Dorota Wellman szczerze o problemach zdrowotnych. Te słowa gwiazdy TVN łamią serce

Dorota Wellman. / foto: Twitter
Dorota Wellman. / foto: Twitter

Dorota Wellman w szczerej rozmowie z magazynem „Twoje imperium” opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” mówi o tym, że czuje się dość dobrze, jednak choroba zmusza ją do regularnego chodzenia na rehabilitację.

Popularna dziennikarka TVN-u Dorota Wellman udzieliła obszernego wywiadu „Twojemu Imperium”. Dorota Wellman opowiedziała o tym, że nadwaga sprawia, że choć czuje się dobrze, to ma problemy ze zdrowiem. – Ogólnie czuje się dobrze, badam się regularnie i wyniki mówią, że jestem zdrowa. Jednak dokuczają mi stawy i kręgosłup – powiedziała.

Nieustannie chodzę na rehabilitację. Bez przerwy jestem aktywna na różnych płaszczyznach. Myślę, że to także mnie trzyma w ryzach – dodawała dziennikarka „Dzień Dobry TVN”. – Jest mnie więcej niż byłam chciała, ale nauczyłam się z tym żyć. Mniej raczej mnie nie będzie, ale przecież bywało więcej – podkreśliła.

Dorota Wellman dodała, że nie ma to wpływu na jej pracę, bo i tak jest podobno chętnie oglądana przez inne względy. – Gdy moje koleżanki przyciągają uwagę wymodelowanymi ciałami, ja nadrabiam osobowością. Myślę, że widzowie to doceniają, dlatego tak długo jestem na wizji – dodała dziennikarka TVN.

Prowadząca „Dzień Dobry TVN” zdaje się też chwalić wolny rynek. – Ale jak komuś się nie podobam, zawsze jest wybór – można wziąć pilota i przełączyć na inny kanał – mówi Wellman. I tu ma rację, warto by było jeszcze znieść koncesje, tak by wszystkie stacje mogły konkurować na równych warunkach.

Źródło: Fakt/Twoje Imperium

Comments are closed.