Dorota Wellman szczerze o problemach zdrowotnych. Te słowa gwiazdy TVN łamią serce

Dorota Wellman. / foto: Twitter
Dorota Wellman. / foto: Twitter

Dorota Wellman w szczerej rozmowie z magazynem „Twoje imperium” opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” mówi o tym, że czuje się dość dobrze, jednak choroba zmusza ją do regularnego chodzenia na rehabilitację.

Popularna dziennikarka TVN-u Dorota Wellman udzieliła obszernego wywiadu „Twojemu Imperium”. Dorota Wellman opowiedziała o tym, że nadwaga sprawia, że choć czuje się dobrze, to ma problemy ze zdrowiem. – Ogólnie czuje się dobrze, badam się regularnie i wyniki mówią, że jestem zdrowa. Jednak dokuczają mi stawy i kręgosłup – powiedziała.

Nieustannie chodzę na rehabilitację. Bez przerwy jestem aktywna na różnych płaszczyznach. Myślę, że to także mnie trzyma w ryzach – dodawała dziennikarka „Dzień Dobry TVN”. – Jest mnie więcej niż byłam chciała, ale nauczyłam się z tym żyć. Mniej raczej mnie nie będzie, ale przecież bywało więcej – podkreśliła.

Dorota Wellman dodała, że nie ma to wpływu na jej pracę, bo i tak jest podobno chętnie oglądana przez inne względy. – Gdy moje koleżanki przyciągają uwagę wymodelowanymi ciałami, ja nadrabiam osobowością. Myślę, że widzowie to doceniają, dlatego tak długo jestem na wizji – dodała dziennikarka TVN.

Prowadząca „Dzień Dobry TVN” zdaje się też chwalić wolny rynek. – Ale jak komuś się nie podobam, zawsze jest wybór – można wziąć pilota i przełączyć na inny kanał – mówi Wellman. I tu ma rację, warto by było jeszcze znieść koncesje, tak by wszystkie stacje mogły konkurować na równych warunkach.

Źródło: Fakt/Twoje Imperium

6 KOMENTARZE

  1. Czy nam wreszcie dadza spokoj ci zydzi—- nich wrcaja do Izraela… Tu jest POLSKA!!

  2. To, że spasiona baba ma problemy z kręgosłupem „łamie serce”? Komu „łamie serce”?

  3. Komu łamią serce kłopoty zapasionego wieloryba, który sam sobie te sprokurował najzwyklejszym OBŻARSTWEM????!!!
    Niech się babiszon odchudzi i będzie git!

    • Masz rozumiem jak pchły szachrajka…jedzenie dużo czy mało nie ma tu znaczenia.

  4. Ludzie, przestańcie pisać takie pierdoły. Skończcie tak ubliżać innym, zero szacunku macie, lepiej nie piszcie komentarzy, tylko zajmijcie się czymś innym, bo nawet kultury nie macie, aż wstyd. Jak tak można.

Comments are closed.