Najdroższe piwo świata! 24-latek trafił butelką w panoramiczny dach mercedesa. Zapłaci fortunę

Mercedes. Foto: Pixabay.com
Mercedes. Foto: Pixabay.com

Do zdarzenia doszło w Lublinie. 24-latek urządził w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu imprezę dla znajomych. Gdy goście przenieśli się z lokalu na balkon, gospodarz wyrzucić z 6. piętra butelkę z piwem, trafiając nią w panoramiczny dach zaparkowanego pod blokiem mercedesa.

Przebieg wydarzeń potwierdza wezwany na miejsce kom. Andrzej Fijołek z lubelskiej policji. Zaznaczył on również, że 24-latek podjął decyzję, iż dobrowolnie podda się karze.

Właściciel samochodu zauważył szkodę dopiero rano. Wycenił ją na kwotę 33 tys. zł. Z całą pewnością jej naprawienie pokrzyżuje plany imprezowicza, który zamierzał otworzyć lokal gastronomiczny.

Jak zatem widać, wyposażenie dodatkowe współczesnych samochodów bywa niekiedy bardzo drogie. 24-latek z Lublina przekonał się o tym na własnej skórze.

Źródło: TVP.INFO

13 KOMENTARZE

  • Pewnie fura jakiejś lokalnej szychy, i szycha wydała polecenie komendantowi osobiście się tym zająć.

  • Gdyby ten dach rozbił Żydowi, przyjechałby sam Morawiecki. Ważniejsze jest, że głupol nie dostał grzywny za rzucanie butelką z 6. piętra gdzie popadnie. Mógł zabić człowieka.

  • Nie, to skrót od komisarza. Zresztą komisarze też nie jeżdżą na interwencję.

  • Owszem – gosciu ma ubezpieczenie i beda musieli zaplacic mu odszkodowanie, ale skoro firmy ubezpieczeniowe nie sa organizacja charytatywna, odbiora sobie od tego dvpka cala kwote, a jeszcze na dodatek zostanie ukarany sadownie.

 1. Po co się przyznawał jak tamten zobaczył to dopiero rano? Trzeba było wyrzucić wszystkie butelki z chaty i ślady po imprezie. Na drugi dzień powiedzieć, że było spotkanie ze znajomymi ale każdy pił alkohol wcześniej zanim przyszedł na spotkanie. Potem powiedzieć, że widzieli jak ktoś uciekał, jakaś grupka osób z klatki wybiegła po tym jak usłyszeli dźwięk tluczonego szkła, ale myśleli, że to czyjeś okno w mieszkaniu.
  Nic by mu nie udowodniono, a straty pokryłoby ubezpieczenie.
  Bez sensu to gościu zrobił. Prawo nie dZiała, sądy nie działają, demokracji nie ma, ludzie zarabiają grosze a ten debil zrobił z siebie uczciwego przykladnego obywatela. Pewnie typ z merca ma działalność gospodarczą, oszukuje na każdej wypłacie, stosuje mobbing a jak jemu się coś złego przytrafi to chcę sprawiedliwości. Ja bym nagrał rozmowę z właścicielem w razie gdyby groził i szedł w zaparte że to nie ja. Jak stać go na luksusowe auto z szybą za 30 kafli, to stać go na dobre ubezpieczenie, dziękuję i do widzenia.

  • Uwazasz ze mozna komus wyrzadzac szkode, tylko dlatego ze ma wiecej od ciebie? Widac ze gosciu mial wiecej godnosci i cywilnej odwagi, czego wielu wsrod nas po prostu brakuje.

Comments are closed.