Szok. Wyniki programu Big Brother w TVN jednak spodobały się szefostwu. Będzie kolejna edycja?

Filip Chajzer - Big Brother. Foto: YouTube: TVN
Filip Chajzer - Big Brother. Foto: YouTube: TVN

Mimo fali krytyki na stację TVN za niewyrazistość i wręcz nudę, która biła z najnowszej edycji Big Brothera, program ma szansę na kolejną edycję. Jak się okazuje, decyzja podjęta zostanie jeszcze w tym miesiącu.

Pierwsze trzy edycje programu Big Brother biły rekordy popularności. Były to jednak inne czasy, gdy media społecznościowe nie były jeszcze tak rozwinięte.

Brano też innych uczestników. Byli to rzeczywiście zwykli ludzie. Tymczasem niemała część uczestników to różnej maści vlogerzy, blogerzy czy wegepromotorzy, którzy już mieli styczność z mediami.

Jednak mimo tego Big Brother ma niemałe szanse na kolejną edycję. – Decyzja, czy program wróci na jesieni, zostanie podjęta do końca maja – powiedziała w rozmowie z magazynem „Flesz” osoba z produkcji show. Wszystko wskazuje na to, że będzie pozytywna, bo szefowie stacji są zadowoleni z oglądalności – dodała.

12 KOMENTARZE

  1. Jak ich non stop promujecie pseudo prawicowcy , to się nie dziwię, że robią kolejną edycję

  2. Jak wam się nie podoba to nieoglądaj mi tam ta adycja się podoba a wręcz jest mega

  3. Program jest ok tylko ta nocny program jest beznadziejny ten Chajzer nie nadaje się na prowadzącego nic tam nie pokazują tylko te gadki durne złe się robi jak to się ogląda odejmijcie go z tego programu a wiele zyska ten bb

  4. Oglądam bez większego przekonania czy dobrym pomysłem jest kolejna edycja …. gdyby mieli decydować widzowie to pewnie kolejna edycja bb nie była realizowana. Czytam komentarze i fala hejtu trwa od samego początku programu być może ta niechęć widzów jest skierowana do odób które zostały wybrane ale nie oszukujmy się teraz każdy ma wszędzie konta gdzie się da i anonimomy nie jest nikt.

  5. W następnej edycji powinni brać udział zwykli ludzie a nie celebryci którzy się promują

Comments are closed.