„Czyściciel Kościoła” przyjeżdża do Polski w czerwcu. Celem są pedofile w sutannach

fot. PAP

W czerwcu, w Świdnicy odbędzie się zebranie plenarne Konferencji Episkopatu Polski. Jednym z najważniejszych gości będzie arcybiskup Malty, drugi sekretarz Kongregacji Nauki Wiary – Charles Sciluna. Duchowny zajmuje się walką z pedofilią w Kościele katolickim

Ksiądz Paweł Rytel-Adrianik, ujawnił że decyzja o zaproszeniu watykańskiego dostojnika zapadła już w czerwcu ubiegłego roku. Nie ma więc bezpośredniego związku z emisją głośnego filmu dokumentalnego braci Sekielskich „Tylko nie mów nikomu”, przedstawiającego relacje dziewięciu ofiar księży-pedofilów oraz system krycia przestępstw przez polską hierarchię kościelną.

O przyjeździe arcybiskupa poinformował opinię publiczną prymas Polski, Wojciech Polak, przewodniczący Komisją Konferencji Episkopatu Polski ds. Duchowieństwa.

Arcybiskup Malty znany jest z twardego stanowiska wobec pedofilii ukrywających się w szeregach księży. Jest autorem powiedzenia „Nikt w Kościele ponad prawem”. Opisywał wcześniej wiele spraw nadużyć i sporządził sporo raportów m.in. na temat sytuacji w Chile. Po tym raporcie cały episkopat z tego kraju został wezwany do Watykanu, gdzie podał się do dymisji.

Czy z jego wizyty w Polsce wynikną jakieś rewelacje? O tym przekonamy się już w czerwcu.

Źródło: PAP

16 KOMENTARZE

 1. Jeśli KK nie będzie w stanie sobie poradzić z problemem pedofilii, będzie musiał sobie zacząć radzić z drastycznym spadkiem liczby wiernych. Bo ludzie tracą zaufanie do władz KK. Nie mogą wybrać nowych, więc przestaną w tym uczestniczyć.

  • Jedyny „problem pedofilii” jest taki, ze 90% (albo i wiecej) LGBTQWERTYNSDAP to pedofile. A ze kk broni Polski, Tradycji, Normalnosci? No to „lap zlodzieja” krzyczy zlodziej w kierunku niewinnego

   • Ale co to za tłumaczenie?
    U nas jest pedofilia, ale gdzieś tam jest więcej. Więc jesteśmy mniej winni niż lgbt, bo zgwałciliśmy o połowę mniej dzieci?
    Poza tym gejom nie oddajesz swoich dzieci pod opiekę, a księdzu tak.

    • halo nikt nie zmusza posyłania na religię a lekcje prowadzone przez LGBT próbowano przeprowadzić bez zgody rodziców.

 2. „Komunistyczna agentura w latach 30-tych XX wieku wprowadziła do Kościoła 1100 agentów. Wśród nich byli ateiści, komuniści, a także homoseksualiści, którzy mieli za zadanie doprowadzić do zniszczenia Kościoła od wewnątrz.”

  pch24.pl/grzegorz-gorny–komunistyczna-agentura-od-lat-niszczy-kosciol-od-wewnatrz,62525,i.html#ixzz5np284DVZ

  „Skandal pedofilski w ONZ. Ekspert mówi o 60 tys. gwałtów!”

  stoppedofilii.pl/skandal-pedofilski-w-onz/?fbclid=IwAR16P564O50wZyFtEmQnkHxt-9dirKoFW7QOOa8Eopwr04jytP2cR-NsHow

 3. ”Komunistyczna agentura w latach 30-tych XX wieku wprowadziła do Kościoła 1100 agentów. Wśród nich byli ateiści, komuniści, a także homoseksualiści, którzy mieli za zadanie doprowadzić do zniszczenia Kościoła od wewnątrz”

  pch24.pl/grzegorz-gorny–komunistyczna-agentura-od-lat-niszczy-kosciol-od-wewnatrz,62525,i.html#ixzz5np284DVZ

  „Skandal pedofilski w ONZ. Ekspert mówi o 60 tys. gwałtów!”

  stoppedofilii.pl/skandal-pedofilski-w-onz/?fbclid=IwAR16P564O50wZyFtEmQnkHxt-9dirKoFW7QOOa8Eopwr04jytP2cR-NsHow

 4. Akcja propagandowa o wyświechtanym schemacie. Wczesniej podobne teatrzyki odstawiono w USA, Francji, Irlandii i Chile. Teraz masoneria odstawia swoj żałosny cyrk w Polsce, kraju Królowej Aniołów, Matki Zbawiciela. Ona zmiażdży im głowę.

 5. W naszym pięknym kraju kierowanym przez służby to jedynie znajdzie się do poświęcenia „kozioł ofiarny”

 6. Papiez lewak wysyla swojego klakiera, by nakrecac spirale nienawisci do Polski i KK. I pewnie „cudownie” „odnalezc” wiecej „ofiar”. Typowe lewactwo jest typowe.

 7. geje nie molestują
  statystycznie w kościele przypadków pedofilii jest tyle co w społeczeństwie pomimo bardzo dużej (ok 30%) reprezentacji gejów w sutannach a to znaczy że średnią krajową dorabiają wysokim współczynnikiem przestępstw osoby herero

  bez gejów kościół się zawal!!

 8. To jest skutek braku lustracji kapusia TW (udawaną zrobił TW Głódź-nikogo nie znalazł) w episkopacie. Za ciszę nad ich teczkami po Magdalence płacimy do dziś. We wzajemnym pacie pedofile, dziwkarze, utracjusze, malwersanci, karierowicze i kapusie się tam trzymają. To zabija nasz Kościół, a o to chodzi trzymającym ich teczki komuchom, sbecji i wsiarzom. Potem pojednali się z agentem KGB Cyrylem na trupach tu154m na Zamku Królewskim, a akuszerem tej zdrady był obecny prymas Polak. On też walczył z pedofilią z widocznym skutkiem. Potem profanowali krzyż na Krakowskim przy cichej aprobacie Nycza. Polak z F1 obchodził rocznicę schizmy z luteranami. Chcieli ściągać muzułmanów do nas na parafie. Brat Glemba to sbek. Wszyscy kapłani Solidarności wystawieni do piachu, albo w niebyt jak ks. Małkowski. Przy tym zaprzaństwie pedofilia to mały pikuś tego Petz Show Boys.
  Jak z tego wyjść?
  Potrzebne są sprawy karne zakładane sprawcom pedofilii i ich poplecznikom-biskupom i prymasowi co to kryli.
  To jedno, a drugie to lustracja z IPNu – wywałka na zbity pysk wszystko kolaborantów TW, z biskupami włącznie oraz ostracyzm tych parszywych pastuchów gubiących owce-brak udziału w ich mszach św., 0 na tacę i wytykanie im publicznie znieważenia roli Kapłana, pychy i chciwości.
  Trzeba wesprzeć uczciwych księży bo oni cierpią przez to TW łajdactwo. Lustracja natychmiast!!!

 9. KK sam sobie winien bo nic nie robił z patologią swoich urzędników , dlaczego ? to wielka szkoda dla nas wiernych wstyd !

Comments are closed.