HIT VIDEO! Tego Tusk się nie spodziewał. Żydowska pseudohistoryczka Engelking-Boni wygarnęła mu prawdę

Barbara Engelking-Boni ogłasza, że
Barbara Engelking-Boni ogłasza, że "Gazeta Wyborcza" to "Gazeta Żydowska". / Fot. Twitter

Tego się nikt nie spodziewał, nawet Donald Tusk! Podczas gali z okazji 30. rocznicy powstania „Gazety Wyborczej” Barbara Engelking-Boni powiedziała jak naprawdę powinna się ona nazywać. – „Gazeta Żydowska” – powiedziała była żona kapusia SB, Michała Boniego.

Engelking-Boni udająca historyczkę prożydowska rasistka, która zasłynę stwierdzeniem, że „Dla Polaków śmierć to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka”.

Kłamstwa i nadinterpretacje zawarte w jej książkach ujawnił niedawno Piotr Gontarczyk. Jednak jak Engelking-Boni się pomyli, to potrafi powiedzieć prawdę. I tak się stało podczas uroczystości, w której uczestniczył Donald Tusk:

Tym stwierdzeniem Engelking-Boni przyznała rację Stanisławowi Michalkiewiczowi, który od dawna twierdzi, że „GW” to „żydowska gazeta dla Polaków”. A Tusk sprawiał wrażenia jakby tez to wiedział.

Źródło: twitter

14 KOMENTARZE

 1. Te parszywe coś o nazwisku Engelking – Boni jest opłacane milionami złotych przez okupantów z PiSkomuny.

 2. Jerozolima nasza!

  Oczy przecieram: „Wyborcza” ogłasza:
  Jerozolima jest nasza!
  Tytuł tak szczery… Objaśnia artykuł,
  Że ją właśnie Kneset przykuł
  Do nas… To znaczy, no …do Izraela…
  To redakcję rozwesela.
  Mnie też ogarnia radość, ale nie ta:
  Wiem już czyja to gazeta!
  *
  Czas jakiś mija i artykuł znika…
  Cud w internecie Michnika!

 3. Zydzi jako tacy mnie malo interesuja od zawsze wiedzialem ,ze to niewdzieczny ,brudny Narod – ale to co Zydzi wyrabiali po IIwojnie w UBeckich katowniach i owszem ,za wiekszosc wymordowanych Polakow to oni sa odpowiedzialni.To Zydzi na rozkaz Stalina urzadzali w Polsce Holokaust polskiej inteligencji ,sa tacy co zyja do dzis chronieni mordercy przez panstwo zydowskie

 4. Nie dawajcie borni Żydom do reki – Boni-Engelking powiedziała że „Śmierć Żyda dla Polaków była kwestia biologi a dla Żydów kwestia metafizyki” – kłam tej tezie zadają filmy z gett gdzie tłumy Żydów obojętnie mijają umierających i zwłoki swoich braci… Twierdzę że bardziej śmiercią Żyda przejmowali się Polacy niż sami Żydzi…

  • nie dawajcie broni rzecz jasna – każda niedokładność cytatu zostanie użyta przeciw wam – cytujcie dokładnie – oni i tak się podkładają na potęgę…

 5. ZAŁGANA WIEDŹMA, PASOŻYT DYWERSANT, ORWELLOWSKA SCHWEINE!! JEDYNA PRAWDA, KTÓRĄ TOTO WYPOWIEDZIAŁO SWOIMI ZAŁGANYMI USTAMI TO – ZE GW *O JEST GAZETĄ ZYDOWSKĄ O CZYM WSZYSCY PRAWDZIWI POLACY W POLSCE OD 30 LAT WIEDZĄ. ALE JEST JESZCZE PARU GŁUPCÓW CO NIE PRZYJMUJĄ W SWEJ ZAWZIĘTEJ TĘPOCIE, TEGO FAKTU DO WIADOMOSCI I CODZIENNIE JESZCZE PO TO GW *O SIĘGAJĄ!

 6. Widać oni, tak ją nazywają w rozmowach między sobą, rozmawiając nieoficjalnie wśród swojaków, skoro takie przejęzyczenie publiczne.
  Wielu Polaków też ją tak nazywa.
  To może usankcjonować to zmianą nazwy?

 7. Korwo żydowska – żydymordercy wymordowali wiecej swoich i Polaków niz Hitler zydzie.

 8. Michnik jeździ po Polsce i na spotkaniach opowiada jakajac sie różne ” metafizyczne głupoty ” gdzie siedzący wyznawcy otrzymuja kolejną dawkę trucizny, tak jak narkoman działkę. Również kilka srebrników po podpisaniu listy obecności. Nie dzwie się ale, te ” metafozyczne wynużenia ” bez ziola nie da sie nawet wysłuchać. Mam przed oczami…” panie generale napijmy się żeby Pan został ministrem….”

 9. Ten zakuty łeb zapomniał źe uciekajacych zydów do USA kazali zawrócić ziomale źydzi krasć potrafią to dlaczego nie bronili swoich najlepiej było siedzieć bezpiecznie na D w USA.

Comments are closed.