Hakerzy przerwali transmisję internetową konkursu Eurowizji. Parada zboczeńców na antenie „konserwatywnej” TVP trwała bez zakłóceń

Netta - zwyciężczyni Eurowizji w 2018 roku. / foto: YouTube
Netta - zwyciężczyni Eurowizji w 2018 roku. / foto: YouTube

Coraz bardziej kolorowa i z roku na rok coraz bardziej paskudna impreza pod nazwą festiwalu Eurowizji odbywa się w tym roku w Tel Awiwie. Widać zmasowany atak homopropagandy, łącznie z „ujawnianiem się” podczas koncertu prezentera, kadrami całujących się na widowni par gejowskich, rozmaitych trans-przebierańców udających piosenkarzy. Nic dziwnego, że polskie ładne i normalne dziewczyny z zespołu Tulia nie miały tu żadnych szans.

Internautom oglądania przynajmniej części tego „widowiska” oszczędzili hakerzy. Nie byli to jednak obrońcy moralności, ale prawdopodobnie Palestyńczycy, którzy chcieli trochę swoich sąsiadów-organizatorów podenerwować.

Obraz imprezy podmieniono na komputerowo wygenerowane animacje eksplozji i dźwięki syreny alarmowej które miały postraszyć możliwością ataku przez palestyńskie rakiety. Rzecz jasna, państwowa TV Izraela o cyberatak oskarżyła bojowników Hamasu. Zakłócenia transmisji trwały w sumie tylko kilka minut. Szef transmisji ldad Koblenz nie odmówił sobie szmoncesu, mówiąc, że było to „najszybsze zwycięstwo w historii Izraela nad Hamasem”.

Źródło: PAP/AFP

23 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieję, że pejsate plemię koczowników zapłaci krwią za krzywdy palestyńczyków.

  • Bardziej martwię się o nas. Nam już płaci tą samą „monetą” od wieków, czyli: obelgi, oszczerstwa a teraz gotują się do uderzenia ostatecznego(!?) czyli największe przestępstwo w dziejach świata – skok na NASZE! państwo!?

  • Szanowny Panie Katolik,

   te nadzieje to juz tam u was mial Gomulka i Moczar. Doskonale pamietam, jak te panskie ziomy, z Gomulka i Moczarem na czele, zapluwaly sie z wscieklosci, ze tym waszym Zaprzyjaznionym Krajom Arabskim nie udalo sie „zepchnac zydow do morza”.

   A ci wasi sojusznicy z Kremla – to sie dopiero wsciekali! I darli ryje ze ta zniewaga krwi wymaga.

   Sz Pana i panskich rodakow serdecznie zacheca sie do darcia gardziolek.

 2. Powiem szczerze, że może nasz zespół Tulia był „normalny”, jednak wiało cepelią na kilometr. Sorry za szczerość, ale nie taka muzyka na tego typu imprezy, gdzie sprawdzają się piosenki typu „sia la la la la”. Kto tam posłał te wiejskie dziewczyny i po co?

  • Cała ta Eurowizja jest g***o warta, tak więc gdybym to ja miał decydować kto tam od nas pojedzie to wysłałbym jakiś najgorszy zespół jaki się tylko da odnaleźć nad Wisłą. w ramach bojkotu tego syfu. No i podstawowe pytanie: co kraj plemienia żmijowego robi na europejskich imprezach muzycznych i sportowych ?

   • @racjonalista

    „No i podstawowe pytanie: co kraj plemienia żmijowego robi na europejskich imprezach muzycznych i sportowych ?”

    Juz wyjasniam, Szanowny Panie Polaku-Katoliku.

    Otoz frowno Pana obchodzi, co „kraj plemienia żmijowego” robi i czego nie robi.

    Nie panski i nie panskich ziomow zafa…strygowany interes, co rzeczony kraj robi i czego nie robi.

    Jak Panu i tym panskim ziomom cos nie pasi – to nikt wam nie kaze brac udzialu w festiwalu Eurowizji. Ten festiwal doskonale sie moze obejsc bez waszych Mariolek.

    Nie pasi, Szanowny Panie Polaku-Katoliku? Sa jakies krzywosci? No to wypad.

    • ty harlekin, coś ci się chyba przegrzała twoja biedna, samotna szara komórka. Wyganiać to sobie możesz karaluchy ze swego kibucu, a nie Polaków z polskiego portalu ! :D

 3. euroWIZJA to jakieś pląsy robactwa, tazanie się w kale, jak tylko słyszę eurow… to natychmiast przełączam

  • Odgrażali się Jezusowi w Talmudzie, że będzie się gotował w ekskrementach, a sami lubią tarzać się w kale.

 4. 99% tzw.”polskich” feministek,działaczy[czek] tzw. lgbt,genderowców ,postępowców to lezby albo pederaści z plemienia handlowego.Nie wspominając że 98% porno-biznesu to też jego własność.

  • 100/100
   Zdemoralizowanymi idiotami każdemu rządzi się łatwo i przyjemnie i o to wrogowi białego człowieka zawsze chodzi. Zwłaszcza jest to istotne dla nas, bo mają wielką chrapkę na NASZE! państwo i zniszczenie Polaków. Tu jest nawet dobrze wytłumaczone na czym ten największy przekręt w historii świata polega -> youtube.com/watch?v=3F6VUyMvaU8 (Pułapka na Polaków . Pycha kroczy przed upadkiem – komentarz do słów premiera Izraela.)

 5. A to do TVP to zarzut jest?! Że zapewnili pewną transmisję?:-D Potężny atak NCzas na reżim.

 6. Arlekin błysnąłeś elokwencją , popraw pejsy i jeszcze coś skrobnij pośmiejemy się.

Comments are closed.