To się nie mieści w głowie! Zmienili płeć synom a sąd oddalił zarzuty

Dziecko/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay.com
Dziecko/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay.com

Czegoś takiego jeszcze nie było. Brytyjscy rodzice 7-letniego chłopca zdecydowali się na zmianę jego płci. Następnie zostali rodzicami zastępczymi innego, 3-letniego chłopca, którego zaczęli ubierać jak dziewczynkę i zmienili mu płeć. Obecnie wychowują jeszcze jedno dziecko, które także ma problemy z tożsamością płciową.

Wobec rodziców zastępczych zostało wszczęte dochodzenie. Pomimo podejrzeń służb socjalnych hrabstwa Lancashire, iż dzieci zostały zmanipulowane przez swoich rodziców, sąd w Preston zezwolił im na kontynuowanie sprawowania opieki.

Kluczowym dowodem w sprawie okazała się opinia biegłych. Stwierdzili oni mianowicie, że rodzice prawidłowo wykonują swoje obowiązki, a ponadto dzieci są szczęśliwe.

Sprawa wyszła na jaw, gdy opisał ją „The Sunday Times”. Bernadette Wren, szefowa psychologii klinicznej w londyńskim Tavistock Centre, która wypowiedziała się na łamach gazety przyznała, że rodzice manipulują dziećmi, które nie są do końca świadome swej tożsamości. Dodała także, iż dzieci poniżej 10. roku żyje nie powinny być poddawane zabiegom mającym na celu zmianę płci.

Źródło: Cooltura24.co.uk

9 KOMENTARZE

  1. To co się dzieje na lewackim zachodzie to jakaś patologia. Dobrze że w Polsce jest jeszcze w miarę normalnie.

    • Ja raczej bym powiedziała, że większość Polaków jest jeszcze pod tym względem normalna i nikt nam psychiki nie niszczył bredniami od najmłodszych lat, jak to miało miejsce na tzw. Zachodzie. Po prostu za komuny pornografia była nielegalna i zakazana. Taki brak „wolności” pod tym względem wyszedł nam jednak na dobre i nie tak łatwo będzie tym dewiantom z lgbt i w-uj wie kto!? zrobić nam wodę z mózgu. Ale nie cieszmy się zbytnio, bo jak wiadomo na nas też się szykują a w pierwszej kolejności na NASZE! dzieci, które chcą zmanipulować i zniszczyć od najmłodszych lat. Plemię rozbójniczo-stepowo-handlowe, zaburzeni i dzicz islamska wbrew pozorom ma wiele ze sobą wspólnego, wiele cech i podobieństw jest w tych trzech grupach…

  2. Ten sąd to jakiej narodowości? Sąd oddać pod sąd! i surowo ukarać i takich sędziów pozbawiać wszystkiego! Rdzenni Europejczycy już tak są zmanipulowani, że nie potrafią racjonalnie myśleć. A przestępcom zakulisowych łatwiej wprowadzać kolejne idiotyzmy i coraz bardziej niszczyć białego człowieka, czy to w Europie, czy to w poszczególnych państwach narodowych. Nasz naród też niszczą od dawna metodą małych kroków. Oczywiście zawsze odbywa się to zakulisowo i nigdy nie ma winnych. Czy ktoś np. słyszał, że tych trucicieli Polaków solą drogową ktoś ukarał i kogo ukarali? Takich przykładów jest więcej.

    • To prawda. To tylko okaleczenie sobie narządów płciowych. Nigdy facet nie będzie kobietą i odwrotnie. Mogą sobie żreć hormony i robić sobie jakieś operacje, ale na 100% nie zmienią płci.

  3. Całą zachodnią Europę, od Wisły na lewo na mapie należy wypalić napalmem. To jedyny sposób.

Comments are closed.