77% chłopców USA zostało obrzezanych. Wszystko przez… wynalazcę masła orzechowego!

Marynarze US Navy. Foto: navy.mil
Marynarze US Navy. Foto: navy.mil

Co wspólnego ze sobą mogą mieć: powszechność obrzezania noworodków w Stanach z masłem orzechowym i płatkami śniadaniowymi? Za jednym i za drugim stoi ten sam człowiek – John Harvey Kellogg

Kellog zapisał się w historii gastronomii jako osoba, która opatentowała takie przysmaki jak masło orzechowe czy też płatki śniadaniowe. Trudno uwierzyć, że ktoś kto zajmował się tego typu wynalazkami żywieniowymi może być również odpowiedzialny za to, iż 77% amerykańskich noworodków w 2010 roku została obrzezana.

Wszystko przez prywatną walkę J. H. Kellogga z masturbacją wśród chłopców. Według wynalazcy z ,,samogwałtu” wynikało wiele różnorakich chorób dotykających młodych Amerykanów.

Polskiemu czytelnikowi, wychowanemu w kulturowej mieszance słowiańsko-katolickiej takie remedium może się wydawać dziwne, jednak taki kraj jak USA, pełen protestanckich sekt, mormonów, a także wyznawców religii która stosuje obrzezania, okazał się być bardzo podatnym gruntem na poglądy szerzone przez szalonego wynalazcę.

Źródło: Wikipedia

29 KOMENTARZE

   • W okupowanej Polsce 1939-44 niemiecki żołnierz chcąc upewnić się, że ma do czynienia z „nie-aryjczykiem”, rzucał zwięzłe „pokaż ptaka”.
    Najwyraźniej istnieje obawa, że we współczesnej Ameryce – z jakiegoś zagadkowego powodu – może pojawić się zapotrzebowanie na równie szybką i skuteczną metodę identyfikacji „nie-aryjczyków”.

 1. Ja też dlatego zostałem obrzezany – mamusia myślała, że dzięki temu nie będę się tak często onanizować. Ale nie działa, bo marszczę wacka codziennie kilkanaście razy, a napletka nikt mi już nie zwróci…

  • A w przerwach piszesz „ambitne” komentarze :))) Pozdrowienia dla mamusi! udał się jej synuś;)

  • To i kleptomanię się leczy! Zostaw mnie i prawdziwego Kierownika w spokoju!

   • Leczy to się nałogowy onanizm, bo to naprawdę ciężka choroba i na twoim miejscu bym się z ludzi nie wyśmiewał.

   • Mike z Lublina To przekaż to Batowi przez duże „b”. To on cierpi na tę chorobę!:)

 2. Dziwne, że ten „geniusz” nie wpadł na pomysł obrzezania dziewczynek! Nie wiedział, że też się onanizują???

 3. Powód jest jeden – Żydzi żeby zakamuflować swoją obecność pośród innych nacji wpadli na bezczelny pomysł: my nie zrezygnujemy z obcinania napletków, bo jesteśmy nadludźmi i nasza wiara każe nam stosować taki obrzęd, więc dlaczego by nie obrzezać wszystkich gojów ? Obrzezanie nie ma żadnego uzasadnienia medycznego, to jest czysta fanaberia religijnych fanatyków, którą można przyrównać do idiotycznej wiary w latającego potwora spaghetti. Gdyby napletek był rzeczą zbędną u mężczyzny to proces ewolucji już dawno temu spowodowałaby jego zanik, a jednak istnieje, czyli jest do czegoś potrzebny.

  • Bez to by wysechł na pieprz a stosunek byłby nie możliwy bez żelu , nie wspominając o infekcjach jakichś , a więc obrzezanie wymyślił chory dewiant a jego wyznawcy to porzyteczni idioci…

  • Racja, napletek pełni funkcję ochronną a obrzezanie powoduje tylko otarcia i brak wrażliwości z czasem. To barbarzyński rytuał jak w islamie.

   • ad „AmerginMacEccit” : Zmarszcz sobie Freda im na złość.

 4. Jest jeszcze inna przyczyna.
  Wielu amerykańskich protestantów (około 30 milionów) to kalwiniści, którzy rzeczywiście uważają, że Żydzi to panowie świata i trzeba im służyć i każdy akt przeciw Żydom jest również aktem przeciw Bogu.
  Tak się również składa, że to najbardziej wpływowe grupy społeczne.
  Ci ludzie dokonują obrzezania z przyczyn religijnych, chcąc upodobnić się do Żydów.
  Można powiedzieć, że najbardziej wpływowe grupy ludzi w Stanach po prostu dołączyły do żydostwa.

 5. jak ten żyd ma liczyć szekle to musi mieć stężenie testosteronu na odpowiednim poziomie, czynnika działania, a mniej myśleć na temat gojowskiej, zwierzęcej prokreacji.

 6. Sommer z premedytacja rozsiewa dezinformacje – obrzezanie większości nie-żydowskiej społeczności to żydowski kamuflaż. Żydowscy lekarze to wylansowali jako „lek na choroby” i wprowadzili – tego typu sposoby były praktykowane (tylko w drugą stronę poprzez rekonstrukcje napletka) podczas II WŚ – lekarze którzy to robili zostali nawet po wojnie odznaczeni.

Comments are closed.