Skandal w Radiu TOK FM! Na przedwyborczą debatę dla Mazowsza nie zaprosili nikogo z Konfederacji

Kaja Godek na Marszu Suwerenności/fot. Dominik Cwikła ⓒ
Kaja Godek na Marszu Suwerenności/fot. Dominik Cwikła ⓒ

PiS, PO i Wiosna – przedstawiciele tych ugrupowań potwierdzili obecność na debacie „Nasza Europa”, którą Radio TOK FM organizuje w ramach wyborów na Mazowszu. Jak się okazuje, zupełnie pominięto Konfederację, której nie wysłano zaproszenia.

Julia Pitera, Jarosław Kalinowski i Zbigniew Kuźmiuk – to troje deputowanych, którzy obecnie reprezentują województwo mazowieckie w Europarlamencie. Kto ich zastąpi? Już dziś kandydaci w tegorocznych wyborach z tego okręgu zmierzą się w debacie w ramach akcji Radia TOK FM „Nasza Europa” – informuje Radio TOK FM.

TOK FM informuje, że „swój udział w debacie potwierdzili” Paulina Piechna-Więckiewicz z Wiosny Roberta Biedronia, Adam Bielan z PiS oraz wiceprezes Porozumienia i Jarosław Kalinowski z KE oraz członek Rady Naczelnej PSL.

Okazuje się, że pominięto zupełnie w tej debacie Konfederację. W okręgu mazowieckim liderem listy jest Kaja Godek, założycielka Fundacji Życie i Rodzina.

@Radio_TOK_FM robi debatę z jedynkami z okręgu 5 i pyta „kto weźmie Mazowsze”. Nie zaprosili ani mnie ani nikogo z @KONFEDERACJA_. Czego się boją? – napisała na Twitterze Kaja Godek.

Jak widać pompowanie układu POPiS-u z Robertem Biedroniem za plecami idzie na całego.

tokfm.pl/twitter.com

Comments are closed.