Kolejny tęczowy absurd! Wybitny aktor nie otrzyma nagrody bo jest niepoprawny politycznie

Alain Delon z córką Fot. Wikipedia CC 3.0 Autor: Georges Biard
Alain Delon z córką Fot. Wikipedia CC 3.0 Autor: Georges Biard

Znany francuski aktor Alain Delon może nie otrzymać Złotej Palmy na festiwalu filmowym w Cannes. Dlaczego? Bo jego publiczne wypowiedzi zostały uznane za niepoprawne politycznie.

O co konkretnie chodzi? Otóż Alain Delon wielokrotnie wypowiadał się krytycznie co do przyjmowania imigrantów, a także adopcji dzieci przez pary homoseksualne. W sieci można nawet znaleźć petycję zawierającą wniosek o nieprzyznawanie aktorowi Złotej Palmy.

Delon już od dłuższego czasu wypowiada się w sposób, którego nie akceptują środowiska lewicowe. Mianowicie, stwierdził on, że homoseksualizm jest sprzeczny z naturą.

Ponadto lewicowi aktywiści zarzucają aktorowi niewłaściwy stosunek do kobiet. W jednym z wywiadów jakiś czas temu przyznał się bowiem do tego, że w swoim życiu spoliczkował wiele kobiet. Z kolei jego najstarszy syn, Anthony Delon, zarzucił ojcu stosowanie przemocy domowej.

Źródło: FRANCETVINFO.FR

8 KOMENTARZE

  1. ”Komunistyczna agentura w latach 30-tych XX wieku wprowadziła do Kościoła 1100 agentów. Wśród nich byli ateiści, komuniści, a także homoseksualiści, którzy mieli za zadanie doprowadzić do zniszczenia Kościoła od wewnątrz.”

    pch24.pl/grzegorz-gorny–komunistyczna-agentura-od-lat-niszczy-kosciol-od-wewnatrz,62525,i.html#ixzz5np284DVZ

    „Skandal pedofilski w ONZ. Ekspert mówi o 60 tys. gwałtów!”

    stoppedofilii.pl/skandal-pedofilski-w-onz/?fbclid=IwAR16P564O50wZyFtEmQnkHxt-9dirKoFW7QOOa8Eopwr04jytP2cR-NsHow

  2. Jeden z ostatnich normalnych aktorów.Ci nowi to katastrofa,pod każdym względem.W dzisiejszych czasach nie dałoby się nakręcić wielu świetnych filmów,które na szczęście powstały,bo poprawność polityczna zrobiła z aktorów,producentów i reżyserów eunuchów.

  3. Pan Alan Delon jest niewiele starszy ode mnie , ale kino francuskie z jego udziałem to jest klasyka . Człowiek o znakomitym wyczuciu aktorskim , wielki talent , którego zawsze szanowałem i uwielbiałem i uwielbiam nadal oglądać kino z jego udziałem . Okazuje się też , że to normalny zdrowy człowiek , psychicznie i moralnie , z czego się bardzo cieszę , i drugi to pan Mel Gibson – znakomitość i sprawiedliwy człowiek , moralnie czysty od tej całej zgniłej politycznej i politycznej poprawności. Cześć Wam panowie i chwała.

  4. Kichal Michal Zlote Palmy. Ja mu za to przyznam wszystkie ordery swiata za to ze wyprodukowal fajna coreczke-laleczke.

Comments are closed.