Rusza proces posła z PiS i ministra z PO. Chodzi o nielegalne posiadanie broni!

Polacy w oczach polityków POPiSu nie zasługują na poszerzenie dostępu do broni. Sami politycy jednak uważają się za tych, którzy są od swoich rodaków inteligentniejsi i bardziej odpowiedzialni. Im więc broń się należy. Właśnie ruszyła sprawa Cezarego Grabarczyka i Dariusza S., którzy ponad partyjnymi podziałami zdobywali nielegalnie pozwolenia na broń.

Ruszyła głośna sprawa nielegalnego zdobycia pozwolenia na broń palną przez byłego ministra sprawiedliwości Cezarego Grabarczyka (PO) oraz byłego posła PiS Dariusza S. Ten drugi miał się również dopuścić poświadczenia nieprawdy. Ma chodzić o protokół z egzaminu teoretycznego, kartę egzaminacyjną z części teoretycznej wraz listą obecności, kartę egzaminacyjną z części praktycznej z listą obecności oraz listę wyników strzelania.

Jeśli oskarżenie znajdzie potwierdzenie w faktach to okaże się, że choć politycy obu partii systemowych robiąc wszystko by ich rodacy nie mogli się skutecznie bronić, sami zdobywają pozwolenia na lewo.

Zatrważająca wręcz buta i hipokryzja

Wszystkie partie systemowe zgodnie twierdzą, że Polacy są zbyt nieodpowiedzialni by móc posiadać broń. Gdyby tylko dostali ją w swoje ręce to prawdopodobnie wystrzelali by się nawzajem, a wtedy nie miałby kto głosować na POPiS. Jest jednak najwidoczniej wśród Polaków wyższa rasa ludzi, którzy są na tyle inteligentni, że gdy będą posiadali pistolet to nie pójdą od razu zastrzelić sąsiada. Tą nadzwyczajną kastą muszą być najwidoczniej politycy PiSu i PO.

„Nic złego nie zrobiłem”

Poseł PiSu zarzeka się, że nie zrobił nic złego:

„Patrzę wysokiemu sądowi prosto w oczy i daję słowo honoru, że nigdy wspólnie i w porozumieniu z nikim nic złego nie zrobiłem. Nie miałem powodów, żeby iść na skróty. Poligon, strzelanie to dla mnie naturalna sprawa.”

O tym czy mówi prawdę zawyrokuje sąd.

Źródło: Wyborcza.pl

14 KOMENTARZE

 1. Smiechu warte! W Polsce tylko zydzi z Mosadu i bandyci moga posiadac bron bez zezwolenia.
  Polacy predzej dostana bezwizowy wjazdy do USA niz zezwolenie na posidanie broni!!!

 2. Pomijając kwestię „równych i równiejszych” – to na zdjęciu to ma być broń, zaraza? Otworzyłbym szafę i pokazał, co to jest broń…

  Przy okazji donoszę uprzejmie odnośnym władzom, że nie mam na jej posiadanie żadnego „pozwolenia”.

  • Pewnie czeski jednostrzalowy kaliber 22 a wlasciwie wyglada na wiatrowke A tak na marginesie mam trzy sprawne karabiny z amunicja ale z pozwoleniem ale nie w polin

 3. Polską rządzi komunistyczna POPiSowa hołota z Magdalenki Kiszczaka której miejscem jest śmietnik historii.

 4. I to jest właśnie demokracja. Te zakłamane kսrwy plują ludowi w ryj, a głupi lud jeszcze na nich głosuje.

 5. a moim zdaniem Polacy powinni ograniczyć popis i to jak najszybciej, nie rozprzestrzeniać tego dziadostwa, bo popisy nie dorośli do rządzenia, powinni zamiatać ulice, wyrzucać śmieci, może myć okna (choć to może być zbyt odpowiedzialne), dla dobra własnego (Polaków oczywiście), europy, ludzkości, planety, układu słonecznego, galaktyki, wrzechświata

 6. Posiadanie broni to sunna i dlatego nie powinno być ograniczane ludziom zdrowym psychicznie i nie karanym za przestępstwa.
  Apostoł Allaha, pokój i błogosławieństwo boże z nim, sam trzymał w domu jej kilkanaście sztuk i miał też zwyczaj używać krótkiej włóczni jako laski. Robił to w celach obronnych, ponieważ islam zawsze był i jest religią pokoju.
  Allah subhanahu wa ta ala ostrzegł w objawieniu, że to wrogowie chcą żeby człowiek zaniedbywał swoją broń i mienie, po aby łatwiej było na niego napaść – sura Kobiety, aja 102.
  Więc wiadomo, kto będzie się najbardziej sprzeciwiał uzbrojeniu społeczeństwa i z jakich powodów.
  Allah subhanahu wa ta ala mówi też, w przybliżeniu:
  „Przygotujcie przeciwko nim wszystko co macie z siły i koni bojowych po to żebyście mogli zniweczyć wrogów Boga i waszych wrogów i innych oprócz nich, o których nie wiecie. Bóg o nich wie. Cokolwiek wydacie na drodze Boga to zostanie wam w pełni odpłacone i nie doznacie krzywdy.”
  Łupy, aja 60.
  To jest doskonała rada także dla Polaków, no chyba że zamiast posłuchać Allaha subhanahu wa ta ala chcą bronić się różancem i słuchać swoich przegrywowych polityków jak w 39.

Comments are closed.