PiS był lokatorem izraelskiej firmy? No to Mossad wie wszystko o nim i polskiej polityce

Siedziba PiS przy Nowogrodzkiej/fot. PAP/Jakub Kamiński
Siedziba PiS przy Nowogrodzkiej/fot. PAP/Jakub Kamiński

Sprzedaż siedziby PiS na ul. Nowogrodzkiej w Warszawie przez jej izraelskiego właściciela odsłania kulisy ugodowej polityki rządzącej partii w stosunku Izraela.

Mało, kto wiedział, że słynna siedziba PiS na Nowogrodzkiej to własność izraelskiej firmy Metropol NH. To szokująca wiadomość. Izraelczycy nabyli tę nieruchomość w 2007 r. i właśnie teraz ją sprzedali.

W związku z tym należy postawić kilka pytań.

Jak jest to możliwe, żeby rządząca partia miała siedzibę w budynku, który należy do cudzoziemskiej firmy? Żadna szanująca się partia tego nie robi.

PiS wielokrotnie mówił o narodowej godności i krytykował swoich oponentów za uległość w stosunku do obcych państw. „Stronnictwo pruskie” za wasalizację Polski przez Niemców, „stronnictwo ruskie” za chęć podporządkowania Polski Rosji. Krytykowano rzecznika rządu Pawła Grasia z okresu premierostwa Donalda Tuska, że mieszka w nieruchomości należącej do niemieckiego przedsiębiorcy, złośliwie dodając, że pełni tam rolę dozorcy. Tymczasem tak jak Graś mieszkał u Niemca, PiS swoją kwaterę umiejscowił u Izraelczyków.

Ta sprawa ma inny aspekt. Mieszkając u kogoś, chcąc, czy nie chcąc, jest się kontrolowanym. Trudno sobie wyobrazić, że tak sprawne izraelskie służby wywiadowcze jak Mossad (wywiad cywilny) i Aman (wywiad wojskowy) nie skorzystały z takiej okazji. Można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że to, co tam mówiono, było znane wywiadom dwóch państw.

Warto zauważyć, że tak krytykowana przez PiS postkomuna zdecydowała się w 2005 r. za rządów premiera Belki wykupić tzw. szpiegowiec, czyli nowo wybudowany budynek stoją przy siedzibie MSZ, ponieważ zachodziła obawa, że ze stamtąd będzie podsłuchiwana siedziba polskiej dyplomacji.

PiS jest uzależniony od obcych wpływów w nie w mniejszym stopniu niż ci, których tak zawzięcie krytykował.

35 KOMENTARZE

 1. E tam „uzależniony od obcych wpływów”. On jest agendą tych wpływów.

  • Żydzi mogli nawet kontrolować stan zdrowia prezesa, analizując mocz i kał z kanalizacji.

  • Pytanie: KTO OSOBIŚCIE w Polsce odpowiada za to, że biznesmeni z Izraela mają tu prawo prowadzić działalność gospodarczą, kupować nieruchomości, handlować nimi? KTO OSOBIŚCIE odpowiada za obecność i szarogęszenie sie jak u siebie wojska izraelskiego na Okęciu, oraz za to, że Żydzi z Izraela noszą broń na polskich ulicach? Co to dla nas, Polaków, i Polski Izrael? Jakiś kraj specjalny, uprzywilejowany? Z jakiej paki? Niby polscy biznesmeni mają taką samą wolność prowadzenia działalności w Izraelu jaką Żydzi z Izraela mają w Polsce? Niedawno ktoś z Polski próbował kupić firmę w Izraelu, i figa z makiem, nie pozwolono mu, tak? Niby polskie wojsko stacjonuje na głównym lotnisku izraelskim? Niby polscy ochroniarze mają prawo paradowac z bronią na izraelskich ulicach i traktować brutalnie przechodniów, zwalac ich ni stąd ni zowąd na glebę, skuwać kajdankami?

   Jakie są nazwiska tych osobników Polsce, co na wyżej wymienione i podobne koszmarne rzeczy dziejące się dziś w Polsce dali przyzwolenie i ciągną z nich korzyści? Czy to politycy PiS, czy politycy POkomuny (PO, SLD, PSL itd.), w tym byłe solidaruchy, wspierani przez sądy oraz esbeków i trepów zainstalowanych na wysokich stanowiskach w wojsku i policji?

   • O ile wiem za tę skandaliczną sytuację odpowiadają WSZYSTKIE rządzące dotychczas ekipy i partie. Już jesteśmy w Polsce obywatelami 3ej kategorii.
    1sza to Żydzi, a 2ga to szabesgoje

  • Dokładnie! Mosad nie musiał nic podsłuchiwać, bo Jarek sam im składał raporty.

 2. JAKBY jeszcze było mało wszystkiego tego co robią w „pis’owskim” wydaniu,
  to jeszcze są to DEBILE i GŁUPKI w jednym…..

 3. Mossad Izrael, najlepszy wywiad na świecie, kolejny przykład że Żydzi to naród wybrany! Naród wielki i szlachetny! Spójrzmy ilu wśród noblistów jest przedstawicieli wielkiego narodu Żydowskiego!

  • Najpierw należy spojrzeć ilu tych co wybierają jest żydami. Następnie kto sponsoruje lub zatrudnia tych wybierających nie będących żydami.
   Dopiero na końcu ilu noblistów jest żydami.

  • Co to są te noble i co one swiatu dają te noble? Gowno, zydziska tylko kasę nie swoją rozdają miedzy sobom

  • Naród żydowski to naród morderców! nczas.com/2019/05/15/szczerosc-rzeczniczki-izraelskiego-rzadu-zabijamy-cywilow-bo-nie-mozemy-ich-zmiescic-w-wiezieniach-video/

  • Wystarczy popatrzyć na wyniki olimpiad matematycznych i informatycznych, gdzie nie da się nic zachachmęcić, i wtedy widać kto ma łeb na karku. Akurat tam są ciency jak zopa węża.

   • Dziś starszy Pan, na krakowskim Kazimierzu powiedział do mnie po cichutku..”moja mama mówiła nam że Żydzi to najgorsi z ludzi..że wszędzie są źli ale tacy jak Żydzi źli to mało kto jest”

  • tylko są w stanie parchlaczki udawać europejczyków czy amerykańczyków z Chinami *czy innymi Azjatami) srulki nie polecą już w kulki

  • Oni maja pieniądze i wszystko kupują, a jak nie można, to kradną.

 4. Z jakiej racji właścicielem tego budynku była izraelska firma skoro wcześniej była tam polska drukarnia. Może trzeba powołać komisję , niech pan Jaki to rozstrzygnie.

  • @ ewas, zapytaj się komentatora o nicku publiusz wereniusz, on Ci wszystko wytłumaczy.

 5. Beneficjentem masowej kradzieży nieruchomosci w Warszawie są rózne żydowskie i amerykańsko-żydowskie gangi lewarowane przez Departament Stanu. Dlatego komisja sejmowa zajmujaca się rabunkiem nieruchomosci w Warszawie nie moze siegnąć wyzej niż do nic nie znaczących urzędników miejskich.

 6. Żaden żyd nie powinien mieć prawa w Polsce do kupowania czegokolwiek , a już na pewno nie budynków , fabryk , gruntów , w tym leśnych , energetyki , wody , kolei itd. Won z parchami – złodziejami.

 7. „Żadna szanująca się partia tego nie robi.”
  Teraz wszystko jasne, dlaczego PIS jedzie na krotkiej izraelskiej smyczy i zamierza sprzedac Polske i Polakow zydom za 300 miliardow dolarow!!!!!!!!

 8. A co tu kryć niby, wszystko to wiedzą z ostatniego spisu powszechnego co dane pojechały do Izraelela

 9. a ja bym poszedł krok dalej,,,
  przypuszczam że cała ta tzw. DobraZmiana została wystrugana z banana przez mosadowców,,,

 10. cyt. „PiS jest uzależniony od obcych wpływów” – tak, ale mówmy bez niedomówień, jeśli właścicielem budynku była firma Izraelska, to od służb żydowskich, zatem także i amerykańskich, a że izraelskie służby goszczą u Putina i prowadzą ze służbami rosyjskimi „biznes” szpiegowski, to także od Rosji.
  Jak można być tak, delikatnie mówiąc, głupim?
  Czy może to „wynajmowanie” było ugadane, taka skrzynka podawcza państwowych tajnych „wieści” do Izraela?

 11. Powiem jedno – Mossad na pewno wie o polskiej polityce (i ogólnie rzeczywistości) więcej, niż redaktorzy NCzasu. Tylko niekoniecznie przez podsłuchy na Nowogrodzkiej.

  Ale przynajmniej na NCzasie jest śmiesznie, a pewnie do 26 maja będzie kupa śmiechu jeszcze. A 26-go, przynajmniej u mnie, kulminacja:)

  • Tomek ty obsrany chodzisz codziennie i nie musisz tego przypominać w każdym swoim wysrywie na portalu.

 12. A sympatycy Konfederacji nadal zafiksowani na jednym temacie: „Żydzi a sprawa polska”. Ale nieprzyjaznych – wrogich Polsce sił jest więcej. Ich wysiłki sumują się w pewną wypadkową tworzącą wrogość, z ktorą my – Polacy obecnie i w perspektywie kilkudziesięciu następnych lat będziemy się borykać. Na dzień dzisiejszy silniejszym nurtem tej wrogości wobec polskości jest wojujący liberalizm sprzymierzony z wojującym ateizmem, ruchami feministycznymi i LGBTxxx. Liberalizm – reprezentowany przez ww. ideologie, chce nam ukraść naszą chrześcijańską cywilizację, co może mu się udać, gdy obezwładni fizycznie, prawnie i ideowo Kościół Katolcki w Polsce. Rodzimi wrogowie mają tutaj – na tym polu, szerokie wsparcie międzynarodowe /także od Żydów/ i płynące z państw już pokonanych przez ww siły /głównie z zachodniej Europy ale też w jakiejś mierze z USA/.
  Równoległym wrogiem naszej tożsamości są lewacy rządzacy w Unii Europejskiej owładnięci mirażem budowy jednego europejskiego państwa powszechnej szczęśliwości, obejmującego wszystkie kolory kulturowe i rasy ludzkie. Oczywiście siłą przewodnią w tym procesie i rzeczywistym benficjentem mają pozostać „światłe” narody zachodnioeuropejskie wobec „ciemnoty” wschodnioeuropejskiej.
  Oddzielnymi metodami /mniej widocznymi/ , ale ze wspólnym celem osłabienia Polski i podporządkowania jej obcym interesom oraz odzyskania utraconych wpływów a w perspektywie i terytoriów, toczy się „wojna” z historycznymi zaborcami Polski.
  W perspektywie kilkudziesięciu najbliższych lat absolutnie nie ma mowy o tym aby Rosja, ktora dopiero rozkręca się co do odzyskania swojej imperialnej pozycji zrezygnowała z ingerencji i powiększania swoich wpływów w „Prywislańskim Kraju”.
  To samo jest z drugim imperialnym sąsiadem Polski – Niemcami. W takiej samej perspektywie czasowej /kilkudziesięciu najbliższych lat/ nie zrezygnują z konsekwentej /czasami agresywnej/ politycznej i dyplomatycznej ofensywy aby Polskę politycznie osłabić, kulturowo i tożsamościowo rozbroić i krok po kroku odzyskiwać swój „lebensraum” na Wschodzie zgodnie z nadal śpiewaną Pieśnią Niemców – ich nie zmienionym imperialnym, państwowym hymnem: „Deutchland, Deutchland uber alles”.
  Nie mogą nam też umknąć zabiegi Żydów, aby wbrew faktom, wbrew sprawiedliwości i moralności obciążyć Polskę i Polaków winą za zbrodnie Hitlera. Ich celem jest /obok kasy, ktorą od dawna chcieliby przy tej okazji przechwycić/ także odzyskanie ich wpływów we współrządzeniu w Polsce w wymiarze przynajmniej takim jaki mieli w okresie rządów komuny w Polsce. Bez skrupułów dobrali sobie do tej polityki rodzimych sprzedawczyków i tzw. pożytecznych idiotów i jest im absolutnie obojętne, która z większych sił i w jakiej proporcji /Berlin, Moskwa czy Bruksela/ uzyska, przy ich pomocy, dominujące wpływy na Polskę i Polaków. I też przez najbliższe kilkadziesiąt lat z tych prób nie zrezygnują.
  Tak więc tych wrogich sił i uruchomionych przez nie wrogich procesów politycznych, dyplomatycznych, kulturowych, gospodarczych i społecznych oddziałujących negatywnie na Polskę i Polaków, jest sporo.
  Ale pocieszeniem i nadzieją jest to, że Polacy, ktorzy doskonale znają realia utraty niepodległości i suwerenności nadal będą popierać nowo wyłonioną patriotyczną elitę narodową, która od kilku lat walczy na tych wszystkich polach z korzyścią dla Polski i Polaków
  ………………………………………………………………………….

Comments are closed.