Skandal w Castoramie na Śląsku! Przez chamskie zachowanie Niemca zwolnili Polaka. „Nawet jakby mi napluł w twarz to nie mam prawa nic zrobić”

Castorama/fot. ilustracyjne/fot. Darek Delmanowicz/PAP
Castorama/fot. ilustracyjne/fot. Darek Delmanowicz/PAP

Do niebywałego skandalu doszło w Zgorzelcu na Dolnym Śląsku. Jeden z pracowników hipermarketu Castorama został zwolniony po awanturze spowodowanej przez klienta z Niemiec.

Zwolnionym pracownikiem okazał się Paweł Jarosz, emerytowany funkcjonariusz policji. Zwrócił on uwagę Aloisowi M., który oczekując długo na zamówiony towar postanowił wejść do hali, gdzie wstęp mają wyłącznie osoby upoważnione.

– Powiedział do mnie „Polnische idiot!” Gdy podszedłem bliżej, dotknęliśmy się i dopiero wtedy mężczyzna się cofnął, po czym wystawił pięści – powiedział Jarosz.

Po tym jak wybuchła awantura, zainterweniował jeden z kierowników sklepu. Następnie Paweł Jarosz otrzymał ultimatum od przełożonych – albo sam złoży wypowiedzenie, albo zostanie zwolniony dyscyplinarnie. Jako że odmówiono mu obejrzenia nagrania z monitoringu, wybrał pierwszą możliwość.

Jarosz najbardziej jest zszokowany słowami jakie usłyszał od swojego przełożonego. – Usłyszałem, że nawet jakby mi Niemiec napluł w twarz to nie mam prawa nic zrobić – wspomina zwolniony pracownik.

W sprawie wypowiedział się także szef Solidarności w Castorama Polska. – Nie mam wątpliwości, że w tej sprawie decyzję podjęto pochopnie. Zachowanie pracownika było prawidłowe. Klient łamiąc zakaz i wchodząc do magazynu narażał się na niebezpieczeństwo – przyznał.

Źródło: Fakt24.pl

22 KOMENTARZE

 1. Tu już nie chodzi o Niemca. Żaden klient nie ma prawa wejść na teren magazynu. Kierownik powinien być usunięty ze stanowiska.

  • Castorama jest wslasnoscia zydow !!!!
   Kochani rodacy- NIE KUPOWAC – tak tylko mozemy ich zniszczyc !!!

  • Dokładnie!

   Antypolski Niemiec (czy slunski naziol) to jedna rzecz.
   Ale tym, który prawdziwie skrzywdził tego Polaka, jest INNY POLAK, prawda?

   Zelżył swego rodaka zelżonego juz przez obcego, dołożył mu jeszcze cierpienia i poniżenia, a na koniec wyrzucił z pracy!
   Co sie należy za takie okrutne i nieludzkie traktowanie swoich?

   Bez pomocy części Polaków, gnebienie nas przez obcych: Niemców, Żydów itd. nie udałoby się.

    • Co masz na myśli?
     Mówisz, że potępić Niemca czy slunskiego naziola (odróżniać od Ślązaków) udającego Niemca, który przezywa Polaka „idiotą”, oraz potępić kierownika-Polaka, który tego wyzwanego Polaka jeszcze zwolnił z roboty, to coś złego? Mówisz, że dobre jest chwalenie ich? Wyzywasz mnie od gorolów? Proszę jaki ty „kochający” wobec Polaków, w tym wobec mnie. Jesteś niemieckim naziolem czy slunskim naziolem? Śląsk jest polski a nie niemiecki!

 2. Ambasador pisowski też nie ma prawa nic zrobić jak żyd pluje mu w twarz. To w Polsce PIS normalne jest.

  • Adrianku tymi swoimi żałosnymi wywodami pajacujesz.Śmiem twierdzić że twoja Polska to PO?.

 3. shwaboshe się panosze we francuskich supermarketach na terenie Polski, możecie sobie głupie polaczki pogratulować wspólnoty euuropeyskiej (mowa jest o tych jełopach co głosowali za ue w 2003), nie chcieliście być suwerenni to robolicie u obcego jak za adolfika, dobrze że łapanek w wywózek do pracy przymusowej do rajchu nie ma, chociaż jak to nie ma, tak wszytko rozwalili że właściwie są, jeszcze raz eurobydło, eurodzicz, eurotrzoda za ue była to teraz dostaje po ryłach (ale niestety pozostali też obrywają, co byli przeciw albo nie poszli na wybory), a inne bajery: araby i całą resztę w pakiecie ełro równości, po mordach będą prać równo aż zostanie g….o

  • Wszystko ładnie pięknie:)!Ale to nie zmienia faktu że I tak zarabiam na obczyżnie pięć razy więcej niż w naszym pięknym kraju:)!Moje życie,Mój wybór,Moje konsekwancje.Tak jak u ciebie.Polska w każdej chwili może wyjść z UE.Kwestia wyborców.Ps.Sorry że głosowałem za UE!Poprostu nie chciałem zdechnąć z głodu!

 4. Nie Castorama Polska, ale Castorama Polin. To już nie jest Polska tylko jakiś bantustan nadzorowany przez współczesnych targowiczan. My jako obywatele robimy za niewolników, szabesgoje za kapo, a nad nimi szlachta berlińsko-jerozolimska spijająca śmietankę. V rozbiór Polski (wcześniej były 3 + Pakt Ribbentrop-Mołotow).

  • Wypluj to wrogie dla mnie słowo, które jak czytam to mam odruch wymiotny. Dlaczego ten obcy wyraz z obcego plemienia piszesz z wielkiej litery? Jeśli jesteś Polakiem to dlaczego akceptujesz, powielasz dla utrwalenia w pamięci u innych Polaków!? To słowo trzeba zniszczyć, wymazać z pamięci i zwyczajnie nienawidzić tak samo jak i wroga, który chce nam UKRAŚĆ NASZE! państwo a Polaków zniszczyć! Wroga się nienawidzi i z nim walczy w każdy możliwy sposób i w każdym momencie!
   ZAPAMIĘTAJ! NASZ! kraj to Polska! To kraj okupiony daniną krwi naszych przodków! Nie o taką Polskę nasi przodkowie walczyli! Nie o taką i NIE MAMY PRAWA! takiej Polski zostawić naszym następnym pokoleniom! Czas najwyższy aby kraj Polan powstał z kolan i zaczął w końcu być tym kim jest – czyli: GOSPODARZEM! na swoim dziedzictwie! Każde zło niszczy się! Najlepiej w zarodku, ale skoro wielu ten moment przespało, bądź uważało za teorie spiskowe, to teraz każdy moment musi być dobry. Jeśli TU i TERAZ! Nie zrobimy z tym i każdym innym gnojarstwem porządku, to każdy obcy męt i obszczymur tak nas będzie traktował jak ta krzyżacka gnida a to najkrótsza droga do niewolnictwa! DOŚĆ TEGO!

   • Słuszna uwaga – Nasza ojczyzna to Polska a stolica to Warszawa.
    Używając zakłamanego nazewnictwa, choćby z ironią, kpiną czy pogardą – wchodzimy w koleiny zafałszowywania rzeczywistości i prawdy. To operacja na naszej świadomości.
    Najlepszy niewolnik to taki który nie ma świadomości swojego zniewolenia.
    Pilnujmy naszego języka bo może się okazać że to jedyne co nam zostanie.

 5. Castorama to zydowskie sklepy zmietly POLSKIE RODZINNE SKLADY !!! Zydzi to plemie zmijowe — jak mozna zniszczyc Polskie firmy aby wpuscic zydow !
  Rodacy PO PIS to zydzi – niszcza Polakow , szkoly, oswiate, wszystko ,,,
  Dzis zyd oplul I uderzyl ambasadora Pl w izraelu !!
  To jest skandal –
  Narodowcy RODACY
  Glosujmy KONFEDERACJA
  KONFEDERACJA KONFEDERACJA

 6. Merril Lynch , I Rosmann wlasniscia zydow ! Hanba dla POPIS !!!
  Zniszczyli Polskie Perfumerie a wpuscili Rosmann 1200 sklepow w Polsce ????!!!
  Rodacy NIE KUPOWAC jedyna droga aby ich zniszczysc !!!

  Glosujmy KONFEDERACJA

 7. Założe się że takie Castoramy są zwolnione z podatku i dlatego wygrywają z polskimi firmami opodatkowanymi

 8. Ja już dawno nie kupouję w Castoramie, aktualnie mają drakońskie narzuty, począwszy od drobnych rzeczy (kotwa do okna 2,7 w detalu w poskich sklepach metalowych ponizej 1 PLN, a w hurtowni od 30 groszy/szt),
  pellet teoretycznie wdobrej cenie np 15 PLN za worek 15 kg, ale kaloryczność o 30% niższa do tego choćby z Barkinka, a często w Castoramie jest dodastkowa tak wilgotny, że uzyskiwana kaloryczność to mniej niż 50%, itd).
  Polacy mamy sporo do zrobienia, bo wojny hybrydowe prowadzone przeciwko nam, przez Rosjan, Niemcó, Żydów i skorumpowanych Amerykanów trwają w najlepsze, a społeczeństwo niedługo nie będzie moglo powiedzieć jeszcze Polska nie zginęła puki my żyjemy, bo w Polsce już pozostaniemy na wytmarciu, chyba że zaczniemy się jednoczyć i hybrydowo społecznie walczyć, z kapita lem, który ma narodowość, a zawsze ma.

 9. Sieć marketów Castorama jeszcze 10 lat temu dobrze płaciły i szanowały pracownika. Teraz nie dość, że zarobki średnie to w ogóle nie dbają o pracownika. Jestem klientem i nawet ja to widzę. Staram się unikać sklepów Castorama i wam radzę to samo jak się zdziwią wynikami sprzedaży wtedy coś zrobią.

Comments are closed.