PILNE! Atak na ambasadora Polski w Izraelu

PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com
PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com

Ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski został zaatakowany fizycznie i słownie przez mężczyznę przed budynkiem polskiej placówki dyplomatycznej w Tel Awiwie poinformowała izraelska prasa.

Napastnika aresztowano. Sprawa została zgłoszona policji oraz MSZ Izraela.

Jak napisał dziennik „Jerusalem Post”, do stojącego przed ambasadą Magierowskiego podszedł mężczyzna, który rzucił się na niego i zaczął na niego krzyczeć.

Ambasador nie był w stanie zrozumieć, co mówił napastnik, poza słowami „Polak, Polak” – pisze „JPost”, powołując się na relację dyplomaty.

Izraelskie MSZ poinformowało Magierowskiego, że mężczyzna podejrzany o napaść został aresztowany.

Źródło: PAP

35 KOMENTARZE

  • symetrycznie na kolanach polski MSZ i premier MM przeproszą za zachowanie ambasadora… w końcu kto mu kazał wychodzić z ambasady?

  • Nie, poniewarz udowadniamy że jesteśmy lepsi i sie nie zniżamy do poziomu używania przemocy.

   • Czyi jak cię ktoś z tyłu zapnie, to też się nie będziesz zniżał, czy też może zniżysz się i nadstawisz jeszcze inną część ciała?

    • Wg takiego podejscia gdzie kazda akcja musi miec symetryczna reakcje to wtedy ja go powinienem zapiac od tylu. I nie raczej bym sie do tego nie zniżał. Nie nadstawiać drugiego policzka, ale zareagiwac jak cywilizowany czlowiek- domagac sie ukarania winnych.

 1. Nie dla przemocy w poltyce! Należy przykładnie ukarać tego przestępce!

  • piszesz o ambasadorze?! ;) przecież to on prowokował,choćby nawet swoją obecnością na chodniku, a żydzi mają uraz,słuszny zresztą,bo odmawiamy im ,,zadośćuczynienia”,

 2. Według Talmudu nie ma czegoś takiego jak napaść reprezentanta jedynego rodu ludzkiego na bestię, więc to żadna sprawa. Jak powiedział pewien warszawski klasyk z Ch-L „to nie wchodzi w żadna rubryka”

 3. Karma. Może Magierowski niech powie co robił w USA by zniechęcić środowiska polonijne do protestów gdy Trump miał podpisać 447. To za te działania dostał posadę ambasadora w Izraelu?

  • Dokładnie tak było jak piszesz. Dlatego żyd powinien Magierowskiemu mordę obić dokładnie tak żeby wypadły zęby. Tak zawsze będzie szanować się Szabesgojów…ale czy Magierowski to zrozumie ?

 4. nie było stosunków dyplomatycznych z Izraelem – był spokój. Może by tak wrócić do tej dobrej praktyki…?

   • nie obrażaj Polaków.Polacy są,jak już,bardzo naiwni i głupi,ale nigdy tchorzem nie byli podszyci. Tchórzliwi to są włosi,francuzi.

 5. Skoro można zastrzelić rannego człowieka leżącego na ulicy to czemu nie pobić ambasadora… takie obyczaj jaki kraj…

 6. Polski Rząd nie chce współpracować z żydami i stąd atak na naszego Dyplomatę.

 7. Przecież facet sam się przyznał, że jest Polakiem:) a napadł na żyda! Toż to czysty antysemityzm! :)))

 8. Żydzi oskarżali przez dziesięciolecia innych o prześladowania i nietolerancję, a sami prześladują, atakują i są nietolerancyjni. USA oskarżali innych o brak demokracji, brak wolności mediów, zamordyzm i najgorsze rzeczy a sami u siebie budują totalitarną tyranię. Kościół od tysięcy lat zaglądał ludziom w do łóżek, moralizował, pouczał, a sam teraz jest pod obstrzałem, topiony w skandalach. Ci którzy wybielali Polańskiego, ruszyli z nagonką na kościół po filmie Sekielskiego. Ci którzy oskarżali „komuchów” o służalczość względem ZSRR, sami stali się sługusami USA. Ci którzy piętnowali PO za skok na koryto, sami taplają się w korycie na jeszcze większą skalę. Co w tym świecie jest prawdziwe? Na pewno nie ludzie i ich zmienne poglądy, ludzie tylko odgrywają role..

 9. Ajajajaj co to by bylo gdyby to w Moskwie zaatakowano polskiego ambasadora, wszystkie szczekaczki piałyby o tym od rana a ze w Izraelu to oj tam oj tam nicz sze ne stało sza.

 10. Morawiecki zaprotestował…na twitterze. To już wojna – na razie dyplomatyczna i propagandowa, ale otwarta wojna, jaką Żydzi wypowiedzieli Polsce. Niestety poprzedni akcja gdy Żydzi protestowali „przeciwko nowelizacji ustawy o IPN” i zaatakowali polskie placówki dyplomatyczne w Izraelu, a ambasadorowa Azari dokazywała w naszym kraju też nie spotkała się z polską, proporcjonalna do wagi tematu reakcją. Rząd warszawski z właściwą reakcją będzie chyba czekał, aż Żydzi, zaczyną zabijać Polaków. Papierowy rząd, twitterowa dyplomacja.

 11. Wycofac polskiego ambasadora z wrogiego izraela, wydalic izraelskich z polski i bexzie spokoj!!aha, zakazac zydom przyjezdzac grupami do oswiecimia i innych miejsc pamieci polakow!!

  • Wycofac wojska izraelskie z lotniska Chopina na Okeciu!!!! Za pozno wydymany kolega sie obudzil!!! he he he he he

 12. I później żydzi mają pretensje, że ich nikt nie szanuje i nimi gardzi. D

 13. Ambasador to antysemita wykonujący zdjęcia Żydowi mającemu pełne boskie prawa wyrazić swój sprzeciw wobec polityki ambasadora

  • W.y.p.i.e.r.d.o.l.i.ć ambasadora z funkcji. Nie dość iż żyda nie nazwał eskimosem, to dał się opluć – jakby po to otwierając drzwi, a nie kierowca. Chłoptaś do dymania Magierowski.
   Zamiast kierowcy auta ambasadora, z plebsem zadaje się sam wymieniony Magierowski, to znaczy iż to taka Małgośka do dmuchania zamiast urzędnika RP.

 14. Polskie instytucje zajmujące się dobrym imieniem Polski i Polaków, śladem żydowskich metod powinni rozesłać informacje do mediów światowych o szerzącym się antypoloniźmie w społeczeństwie rzydowskim.

  • Ty sobie mozesz skamlec oglupiony kundlu!! Do broni!!!!!!!

Comments are closed.