Dramat w trakcie meczu piłkarskiego! Sędzia zmarł na zawał serca. Nagrały to kamery [VIDEO]

Sędzia zmarł w trakcie meczu fot. youtube.com/SBT Jornalismo
Sędzia zmarł w trakcie meczu fot. youtube.com/SBT Jornalismo

Cały piłkarski świat, a już w szczególności brazylijskie środowisko piłkarskie jest wstrząśnięte po tym co stało się podczas meczu futsalu w Sao Paulo. 44-letni arbiter nagle upadł na boisko i stracił przytomność. Pomimo szybkiej reanimacji zmarł.

Na materiale wideo opublikowanym w internecie widać doskonale sędziego, który porusza się po linii bocznej boiska. W pewnym momencie zgina się w pół, aby po kilku sekundach upaść. Gdy piłkarze zobaczyli, że z arbitrem dzieje się coś niedobrego, natychmiast ruszyli do pomocy.

Jak informują dziennikarze The Sun, początkowo udało się, na chwilę przywrócić prawidłową akcję serca, jednak ten stan nie trwał długo. Isildo Fabiano Bianchi da Silva zmarł w szpitalu. Przyczyną jego śmierci był zawał serca. Po tragedii rozgrywki Pucharu Paulista zostały przerwane do odwołania.

Osoby skupione wokół Futsalowej Ligi Paulista pragną wyrazić najgłębszy smutek z powodu śmierci czterdziestoczteroletniego Isildo Fabiano Bianchi da Silvy, który zmarł w piątek 10 maja podczas meczu pomiędzy Intelli a Taubate w Sao Paulo. Zespołowi medycznemu udało się przywrócić na moment prawidłową pracę serca, jednak sędzia nie przeżył ataku. Rodzinie i przyjaciołom sędziego składamy najszczersze kondolencje i równocześnie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji ratunkowej – napisano w oficjalnym oświadczeniu na Facebooku Liga Paulista de Futsal.

Źródło: SE.pl / NCzas.com

Comments are closed.