Hit Internetu. Rosiewicz śpiewa o Fair Play Gwiazdowskiego. Ten spot wyborczy przejdzie do historii obciachu [VIDEO]

Andrzej Rosiewicz i logo Polski Fair Play Roberta Gwiazdowskiego/fot. YouTube/Mazowiecka Wspólnota Samorządowa/Polsat News (kolaż)
Andrzej Rosiewicz i logo Polski Fair Play Roberta Gwiazdowskiego/fot. YouTube/Mazowiecka Wspólnota Samorządowa/Polsat News (kolaż)

Różne cuda i utwory widziały kampanie wyborcze w Polsce. Jednak najnowszy kawałek znanego polskiego piosenkarza Andrzeja Rosiewicza przygotowany dla Fair Play Roberta Gwiazdowskiego oraz Bezpartyjnych Samorządowców ma szanse wbić się na szczyt przedwyborczej żenady.

Andrzej Rosiewicz, jedynka Fair Play na liście mazowieckiej stworzył kawałek przedwyborczy o Polsce Fair Play oraz Bezpartyjnych Samorządowcach. Lepiej dla nich by było, gdyby jednak go nie stworzył.

Kawałek stworzony został na nutę „Obladi Oblada” zespołu The Beatles w rytmie disco polo. Znajduje się tam po prostu wszystko.

Rosiewicz śpiewa o „fair play gentelmenach”, którzy są „sprawiedliwi i uczciwi”. W drugie zwrotce zaś – która częściowo zawiera się w pierwszej – dowiadujemy się, że wspomniani „fair play gentelmeni” są „atrakcyjni” oraz „bezpartyjni”.

W międzyczasie Rosiewicz dośpiewuje, że „jest ładny”, „chce być radnym” i „być Junckerem”.

8 KOMENTARZE

  • Jest śmieszno, no i to nie jest disco polo, aranżacja jednak bardziej rozbudowana niż 4 akordy na krzyż. Przypominam, że Rosiewicza często puszczało Radio Maryja, zwłaszcza upodobali sobie w piosence „Pytasz mnie”, która jest piękna.

 1. Myslałem, że po piosence „Trampingendpamping” ten nieszczęśnik nie da rady przeskoczyć postawionej przez siebie poprzeczki głupoty i obciachu, ale widać że przez ostatnie kilka lat mocno trenował a pisowska geriatria działa cuda.

 2. Do prostego wyborcy to dotrze.
  Ale potrzeba połączenia z Konfederacją jest.
  Konfederacja
  PIT 0%
  Cit 0%
  Podatek przychodowy 1,5%
  VAT 16%

 3. W czasie wyborów żenada już była nie raz. Pamiętam posłów PSLu śpiewających disco polo, kwaska na scenie też pamiętają. To była żenada. A piosenka dla śmiechu, może jest i żenująca i śmieszna ale takie rzeczy sprzedaja się najlepiej. Życzę Fair Play wejścia do PE i utarcia nosa PoPiskowi i reszcie hol..y przy korycie.

 4. Nie jest tak źle. Styl Rosiewicza i tyle. Śmiesznie i wyraźnie na temat. Jest O.K.

Comments are closed.