się do kolejnych odcinków wyłącznie dzięki internautom. Ci zaś na profilu „Tańca z gwiazdami” pozostawili lawinę komentarzy. Apelują w nich, by „Gimper” zrezygnował z dalszego udziału w show.

Jednak „Gimper” ma chęć dalej brylować w programie. Złożył mocną propozycję, która może zakończyć się wielkim skandalem w programie.

Wiem, że nie jestem w czołówce, nie jestem faworytem w tym finale, ale czuję, że jest mega duża szansa, żeby zrobić coś dużego – powiedział „Gimper”. – Biorąc pod uwagę, że w finale liczą się tylko wasze głosy, chciałbym o to zawalczyć. Będziemy robić wszystko, żeby to wyglądało jak najlepiej, ale potrzebuję do tego waszego wsparcia, żebyście nam pomogli (…). Jeżeli uda się wygrać finał, to nie tylko pojawi się tutaj overwatch z Natalią i Mariuszem, nie tylko „odbanuję” wszystkich na grupie, którzy są „zbanowani”. Dodatkowo wypuszczę diss na jurorów – kawałek razem z teledyskiem – zapowiedział youtuber.

Jak będziecie głosować, możecie wstawić na Instagram zdjęcie oznaczone hasztagiem „murem za Gimpurem” pokazujące jak głosujecie. Wykupię billboard gdzieś w Warszawie, który będzie mozaiką tych zdjęć – obiecał „Gimper”.

26 KOMENTARZE

 1. To gdzie są serwery które liczą te głosy skoro takie drewno doszło do finału? Tutaj też wypaczone wyniki, to po co są w ogóle te wybory i głosowania jak wygrywa kto inny niż zasługuje? „Demokracja” pełną gębą, nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy he he

  • Demokracja polega na prawie większości- kto zdobywa więcej głosów ten wygrywa(nie ważne czy jest to werdykt sprawiedliwy czy niesprawiedliwy). Poza tym Taniec z Gwiazdami jest programem rozrywkowym który nie polega wyłącznie na tańcu, ale też na głosie publiczności. Gimper do finału doszedł uczciwie właśnie przez głosy widzów. Po prostu zasady programu powstały w czasach kiedy nie było celebrytów z internetu i nie przewidziały że ktoś taki ja gimper może przejść tak wysoko

 2. Żaden skandal. Każda para na balkonie prosi o głosy na swój numer. Oprócz tego pan Ibisz też zachęca na konkretne pary.

 3. Stacja zarabia kokosy na głosach widzów i jest jej obojętne ogólnie rzecz ujmując, kto gra w finale. I jest to gruba nieuczciwość wobec rozumu. W tym konkretnym przypadku walka od wielu odcinków z tym drewnem, jak ktoś słusznie napisał, jest komiczna , do której głosy jury, nie powinny dopuścić. Uczciwość sędziów została wyrażona ich notami., co nie ma żadnego wpływu na wynik głosowania i jest to oburzajace. Ci jurorzy to gafajace głowy, a net i jego użytkownicy sobie, głosujący po przekupstwie uczestnika. Ciekawe jak to prawnie wyglądać może? Niestety program w tej edycji jest zaprzeczeniem dobrego smaku, dobrej rozrywki i zdrowej rywalizacji pomiędzy dobrymi w tańcu uczestnikami. Tak, gdyby ten pan miał odrobinę honoru, sam odszedłby z programu.

  • Powiedz, mi w jaki sposób ich przekupuje? Rozumiem, że jak piosenkarza wypuszcza płytę i zachęca do jej kupna to też przekupuje swoich FANÓW.
   Gimper jest tam uczciwie, a prawnie wygląda to normalnie i nie ma tam nadużyć. I dlaczego Pani, Pani Jolanto uważa, że powinien odejść, jeśli ma honor? Bo jest z jutuba? Bo go Pani nie lubi?

 4. To już jest skandal. Gimpera strach obleciał przed przegraną i zamierza „zachęcać” fanów na swój sposób? Zero szacunku dla samego siebie jak i dla fanów. Obyś ich nie stracił Gimper.

  • Każdy ma inny sposób zachęcania widzów/fanów do głosu a to jest SHOW a nie KONKURS TANECZNY dlaczego ludzie są tak upośledzeni umysłowo…

 5. Totalny zakup głosów. Dla mnie obrzydliwe zachowanie, co innego jest poprosić o głosy swoich „fanów”, co innego obiecywać coś w zamian. Rzeczywiście, nikt chyba nie przewidział czegoś takiego w regulaminie.

 6. O tym kto zostaje od dawien dawna nie decydują sędziowie i widzowie A jedynie produkcja… żadne SMS telefony itp.

 7. Jawna ustawka wiadomo ze wygra Mazur Maserak odpadl bo za wielka konkurencja dla Klimenta a wiec Trojca zadecydowala ze zostaje Gimper a nie internauci.

 8. Spokojnie…Wygra p.Mazur bo to pokrętny ,misterny plan z Tamarą było by trudniej rywalizować ,a tak bez problemu!

 9. Kompletnie nie rozumiem o co chodzi ludziom że tak ich to boli. Gimper ma setki tysiecy ludzi na grupie, dwa kanały na yt i ze swoimi fanami jest bliżej niż ktokolwiek, kiedykolwiek w tym programie był. Jak dla mnie pokazuje to tylko że internet jest bardzo mocny. Niech wygra ten finał i pokaże co jego widzowie mogą zrobić. A to że oferuje takie rzeczy, nie powiedział że ktoś ma to robić. Ludzie glosuja bo chcą, a on daje w ramach podziękowania swoim fanom, którzy go wspierali to czego oczekują. ;)

 10. Fani fanami , ale odrobina (!!!) poczucia honoru u p. Gimpera i jego fanów … wskazana !!! Najprościej byłoby w finale zestawić p.Gimpera z p.Żyłą …
  Super duet braku honoru.

 11. XD jestem w jego Hajsownikach i mówią prawdę zrobi on dissa na jurorów nie mogę się doczekać!

  A i wiem że wygra bo ma za silne więźi z grupą i fanami.

 12. Smieszy mnie tok rozumowania ludzi tutaj i to mocno. Tomek może nie tańczy za wybitnie ale zrobił ogromny progres i to największy że wszystkich uczestników tak więc ten finał mu się należy a co do „benefitow” wy jesteście tacy glupi czy tylko udajecie. Wiecie że nawet i bez tego Tomek wygra on po prostu szanuje swoich widzów i chce im dać coś co wynagrodzi im wierne wspieranie Tomka.

 13. Wiekszej kpiny nie było w historii telewizji a Gimber miej jaja i odpuść a nie obiecuj i nie wykorzystuj internautów bo bez nich jesteś na 2…a wy oceniajcie obiektywnie głupie dzbany.

  • Weź lepiej zamknij tą swoją ciemnotę i pustkę w głowie gdzieś głęboko pod ziemią, bo dzbanem jesteś Ty ;)

 14. Szkoda, że redakcjazapomniała (a raczej „chciała zapomnieć”)o tym, że gimper wspomniał o oddaniu kryształowej kuli komuś innemu w przypadku zwycięstwa. Wyżej opisane inicjatywy są tylko fajną rozrywką dla widzów…

  • Nikt jak do tej pory o oddaniu kuli nie powiedział… Ciekawe jakie będą miny ludzi gdy ja rzeczywiście odda, a potem chciałbym zobaczyć mine gimpera gdy oni tej kuli nie przyjmą xd

Comments are closed.