Fronda w formie. Cieszą się ze skandalicznego wyrzucenia Jacka Bartyzela ze studia TVP i nazywają go „klakierem Putina”

Fronda.pl wyzywa Jacka W. Bartyzela od
Fronda.pl wyzywa Jacka W. Bartyzela od "klakierów Putina"/fot. prnt scrn z fronda.pl

Skoro nie uszanowali Wojciecha Cejrowskiego, to i innych nie uszanują. Okazuje się, że skandal, który miał miejsce w TVP najwyraźniej wywołał entuzjazm w redakcji portalu fronda.pl.

Jak wiadomo, Jacek Władysław Bartyzel z Federacji dla Rzeczypospolitej, która należy do Konfederacji został wyrzucony ze studia TVP. Coraz głośniej mówi się też o odgórnej, nieoficjalnej dyrektywie szefów mediów rzekomo publicznych, by ze wszystkich sił cenzurować Konfederację.

Tymczasem portal fronda, który stylizuje się na katolicki, najwyraźniej cieszy się z cenzurowania prawicy w mediach opłacanych pod przymusem z pieniędzy wszystkich Polaków.

Wreszcie ktoś robi porządek! Jacek Bartyzel – „klakier Putina” wyrzucony ze studia – czytamy w tytule informacji na fronda.pl.

Podczas nagrania programu „Studio Polska” W TVP Info ze studia wyproszono Jacka W. Bartyzela, wiceprezesa Federacji dla Rzeczypospolitej, związanej z Konfederacją KORWiN Braun Liroy Narodowcy – pisze portal Fronda. Należy sprecyzować, że Jacek W. Bartyzel został wyprowadzony ze studia przez ochroniarzy.

To nie pierwszy taki odpał „portalu poświęconego” partii PiS. Wcześniej zaatakowali Konfederację oraz Wojciecha Cejrowskiego nazywając ugrupowanie oraz podróżnika „agentem wpływu Moskwy”. – Wojciech Cejrowski ogłosił, że w wyborach parlamentarnych głosowałby dziś na Konfederację. Moskiewska agentura wpływu występuje już z otwartą przyłbicą – czytaliśmy w tekście poświęconemu poparciu przez Wojciecha Cejrowskiego idei głoszonych przez Konfederację.

A więc Wojciech Cejrowski objawił nam się już całkiem otwarcie jako agent wpływu Moskwy. Bo jeżeli „Konfederacja” cokolwiek gwarantuje, to jedynie politykę Kremla. Tylko czekać, jak publicznie wystąpi nie boso, a… w onucach – przekonywał portal.

Źródło: fronda.pl

20 KOMENTARZE

 1. Ja zawsze myślałem, że to człowiek Palikota, Schetyny i Nowoczesnej, a tu Fronda takie rzeczy opowiada…

  • To kiedy znowu świętujesz z komunistą Kaczorem wybuch ludobójczej Rewolucji Bolszewickiej?
   Musicie pójść do lasu z powodu braku Sowieckiej Ambasady.

   • Niedzisiejsza, laska jesteś. Od 30 lat takich imprez Kaczor nie robi. Teraz na topie wycieczki z rosyjskim agentem z polski wydalonym pan Braun organizuje. Z oprowadzaniem po Moskwie i sweet focią w pakiecie. Ewentualnie, jak lubisz rewolucję październikową, to Konfederacja jeszcze, poprzez panią Liljanę, z Nocnymi Wilkami cię skontaktuje. Oni chyba to czczą nadal (Stalina na pewno).

    Pozamiatane, więc daj sobie spokój, lala:)

 2. fronda jako żydowska szczekaczka na posyłki wszędzie widzi „agentów Putina”, ale te szabesgoje tak mają. z drugiej strony ten Bajzlowizel Konfederacji chluby nie przynosi.

 3. I bardzo tak dobrze bartzelowi! Jeszcze kopa w dvpe powinien dostac!

 4. Pokazują się prawdziwe oblicza farbowanych katolików i innych udawanych przyjaciół Polski i polskiej prawicy. Tak jak Fronda na przykład. I dobrze! Będziemy mieć prawdziwy obraz sytuacji.

 5. To ten portal dla przytępawych fanatyków religijnych, gdzie wypowiadają się różne pajace typu Hołownia???
  Jednak religia nie idzie w parze z rozumem, a zbydlęcenie mediów próbujących żałośnie przyczepić komuś łatkę sięga zenitu. I już taki bezmyślny przeżuwacz tej medialnej papki ma wiedzieć co po takiej potwarzy ma myśleć bez krytycznej analizy czy to prawda czy ordynarny fałsz.
  Mam nadzieję, że Bartyzel ich pozwie.

 6. To nie wiedziałem, że kto optuje za wolnością gospodarczą i wolnością w ogóle, ten jest agentem wpływu Moskwy. Skretynienie socjalistów i postkomuchów wierzących i filmujących się na klęczkach na pokaz już nawet nie jest śmieszne.

 7. Fronda to se może z Putinem chanukowe świeczki zapalić, przyjaciół mają wspólnych

 8. No ale to akurat nie jest dziwne, że katolickie medium jest nieprzychylne osobie, która dokonała apostazji.

Comments are closed.