Ambasador Izraela wezwana do MSZ po ataku na polskiego ambasadora w Tel Awiwie! Wyjątkowo łagodna reakcja Polski

Ambasador Marek Magierowski Fot. PAP

Ambasador Anna Azari została wezwana na dziś do MSZ w związku z atakiem na ambasadora RP w Tel Awiwie Marka Magierowskiego. Ambasador został zaatakowany fizycznie i słownie przez mężczyznę przed budynkiem polskiej placówki dyplomatycznej.

Rzecznik MSZ zapelowała jednocześnie do władz izraelskich o zapewnienie skutecznej i należytej ochrony polskich dyplomatów.

Zamiast ostrych słów, mamy jednak „aksamitne” opowieści rzecznika: „Zaraz po tym, jak incydent miał miejsce sprawa została zgłoszona na policję. Tutaj doceniamy sprawne działanie policji izraelskiej, ponieważ w przeciągu godziny sprawca tychże czynów wobec ambasadora Magierowskiego został złapany”.

„Rząd oczekuje ukarania sprawców ataku na ambasadora Polski w Izraelu Marka Magierowskiego” – oświadczył z kolei szef KPRM Michał Dworczyk. Wcześniej głos zabrał także premier.

Ciekawe, co by się działo przy odwrotnej sytuacji? Wszystkie instytucje składałyby wyrazy solidarności, a o sprawie trąbiłyby wszystkie możliwe agencje i afrykańskie tam-tamy. Tymczasem publiczne media w kraju starają się łagodzić obraz incydentu, a rzeczniczka MSZ… wychwala skuteczność izraelskiej policji.

27 KOMENTARZE

 1. Zastanówcie się trochę zanim napiszecie kolejne brednie !

  PiS oskarża się o działania pro żydowskie.

  Tymczasem:
  1- PiS załatał dziurę vatowską gdzie działali głównie Żydzi.
  2- PiS ujawnił przekręty przy „reprywatyzacji” nieruchomości, gdzie działali głównie Żydzi.

  Itp itd.

  Ostatnio:
  1- Nagle wycieka notatka o tajemniczych rozmowach PiS z żydami, co ma pogrążyć PiS w roku wyborczym. No to PiS jest pro żydowskie czy nie…

  2- Polski ambasador w Izraelu zostaje napadnięty. Niby to kolejny dowód na to, że PiS jest na smyczy Izraela.

  Czy jednak Żydzi podkładali by takie świnie partii tak bardzo pro izraelskiej ?!
  Przecież to by było jak strzał we własne kolano !

  Dlaczego więc dochodzi do takich incydentów ?

  Dlatego że Żydzi już wiedzą, że z PiS- em nie ugrają już nic więcej !!!

  Proste ?
  Dotarło ?

  Gadanie o ustawach anty 447 to woda na młyn żydowskiej agenturze !
  Dopiero by się podniósł jazgot w parlamencie jewropejsatym i trybunale jewropejsatym !!!!!

  • Właśnie przez takich ludzi z klapkami na oczy w Polsce jest jak jest …

  • gdybyś nie napisała tego wszystkiego, nie uwierzyłbym, że istnieją tak głupi ludzie

   • 10/10

    Paranoja i Socjalizm

    Paranoja: karzą goja,
    Który „spalił kukłę Żyda”.
    Mgła, hel, wybuch… Matko moja!
    Co tym „znafffcom” znów się wyda…?

    I socjalizm: „plusy” same…
    Temu pięćset, ten mieszkanie;
    Kasa też na pierwszą damę…
    Skąd? – z „daniny”! RABOWANIE !!!

  • PISowski trollu @12345 MAJKA
   Jest dokładnie odwrotnie.

   Żydzi doskonale wiedza, że wam PiSowkim kundlom to nawet w kieszeń i nie tylko moga nasr*ć, a wy i tak będziecie merdali ogonkami!

   Mogą wam napluć w twarz na oczach całego świata, a wy zlizywanie plwocin ogłosicie wielkim sukcesem w negocjacjach z USraelem !!!!!!!

   Oni [USrael] już wiedzą, że powstał i rośnie w siłę wielki ruch sprzeciwu pod wodzą K o n f e d e r a c j i _ KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY wobec PiSowskiego _ k u n d l i z m u _ w polityce zagranicznej, w szczególności wobec USraela.

   USrael doszedł do wniosku, że tylko teraz (za rządów PiSu) może coś ugrać w tej sprawie, bo kundle nie odważą się sprzeciwić jak Żydy i Amerykuny tupną nogą. Dlatego tak się spieszą.

  • Tak nierozsądnym by szczerze pisać te bzdury chyba nie można być. Skąd się zatem biorą tacy komentatorzy?
   Jedyne skuteczne wyjście w tej sytuacji, konkretnie odnośnie uroszczeń żydowskich, to uchwalenie ustawy, czy to Rzymkowskiego, czy Michalkiewicza. Zatem jasno musi być postawiona sprawa, że mienie bez spadkobierców pozostaje własnością skarbu państwa.
   Następnym pilnym punktem powinna być ustawa reprywatyzacyjna. Musi ona uwzględniać szereg punktów, między innymi takie:
   – Wojnę z której Polska wyszła straszliwie zubożona, a potem okres otwartej okupacji kraju przez Sowiety w czasach Stalina, a także okres ideologicznej dominacji doktryny politycznej niszczący dla gospodarki. Skutki ekonomiczne tego całego okresu, ogólne zubożenie, dotyczą wszystkich: Żydów i nie-Żydów, posiadaczy ziemskich, przemysłowców, rzemieślników, rolników i robotników. Nie może być tak, że obecni podatnicy będą ponosić koszta. Oni sami, czy ich przodkowie byli też ofiarami ekonomicznej zapaści kraju dokonanej przez okupantów i komunistyczne władze.
   – Tytularni właściciele rzadko byli stuprocentowymi właścicielami. Szczególnie w społeczności żydowskiej występowało zjawisko znacznego obciążania hipotecznego dla zdobycia płynnych środków do bieżących działań biznesowych. Ten element powinien być uwzględniony przy odszkodowaniach dla spadkobierców.
   Bezwarunkowo należy uwzględnić to co o antysemityzmie mówili jeden z założycieli syjonizmu Teodor Hertzl i jeden z pierwszych premierów Izraela Chaim Weizman. Że antysemityzm zawsze występuje jako reakcja na działania samych Żydów i jest z ich obecnością w danym kraju nierozerwalnie związany. Jedynym sposobem na jego eliminację, czy choćby zredukowanie do minimum jest najwyraźniej ograniczanie kontaktów z Żydami.

 2. według mnie to za ostra reakcja a Magierowski REPREZENTUJE ten skansen antysemicki więc mu się dostaje.

 3. Ej, maryja w momencie magicznego zapłodnienia przez ducha swietego miala 14 lat, czy to znaczy ze bog jest pedofilem?

  • to znaczy, że PiS ma średniowieczny stosunek do seksualności, dziewczyny i chłopcy dojrzewają w wieku 13 lat okolo.

  • frajerze, obrażasz, to co dla mnie najświętsze. czuję się tym, co piszesz sponiewierany. Obrażasz też Królową Polski, intronizowaną zgodnie z prawem. uważaj co piszesz.
   a tak przy okazji… mam twój adres na gmail

   • Tu prawdziwy Mike z Lublina®. Czasami w miejscu gdzie pojawia się nick i mail to pojawia się ten który ktoś inny wpisał, tak więc pisząc cokolwiek na mail jaki masz to nie dotrzesz do podszywacza!

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Wal się od nieswojego nicka, szmaciarzu!

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Złodzieje nicków i bluźniercy niemile widziani!

  • @Mike z Lublina®
   To oznacza, że jesteś IDIOTĄ!
   No wiesz powyżej albo poniżej – zależy od punktu widzenia – debila i imbecyla.

 4. Zwykła soc technika , próba poprawy wizerunku sprzedajnego „polskiego” rządu .

  • Taka ustawka rzeczywiście jest możliwa:
   Izrael ostro atakuje, a PiS ostro odpowiada, poprawiając swój mocno nadwątlony image przed wyborami.

   Niestety musimy odrzucić twoja hipotezę, bo – chyba sam widzisz – PiS podkula ogon i wycofuje się. Bo tylko tak można interpretować zdjęcie z obrad Sejmu ustawy anty 447just oraz najłagodniejszą z możliwych reakcję na zamach na polskiego ambasadora.

 5. To było na niby. Żyd potarmosił Magierowskiego bo tak PiS się z nimi umówił. Ma teraz temat którym przykrywa prawdę o ustawie 447.

 6. Hahaha I kogo to spotkalo? Faceta, ktory tak im d…. lizal! Jeszcze tylko brakuje jajek surowych.

Comments are closed.